Вантажоперевезення по Києву і Україні
Вантажоперевезення по Києву і Україні

— Перевезення будь-якого вантажу

— Комфорт і швидкість

— Досвід та довіра

 • viber-link-img+38 (097) 125-00-55
 • lifecell-link-img+38 (073) 125-00-55
 • vodafone-link-img+38 (099) 125-00-55
Звертайтесь до нас щоб залишити замовлення, та дізнатись всі деталі щодо співпраці
Звертайтесь до нас щоб залишити замовлення, та дізнатись всі деталі щодо співпраці
 • знижки при повторних зверненнях (замовляти нас з кожним разом все вигідніше);
 • широка географія діяльності (не тільки Київ);
 • ставка на висококласне обслуговування і задоволеність кожного клієнта.
Звертайтесь до нас або залиште заявку, щоб дізнатись всі деталі щодо співпраці.
Досягнення нашої компанії в вантажних перевезеннях:
Досягнення нашої компанії в вантажних перевезеннях:
40000

Перевезень

100

Клієнтів

3000

Кіл-ть перевізників

10

Нагород

Ми доставимо Ваш вантаж в найкоротші терміни!

Вантажоперевезення в Києві і по Україні

Компанія Biggy надає широкий спектр послуг в сфері вантажних перевезень в Києві. Ми пропонуємо вигідні тарифи, здійснюємо вантажні перевезення по місту і за його межі, своєму розпорядженні власний автопарк машин різної вантажопідйомності (від 0,8 до 5 тонн). Наші послуги по достоїнству оцінили багато клієнтів. Вони звертаються до нас знову, якщо необхідно замовити надійну, безпечну, недорогу і швидку доставку вантажів.

Як працює Biggy

Важливою особливістю нашої компанії є наявність власного парку машин, здатних перевезти в Києві і за його межами будь-який вантаж: буквально з точки А в точку В. Ви можете сміливо звертатися до нас і бути впевненими в тому, що отримаєте відповідний транспорт для здійснення перевезення меблів, будівельних матеріалів, особистих речей.
У Biggy є штат досвідчених і кваліфікованих працівників: це стосується не тільки водіїв, які знають толк в вантажоперевезеннях, але і диспетчерів, інших фахівців, які допомагають координувати роботу і вирішувати поставлені клієнтом завдання швидко і на вигідних для нього умовах.
Замовити машину можна в телефонному режимі або оформивши заявку на сайті. Зв'язавшись з нашими представниками, ви швидко погодите всі деталі замовлення, точний час здійснення вантажоперевезення, дізнаєтеся всі ваші деталі. Представники диспетчерської служби зорієнтують клієнтів за вартістю, виходячи з обраного тарифу та автомобіля для перевезення вантажу, складності маршруту, загального переліку послуг і т.д. Розцінки ви також можете дізнатися на нашому сайті у відповідному розділі.

Послуги Biggy для клієнтів з Києва і не тільки

Компанія допоможе реалізувати будь-які види транспортування, здійснить перевезення різних типів вантажів і товарів і надасть супутній сервіс. З нашою допомогою приватний клієнт зможе з легкістю переїхати в нове житло, а бізнес - поміняти офіс. До основних видів послуг, які ми надаємо, відноситься наступне:

Квартирний переїзд в столиці

Ми беремо на себе весь комплекс завдань з організації зміни місця проживання. Завдяки нашим вантажникам і досвідченим водіям, ви зможете заощадити свій час і нервові клітини, так як всі побутові питання - винос, навантаження-розвантаження, транспортування, занос - візьмуть на себе наші співробітники.

Дачний переїзд

Багато компаній і приватні вантажні таксі відмовляються від вантажоперевезень за межі міста. Biggy на відміну від них візьме на себе перевезення меблів, техніки, інших габаритних предметів з квартири / будинку на дачну ділянку і навпаки або з однієї дачі на іншу.

Офісний переїзд

Зміна офісу для невеликої фірми нагадує зміну орендного житла для сім'ї, але ось для великого бізнесу подібне завдання істотно складніше. Щоб клієнт не відчув всіх тягот в даному питанні, варто звертатися в компанію Biggy в Києві. Вона реалізує всі роботи, починаючи від планування, здійснення розбирання меблів, упаковки всіх вантажів, власне транспортування, вивантаження та занесення в новий офіс

ВІП-перевезення і / або переїзд « під ключ »

В цьому випадку участь клієнта в організаційному процесі зводиться до мінімуму або ж взагалі виключається. Фактично, ви можете зателефонувати диспетчеру, повідомити, що вам потрібно, а далі всіма роботами з перевезення будуть займатися наші пакувальники, менеджери та інші кваліфіковані співробітники.

Замовлення вантажника

Ми надаємо клієнтам великий спектр супутніх вантажоперевезень робіт. Основні з них пов'язані з діяльністю вантажників, адже саме вони виконують перенос, занос, завантаження і вивантаження великогабаритних виробів і т.д.

Транспортування меблів

Цей вид перевезення вимагає максимальної акуратності і забезпечення безпеки. У деяких випадках через великі розмірів меблів потрібно її розбирання з наступною збіркою, що також під силу нашим професіоналам.

Вантажоперевезення будматеріалів

Ми виконуємо для клієнтів доставку будівельних матеріалів на об'єкт ремонту / будівництва, здійснюємо вивіз побутового сміття, багатьох видів габаритного і важкого будівельного обладнання та інструменту

Вантажне таксі

Все більш затребувана клієнтами форма перевезень не тільки габаритних вантажів, але і різних особистих речей. Вона передбачає транспортування спеціальною машиною з одного місця в інше, що наша компанія здійснює максимально швидко і за вигідними тарифами. Додатково до таксі ви можете замовити послуги вантажника.

