Перевезення меблів по Києву та області


Перевезення меблів в Києві може здійснитися для вас без клопоту за допомогою нашої компанії. Ми допоможемо вам знайти відповідний для цього автомобіль з великого автопарку, забезпечимо безпеку перевезених меблів і оперативно привеземо їх в пункт призначення.

Коли потрібно перевезення меблів?

Ця послуга буде потрібно тим, хто планує квартирний або офісний переїзд, хоче відвезти старі меблі на дачу або транспортувати їх з одного складу на інший. Для будь-якого випадку ми допоможемо підібрати відповідний автомобіль, з огляду на:

 • можливість перевозити меблі в розібраному вигляді;
 • кількість предметів для транспортування;
 • особливості кожної моделі.

До транспортування м’яких та корпусних меблів застосовуються різні умови з міркувань їхнього збереження і максимальної безпеки в дорозі. Для яких би цілей вам не потрібна була ця послуга, ми зможемо забезпечити збереження вашого вантажу, враховуючи особливість доріг. І навіть якщо вам потрібно відвезти меблі з Києва в передмістя на дачу зі складними ділянками шляху, ми гарантуємо відсутність пошкоджень довірених нам меблів.

Які автомобілі ми використовуємо?

Ми надаємо клієнтам вибір транспортних засобів з великого автопарку. Для перевезення меблів рекомендуємо обрати тентову газель або вантажівку. Перший варіант краще підійде, якщо вам потрібно перевезти невеликий обсяг особистих предметів інтер’єру, другий дозволить організувати навіть переїзд великого офісу, доставити меблі для облаштування готелю або перевезти їх зі складу на торговельну точку або в інше місце зберігання.

Від обраної моделі автомобіля буде залежати тариф на наші послуги. Ми допоможемо вам підібрати таку машину, яка вмістить ваш вантаж, але при цьому обійдеться за мінімальною ціною з можливих представлених варіантів. При цьому ви можете розраховувати на повну безпеку і справність машини, адже наші автомобілі проходять регулярні техогляди. Ми стежимо за їх станом, щоб уникнути накладок при транспортуванні вашого вантажу, затримок з подачею авто і несподіваних несправностей під час перевезення.

Переваги співпраці

Крім надійності автомобілів, можливості замовити перевезення меблів по Києву на будь-яку відстань і допомоги у виборі оптимального відповідного транспортного засобу, ви можете розраховувати на:

 • можливість замовити автомобіль для транспортування з послугами вантажників або без них, якщо вам потрібно завантажити зовсім небагато предметів інтер’єру, і ви впораєтеся з цим власними силами з метою економії;
 • досвідчений і кваліфікований персонал, що супроводжує кожен етап співпраці – від узгодження замовлення з диспетчером до оперативного вивантаження меблів в пункті призначення вмілими вантажниками;
 • подача авто строго в призначений час;
 • точний розрахунок часу в дорозі за умови коректно зазначених адрес і часу подачі машини;
 • знижки при повторному зверненні;
 • вигідні тарифи на всі транспортні послуги;
 • дбайливе ставлення до ваших меблів, відповідальність за збереження яких ми беремо на себе;
 • перевезення і завантаження/розвантаження меблів будь-яких габаритів.

Ви можете зв’язатися з нами телефоном або оформити заявку онлайн. З вами зв’яжеться наш менеджер для уточнення специфіки меблів, яку ви хочете перевезти, габаритів, обсягів, пунктів подачі машини та розвантаження після транспортування, зручного часу подачі. Ми робимо все, щоб наша співпраця була комфортною для вас, тому враховуємо всі побажання і потреби кожного замовника.

Ми гарантуємо контроль якості послуг на кожному етапі, тому телефонні розмови з нашими диспетчерами записуються. Це підвищує особисту відповідальність кожного співробітника і виключає помилки в організації замовленої вами перевезення меблів. При рідкісних виникненнях спірних ситуацій ми завжди можемо звернутися до записів і встановити джерело помилки при оформленні замовлення. Це дозволяє нам надавати для вас сервіс на високому рівні та отримувати задоволені відгуки від кожного нашого клієнта. Приєднуйтесь і ви!

Насколько полезным был этот материал?

Нажмите на звезду, чтобы оценить это!

Средний рейтинг / 5. Подсчет голосов: