Як перевозити пральну машинку?

Транспортування пральної машинки практично не викликає проблем у разі купівлі нової техніки. Вирішення цього питання беруть він співробітники служби доставки магазину. У такому разі перевезення здійснюється в заводській упаковці, все надійно зафіксовано, міцно встановлені болти транспортувальні. Подібний підхід запобігає ризику виникнення поломки.

У разі переїзду питання перевезення прання необхідно вирішувати самостійно. Щоб запобігти поломці та зберегти цілісність великої побутової техніки, рекомендується не тільки замовити вантажників, а й коректно упаковати машину.

Підготовка пральної машини до транспортування

Рекомендації є актуальними в тому випадку, якщо ви використовували побутову техніку за призначенням. Насамперед необхідно:

  1. Від’єднати прилад від системи водопостачання та припинити подачу електрики.
  2. Очистити лотки від засобів для чищення.
  3. Усунути залишки води з барабана, помпи, шланга.

Далі рекомендується вийняти всі частини, що знімаються, у тому числі лотки з корпусу: вони можуть випасти в процесі транспортування. По можливості слід від’єднати шланги, а кабель живлення – навпаки, надійно закріпити на задній стінці корпусу.

Підготовка до перевезення також включає встановлення транспортувальних болтів. Вони за замовчуванням встановлені в будь-якій новій техніці та необхідні для міцної фіксації бака та барабана за допомогою спеціальної системи амортизаторів та пружин. Якщо ви не зберегли їх, болти можна купити окремо. Зверніть увагу, що кріплення не універсальні, вони підбираються залежно від марки, серії та типу пральної машинки.

Після цього рекомендується встановити спеціальні куточки на виступаючі частини і обмотати корпус плівкою. Не забудьте зафіксувати кришку барабана, щоб запобігти випадковому відкриттю. Для цього можна використовувати скотч.

Якщо не збереглася рідна упаковка від побутової техніки, можна використовувати й сторонню коробку, що підходить за розмірами.

Як закріпити барабан?

Щоб убезпечити пральну машинку від можливих пошкоджень, важливо закріпити усі її частини. У тому числі й барабан, як найтендітніший механізм. Якщо перевозити пральну машину з порушеннями, внутрішні комплектуючі можуть постраждати. Саме тому важливо фіксувати барабан за допомогою болтів, що транспортують. Якщо вони були втрачені і немає можливості використовувати сторонні, які можна придбати окремо.

Зміцнити барабан можна також за допомогою щільного аркуша пінопласту. Для цього потрібно зняти верхню кришку пральної машинки. Усередині буде порожнина між внутрішньою стінкою та барабаном, у ній міститься пінопласт. Він повинен фіксуватися міцно, щоб не рухався під час переміщення і не видавав жодних шумів. Як заміну пінопласту можна використовувати:

  • поролон;
  • м’які тканини або ганчір’я.

Не забудьте наприкінці прикрутити кришку.

Упаковка пральної машинки перед перевезенням

Транспортування рекомендується здійснювати у рідній упаковці. Після фіксації барабана можна переходити до упаковки. Якщо збереглася заводська коробка, досить просто використовувати за призначенням, а стінки ущільнити за допомогою листів поролону або пінопласту.

Але якщо після придбання машинки минуло вже кілька років, швидше за все, рідна упаковка просто не збереглася. У такому випадку варто дослухатися наступних рекомендацій:

  • заздалегідь підготуйте пакувальний матеріал – до нього відносять щільний гофрокартон, пухирчасту упаковку, стрейчеву плівку, будівельний скотч та захисні куточки;
  • обов’язково використовуйте підставку під ніжки пральної машинки – можна застосовувати як складений у кілька шарів картон, так і щільний пінопласт;
  • кути та грані необхідно захистити профілем, можна використовувати в тому числі і поліуретановий, для надійного кріплення рекомендується використовувати скотч.

Після того, як будуть проведені підготовчі роботи, рекомендується обернути корпус кілька разів стрейчевою плівкою. Потім машина встановлюється на підставку. Вже в останню чергу потрібно використовувати картон. Він повинен закривати верхню та бічні частини. Щільно обмотайте місця стиків будівельним скотчем.

Правила транспортування пральної машини

Для навантаження рекомендується використовувати будівельні петлі для двох вантажників. Найкраще, колиперевезення пральної машини здійснюється за допомогою професіоналів. У такому разі вдасться запобігти перевертанню, резькі нахили. Без попередньої підготовки з подібним завданням можна просто не впоратися.

У процесі навантаження допускається невеликий нахил, але заборонено повністю перевертати пральну машину. Також не допускається:

  • розгойдування:
  • удари на борту вантажівки;
  • перетягування дном машини.

Перед поїздкою рекомендується надійно закріпити пристрій у вертикальному положенні за допомогою строп. Подібний підхід запобігатиме вібрації та нівелює ймовірність пошкоджень.

Під час поїздки не допускається перевищення середнього швидкісного режиму. В іншому випадку можуть виникнути поштовхи, які здатні нашкодити механізму. Для транспортування необхідно використовувати вантажний транспорт. Поїздка в автомобілі може призвести до істотних поломок.