Транспортування крихких вантажів

Biggy перевозить для замовників особливо делікатні речі і предмети: твори мистецтва, вікна, раритетні піаніно і музичні інструменти, сантехніку, плитку, електроніку та інше.

Переваги співпраці з Biggy

Замовляючи вантажоперевезення на сайті Бигги по Києву, Київській області або України Ви отримаєте найкращий сервіс за доступною ціною. Це позволіт Вам економити свої сили і засоби.

 1. Вигідні тарифи. Питання вартості виклику і експлуатації транспорту - один з основних для клієнтів. Ми пропонуємо економічно обґрунтовані, недорогі тарифи, які нижчі, ніж у більшості спеціалізованих сервісів в Києві. Ціни стартують з 115 грн за годину роботи. Тариф залежить від виду машини і її вантажопідйомності. На підсумкову вартість впливає загальний час, який буде потрібно на виконання перевезення, також замовник оплачує подачу транспорту.
 2. Звернувшись до диспетчера, ви не почуєте, що недорогий тариф зараз замовити не можна, або ж відсутній вільний транспорт. До подібних хитрощів можуть вдаватися інші служби, але не Biggy. Також замовник може сам зорієнтуватися за розцінками, скориставшись нашим сайтом.
 3. Власний парк авто і продумана логістика. У розпорядженні Biggy в Києві безліч машин різної вантажопідйомності: це мікроавтобуси, Газелі, вантажні автомобілі. Представники диспетчерської порекомендують оптимальний транспорт, що дозволить уникнути переплат за порожнє місце в кузові. Плюс наші водії мають багатий досвід і знають, як швидко потрапити з однієї точки столиці в інший, минувши пробки і уникнувши невиправданих простоїв.
 4. Оперативність. Авто, поза залежно від завдання (вивезення сміття або ВІП-завдання) і обраного тарифу, подаються в обумовлений час. Це важлива відмінність Biggy від інших транспортних служб, оператори яких найчастіше обіцяють одне, а на ділі все відбувається інакше. Підтверджуючи онлайн-заявку або роблячи замовлення в телефонній бесіді з нашими представниками, клієнт дізнається час, коли авто буде подано. Про будь-які форс-мажорів (таких випадків не більше 3-5%) диспетчери обов'язково відразу ж попереджають.
 5. Ми не відмовляємося від термінових вантажоперевезень, якщо машина необхідна прямо зараз. При цьому швидкість анітрохи не впливає на основні критерії якості - акуратність, безпеку і збереження вантажу.
 6. Порядність, відкритість і чесність. Це ключові принципи роботи як компанії в цілому, так і будь-якого її представника - від диспетчера до директора. Biggy піклується про репутацію, завжди йде назустріч клієнту, з огляду на їх побажання і будь-які виникають зауваження. Диспетчерська веде запис телефонних переговорів, що покликане допомогти у вирішенні спірних і суперечливих ситуацій.
 7. Наш сервіс вантажного таксі не порушує норми українського законодавства. Це означає, що ми не перевозимо крадені речі і залишаємо за собою право відмовитися від підозрілих замовлень. За запитом правоохоронних органів збережені в архівах записи телефонних розмов можуть бути передані їм.
 8. Компетентний персонал. Для якісних вантажоперевезень і доставки важливе значення має не тільки транспорт і машини, але і знання, вміння, досвід і навички водіїв, вантажників та інших фахівців. Саме вони забезпечують поєднання швидкості, надійності і безпеки, вміють працювати як з крихкими особистими речами, так і габаритної меблями, дохідливо роз'яснюють клієнтам всі деталі і нюанси співпраці при оформленні замовлення.

Головна наша перевага - це Ваш комфорт!

Хорошая организация

Rated 5 out of 5
01-08-2021

Впервые воспользовались услугами этой фирмы, остались очень довольны. Организация хорошая , четко, быстро, комфортно. Хорошие тарифы

Наталия

Будем обращаться к вам снова

Rated 5 out of 5
01-07-2021

В прошлом месяце мы заказывали грузоперевозки в городе Киев в компании «Biggy». Остались очень довольны обслуживанием, ребята в этой компании – настоящие профессионалы. Мебель нам перевезли аккуратно и очень быстро, также помогли поднять ее на этаж. Будем обращаться к вам снова и рекомендовать своим друзьям и знакомым!

Александр

Здесь приятное обслуживание

Rated 5 out of 5
25-06-2021

Мы заказывали грузовые перевозки в Киеве в компании «Biggy». Здесь приятное обслуживание, большой выбор собственных автомобилей, приятные цены. Уже не первый раз обращаемся к ним и каждый раз все на высшем уровне. Спасибо Вам большое за оказанную помощь!

Мария

Перевозка прошла быстро и аккуратно

Rated 5 out of 5
30-03-2021

Грузоперевозки по Киеву компании «Biggy» помогли нам доставить большой груз строительных материалов на дачу. Во время заказа диспетчер уточнила, какой именно груз нужно перевезти, его размер и объем и предоставила несколько вариантов авто. Перевозка прошла быстро и аккуратно, стоимость в этой фирме очень приемлемая, сравнительно с другими аналогичными компаниями Киева.

Павел