Замовити офісний переїзд у Києві та області

Кожна компанія має офіси у місті. Інколи під час розширення або знаходження більш вигідного та зручного приміщення для розташування офісу виникає потреба у переїзді. Офісний переїзд Київ має свої особливості, і відрізняється від звичайного квартирного переїзду. Компанії потрібно зібрати та перевезти не тільки особисті речі, а й важливі документи, обладнання, техніку, меблі та інше. Без допомоги транспортної компанії здійснити переїзд не уявляється можливим. Краще відразу звернутися до професіоналів, ніж витрачати час та ресурси даремно. Офісний переїзд за участю кваліфікованих співробітників – це гарантія якості, швидкості, зручності та надійності.

Складності та особливості офісного переїзду

Незалежно від характеру підприємницької діяльності компанії, офіс фірми завжди містить:

 • Робочі місця – столи та стільці.
 • Технічне обладнання – комп’ютери, термінали, касові апарати, телефони, кава-машини та інші автомати.
 • Ділову документацію – книги, звіти, інструкції.
 • Особисті речі співробітників – канцтовари, посуд, одяг та інше.
 • Меблі – шафи, полки, тумби, сейф.

Усе це багато важить, і перенести необхідне у машину навіть чоловічому колективу може бути важко. Слід пам’ятати, що в обов’язки програмістів, операторів кол-центру або менеджерів не входить вантажницька робота. Тому обов’язково потрібно найняти не тільки автомобілі, які перевезуть усе необхідне, а й вантажників, що спустять, а потім підіймусь речі у новий офіс.

Ще одна особливість офісного переїзду в тому, що роботи усе потрібно швидко та обережно. Компанія не може дозволити собі загубити документи, печаті або ноутбуки з базою клієнтів. Тому не варто залишати речі без нагляду на вулиці чи в машині. Коли переїзд керується професіоналами, подібне не станеться.

Також слід враховувати, що на переїзд зазвичай обмаль часу. Зробити усе потрібно приблизно з дев’ятої ранку до шостої вечора. Саме в цей час працюють офісні центри. Тож на обмірковування, що і куди потрібно поставити, часу не буде. Краще, якщо робітники та керівник будуть облаштовувати новий офіс під час того, як вантажники підійматимуть меблі та техніку.

Що знадобиться для офісного переїзду

Перш ніж замовити офісний переїзд по Києву, необхідно попіклуватися про збір речей. Зробити це краще за день до дати переїзду. Тоді з самого ранку можна очікувати вантажників та починати роботу. Як усе повинно відбуватися:

 1. Замовити машину або декілька автомобілів на день, комфортний для переїзду. Робити замовлення краще заздалегідь, мінімум за тиждень, щоб вибрати зручний для компанії час.
 2. Спакувати усі речі по коробках, підписати їх, зробити опис.
 3. Дочекатися машин та вантажників.
 4. Спочатку спустити коробки з особистими речами співробітників, документацією, канцтоварами й т.п.
 5. Перенести до машин техніку.
 6. Спустити меблі.
 7. Перевірити, щоб офіс залишився пустим.
 8. Переїхати на нове місце.
 9. Почати вивантаження речей у зворотному порядку.
 10. Розібрати речі, розставити усе в офісі по своїм місцям.

У кращому випадку на офісний переїзд потрібен день. Якщо компанія велика, то для остаточного підключення обладнання та розпакування коробок може знадобитися більше часу. Поспішати з цим не варто, краще з першого разу зробити усе чітко, ніж потім переробляти та пересувати речі з одних шаф до інших тиждень.

Які послуги надає транспортна компанія

Для офісного переїзду керівник фірми потрібен подати заявку у транспортну компанію. Вона може здійснити малий, середній та великий переїзд. Для цього в автопарку є машини різних розмірів. Тариф на перевезення залежить від виду транспортного засобу та відстані, на яку потрібно перевезти речі. Окремо надаються послуги вантажників. Загальну вартість офісного переїзду транспортна компанія скаже відразу після прийняття замовлення. То ж людина буде напевно знати, у скільки обійдеться послуга. Транспортна компанія BIGGY.KIEV.UA має привабливі ціни, а робота виконується обережно, швидко та вчасно групою вантажників. Зручність та легкість переїзду компанія гарантує.

Насколько полезным был этот материал?

Нажмите на звезду, чтобы оценить это!

Средний рейтинг / 5. Подсчет голосов: