Дачний переїзд Київ та область


Компанія «Biggy» організує дачний переїзд Київ – передмістя на максимально вигідних умовах. З 2016 року займаємось перевезенням мало- і великогабаритних вантажів у столичному регіоні та по всій території України. За цей час ми напрацювали колосальний досвід, створили згуртовану команду кваліфікованих фахівців і сучасний автопарк. Тому сезонні переміщення виконуємо якісно, ефективно, швидко та недорого.

Професійна організація переїзду у Києві та області, по Україні – оптимальне і найбільш ефективне рішення, яке вибирають люди, що високо цінують свій час, здоров’я і спокій. Більш того, кваліфікований підхід гарантує швидкість, акуратність і продуманість дій при упаковці, завантаженні, транспортуванні та розвантаженні речей.

Дачний переїзд без проблем та турбот

Компанія «Biggy» здійснює комплексні вантажоперевезення на території столичного регіону та по Україні. Для цього у нас є все необхідне:

  • Сучасна та надійна автотехніка – мікроавтобуси, ГАЗелі, бортові фургони, вантажні автомобілі, вантажопідйомна техніка та професійне обладнання).
  • Досвідчені, відповідальні та акуратні вантажники, що працюють виключно у тверезому вигляді, чистому спецодязі.
  • Дружна команда менеджерів та консультантів – під кожне замовлення виділяється персональний координатор, який бере на себе всі організаційні питання.
  • Власний логістичний відділ, який відповідає за розробку та підбір оптимальних маршрутів транспортування.

Вам не доведеться займатися пошуком машин, упаковкою і розпакуванням речей, розбиранням та складанням меблів, контролем за виконанням робіт і дотриманням графіка. Все це роблять кваліфіковані фахівці, причому по найбільш адекватними цінами у Києві.

Автопарк та додаткові можливості «Biggy»

Для обережного транспортування майна ми використовуємо спеціалізовані меблеві фургони. Кожен автомобіль оснащений системою ременів, що забезпечує збереження речей під час руху. Лише за один рейс ми зможемо доставити все, що потрібно, в тому числі:

– Одяг та постільна білизна.
– Дрібна та велика побутова техніка.
– Меблі – модульні, каркасні, вбудовані.
– Робочий інструмент, обладнання та інвентар.
– Розсада в будь-якому вигляді.
– Питна та технічна вода, паливо.

На вибір наших клієнтів доступні наступні види і категорії транспортних засобів – мікроавтобуси, Газелі, вантажівки з кузовами різної місткості та обсягу. Весь автотранспорт регулярно проходить технічне обслуговування, тому завжди в справному стані і на ходу.

Як розраховується вартість послуг?

Ми встановили найбільш об’єктивні ціни на міські та заміські переїзди. При розрахуванні підсумкової вартості перевезення меблів і речей ми беремо до уваги кілька важливих чинників:

Фактична відстань від будинку до дачі.
– Тип матеріалів для упаковки.
– Загальна маса та об’єм вантажу, що перевозиться.
– Поверх, на якому знаходиться квартира і наявність вантажного ліфта.
– Додаткові послуги або нестандартні побажання клієнта.

При повторних зверненнях надаються вигідні знижки та спеціальні тарифи, які дозволяють ефективно заощаджувати як грошові кошти, так і дорогоцінний час наших клієнтів.

Комфортний дачний переїзд с компанією «Biggy»

Обслуговування в «Biggy» – це вигідно, зручно та абсолютно безпечно. Всім категоріям замовників надаємо виключно комфортні умови взаємодії:

– Фіксовані та доступні ціни.
– Ніяких прихованих переплат і комісій.
– Миттєва обробка заявок.
– Об’єктивне і доступне ціноутворення.
– Прозоре формування кошторису – ніяких прихованих націнок, переплат та нав’язаних послуг.
– Виділення особистого менеджера-координатора.
– Різні способи внесення оплати – готівкою, банківськими картами, безготівковий розрахунок.
– Офіційна гарантія цілісності речей і акуратності, відповідальності робітників.
– Безкоштовна консультаційна підтримка.
– Знижки, акції та спеціальні пропозиції для постійних клієнтів.

Дзвоніть по вказаних контактних телефонах або залишайте онлайн-заявку, щоб замовити дачний переїзд по Києву недорого та без рисків. Менеджери нададуть попередній розрахунок, розкажуть про переваги компанії «Biggy», наші гарантії і можливості.

Насколько полезным был этот материал?

Нажмите на звезду, чтобы оценить это!

Средний рейтинг / 5. Подсчет голосов: