Дачний переїзд Київ та область

Компанія «Biggy» Організує дачний переїзд Київ – передмістя на максимально вігідніх условиях. З 2016 року займаємось перевезених мало- и великогабаритним вантажів у столичному РЕГІОНІ та по всій территории України. За цею годину ми напрацювалі колосальний досвід, создали згуртовану команду кваліфікованіх фахівців и сучасний автопарк. Тому Сезонні переміщення виконуємо якісно, ​​ефективна, швидко та недорого.

Професійна організація переїзду у Києві та області, по Україні – оптимальні и найбільш Ефективне решение, Пожалуйста вібірають люди, что високо цінують свой годину, здоров’я і спокій. Більш того, Кваліфікований підхід гарантує ШВИДКІСТЬ, акуратність и продуманість Дій при упаковці, завантаженні, транспортуванні та розвантаженні речей.

Дачний переїзд без проблем та турбот

Компанія «Biggy» Здійснює комплексні вантажоперевезення на территории столичного регіону та по Україні. Для цього у нас є все необхідне:

  • Сучасна та Надійна АВТОТЕХНІКА – мікроавтобусі, Газелі, Бортові фургони, вантажні автомобілі, вантажопідйомна техніка та професійне обладнання).
  • Досвідчені, відповідальні та акуратні вантажники, что Працюють Виключно у Твереза ​​виде, чистому спецодязі.
  • дружна команда менеджеров та консультантів – під Кожне замовлення віділяється персональний координатор, Який бере на себе всі організаційні питання.
  • Власний логістичний відділ, Який відповідає за розробки та підбір оптимальних маршрутів транспортування.

Ви не придется займатіся поиск машин, упаковка и розпакування речей, розбирання та складання меблів, контролем за виконання робіт и Дотримання графіка. Все це роблять кваліфіковані фахівці, причому по найбільш адекватно ценам у Києві.

Автопарк та додаткові возможности «Biggy»

Для Обережно транспортування майна ми вікорістовуємо Спеціалізовані Меблеві фургони. КОЖЕН автомобіль оснащень системою Ременів, что Забезпечує Збереження промов во время руху. Лише за один рейс ми зможемо доставіті все, что нужно, в тому числі:

– Одяг та постільна білизна.
– Дрібна та велика побутова техніка.
– Меблі – модульні, каркасні, Вбудовані.
– Робочий інструмент, обладнання та інвентар.
– Розсада в будь-якому виде.
– Питна та технічна вода, паливо.

На вибір наших КЛІЄНТІВ Доступні следующие види и категорії транспортних ЗАСОБІВ – мікроавтобусі, Газелі, Вантажівки з кузовами різної місткості та ОБСЯГИ. Весь автотранспорт регулярно проходити технічне обслуговування, тому всегда в справному стані и на ходу.

Як розраховується ВАРТІСТЬ послуг?

Ми ВСТАНОВИВ найбільш об’єктивні ціни на міські та заміські переїзді. При розрахуванні підсумкової вартості перевезення меблів и промов ми беремо до уваги кілька важлівіх чінніків:

Фактична відстань від будинку до дачі.
– Тип матеріалів для упаковки.
– Загальна маса та об’єм вантажу, что перевозитися.
– Поверх, на якому находится квартира и наявність вантажного ліфта.
– Додаткові послуги або нестандартні побажання клієнта.

При повторних Звернення Надаються Вигідні знижки та СПЕЦІАЛЬНІ тарифи, Які дозволяють ефективного заощаджуваті як Грошові кошти, так и дорогоцінній годину наших КЛІЄНТІВ.

Комфортний дачний переїзд з компанією «Biggy»

Обслуговування в «Biggy» – це вігідно, зручне та абсолютно безпечно. Всім категоріям замовніків Надаємо Виключно комфортні умови взаємодії:

– Фіксовані та доступні ціни.
– Ніякіх прихований переплат и комісій за.
– Миттєва обробка заявок.
– об’єктивне и Доступне Ціноутворення.
– Прозоров формирование кошторису – ніякіх прихований націнок, переплат та нав’язаний послуг.
– Віділення особістом менеджера-координатора.
– Різні способи внесення оплати – готівкою, банківськімі картами, безготівковій розрахунок.
– Офіційна гарантія цілісності промов и акуратності, відповідальності робітніків.
– Безкоштовна консультаційна підтримка.
– Знижки, Акції та СПЕЦІАЛЬНІ Пропозиції для постійніх КЛІЄНТІВ.

Дзвоніть по Вказаним контактних телефонах або Залишайся онлайн-заявку, щоб замовити дачний переїзд по Києву недорого та без рісків. Менеджери нададуть Попередній розрахунок, розкажуть про Преимущества компании «Biggy», наші гарантії и возможности.