Замовити квартирний переїзд по Києву та області


Швидко й зручно організувати квартирний переїзд в Києві вам допоможе компанія Biggy. Для перевезення ваших особистих речей у будь-якому обсязі ми зможемо підібрати відповіде вантажне авто з великого власного автопарку, а також завантажити все та надійно зафіксувати, щоб забезпечити гарантоване збереження вантажу.

Наші переваги

Організація переїзду з однієї квартири на іншу – потребує врахування безлічі дрібниць. Але ви зможете повністю покластися в цьому питанні на наш кваліфікований персонал.

Ми надаємо послуги в комплексі, щоб максимально спростити для вас переїзд до нового житла. Ви будете позбавлені будь-яких клопотів, адже ми надаємо послуги з урахуванням специфіки завдань, що виникають під час квартирного переїзду:

  • розбирання та збирання меблів;
  • пакування особистих речей, меблів, техніки, що враховує вимоги до безпечного транспортування кожного з цих видів вантажу;
  • приділяємо особливу увагу кухні, яку зможемо розібрати та змонтувати у новій квартирі;
  • підіймаємо весь вантаж на поверх;
  • беремо на себе відповідальність за збереження всіх ваших речей, тому ви зможете не турбуватися, чи будуть вони доставлені цілими, для цього ми надійно фіксуємо кожну одиницю вантажу.

В нас можна обрати автомобіль, який буде відповідати вашим потребам. Якщо ви залишаєте всі меблі та техніку в старій квартирі та перевозите лише особисті речі, то для вас буде підібране авто з невеликою вантажністю, тому послуги транспортування обійдуться дешевше, ніж вразі використання більшого автомобілю. У випадку, якщо вам необхідно перевезти все, включно з меблями та технікою, які мають великі габарити, ми відправимо на ваше замовлення містку вантажівку.

У нашому розпорядженні власні вантажні авто, які можуть перевезти від 3 до 20 тонн, тому навіть якщо у вашій квартирі багато дорогих вам речей, ви можете не турбуватися про те, що якісь з них не помістяться. Ми обов’язково врахуємо ваші потреби при організації переїзду.

При цьому ми завжди подаємо машину вчасно, точно дотримуючись встановлених термінів, оперативно справляємося з навантаженням, розраховуємо оптимальний маршрут по дорогах Києва, щоб по можливості уникнути складних ділянок або доріг з високою ймовірністю заторів під час транспортування. Розвантаження перевезених речей у вашій новій квартирі теж буде виконана досвідченими вантажниками в найкоротші терміни. Ми прагнемо забезпечувати такі умови співпраці для кожного замовника, адже цінуємо ваш час. З нашою допомогою ви зможете швидко впоратися з основним обсягом робіт, щоб час, що залишився цілком присвятити облаштування свого нового житла.

Простота замовлення послуг

Ви можете залишити заявку на сайті, щоб ми зв’язалися за вами для уточнення всіх подробиць, або зателефонувати нам, щоб замовити необхідну вам машину на зручний час та одразу повідомити про всі важливі деталі, що необхідно врахувати під час організації вашого переїзду. У нашій компанії ведеться запис телефонних розмов з диспетчерами, тому ми гарантуємо контроль якості послуг, що надаються, адже нас важливо повністю задовольнити побажання і потреби кожного клієнта.

Замовити квартирний переїзд по Києву ви можете на будь-який день тижня, адже ми надаємо послуги в той час, коли це зручно нашим клієнтам та розуміємо, що для багатьох організувати переїзд можливо лише у власні вихідні. Вартість послуг залежить тільки від того, скільки часу буде витрачено на виконання поставленого обсягу робіт, а також від параметрів підібраного автомобіля, адже тарифи на використання різних моделей машин відрізняються в залежності від їх можливості перевезти більший вантаж.

Завертайтесь до нас саме зараз, щоб отримати кваліфіковану та професійну допомогу в організації квартирного переїзду та забронювати необхідний вам автомобіль на найзручніший для вас час. А ми зробимо все, щоб переїзд пройшов для вас легко, швидко та без будь-яких проблем, адже ми маємо великий досвід у вирішенні таких завдань.

Насколько полезным был этот материал?

Нажмите на звезду, чтобы оценить это!

Средний рейтинг / 5. Подсчет голосов: