Вантажоперевезення по Києву і Україні
Вантажоперевезення по Києву і Україні

— Перевезення будь-якого вантажу

— Комфорт і швидкість

— Досвід та довіра

 • viber-link-img+38 (097) 125-00-55
 • lifecell-link-img+38 (073) 125-00-55
 • vodafone-link-img+38 (099) 125-00-55
Звертайтесь до нас щоб залишити замовлення, та дізнатись всі деталі щодо співпраці
Звертайтесь до нас щоб залишити замовлення, та дізнатись всі деталі щодо співпраці
 • знижки при повторних зверненнях (замовляти нас з кожним разом все вигідніше);
 • широка географія діяльності (не тільки Київ);
 • ставка на висококласне обслуговування і задоволеність кожного клієнта.
Звертайтесь до нас або залиште заявку, щоб дізнатись всі деталі щодо співпраці.
Досягнення нашої компанії в вантажних перевезеннях:
Досягнення нашої компанії в вантажних перевезеннях:
40000

Перевезень

100

Клієнтів

3000

Кіл-ть перевізників

10

Нагород

Ми доставимо Ваш вантаж в найкоротші терміни!

Вантажоперевезення в Києві та по Україні

Компанія Biggy надає широкий спектр послуг в сфері вантажних перевезень в Києві. Ми пропонуємо вигідні тарифи, здійснюємо вантажні перевезення по місту і за його межі, маємо у своєму розпорядженні власний автопарк машин різної вантажопідйомності (від 0,8 до 5 тонн). Наші послуги гідно оцінили багато клієнтів. Вони звертаються до нас знову, якщо необхідно замовити надійну, безпечну, недорогу і швидку доставку вантажів.

Як працює Biggy

Важливою особливістю нашої компанії є наявність власного парку машин, здатних перевезти в Києві і за його межами будь-який вантаж: буквально з точки А в точку В. Ви можете сміливо звертатися до нас і бути впевненими в тому, що отримаєте відповідний транспорт для здійснення перевезення меблів, будівельних матеріалів, особистих речей.
У Biggy є штат досвідчених і кваліфікованих працівників: це стосується не тільки водіїв, які знаються на вантажоперевезеннях, але і диспетчерів, інших фахівців, які допомагають координувати роботу і вирішувати поставлені клієнтом завдання швидко і на вигідних для нього умовах.
Замовити машину можна в телефонному режимі або оформивши заявку на сайті. Зв'язавшись з нашими представниками, ви швидко погодите всі деталі замовлення, точний час здійснення вантажоперевезення, дізнаєтеся всі ваші деталі. Представники диспетчерської служби зорієнтують клієнтів щодо вартості, виходячи з обраного тарифу та автомобіля для перевезення вантажу, складності маршруту, загального переліку послуг і т.д. Розцінки ви також можете дізнатися на нашому сайті у відповідному розділі.

Послуги Biggy для клієнтів з Києва і не тільки

Компанія допоможе реалізувати будь-які види транспортування, здійснить перевезення різних типів вантажів і товарів та надасть супутній сервіс. З нашою допомогою приватний клієнт зможе з легкістю переїхати в нове житло, а бізнес - поміняти офіс. До основних видів послуг, які ми надаємо, відноситься наступне:

Квартирний переїзд в столиці

Ми беремо на себе весь комплекс завдань з організації зміни місця проживання. Завдяки нашим вантажникам і досвідченим водіям, ви зможете заощадити свій час і нервові клітини, оскільки всі побутові питання - винесення, навантаження-розвантаження, транспортування, занесення (підняття) - візьмуть на себе наші співробітники.

Дачний переїзд

Багато компаній і приватні вантажні таксі відмовляються від вантажоперевезень за межі міста. Biggy на відміну від них візьме на себе перевезення меблів, техніки, інших габаритних предметів з квартири / будинку на дачну ділянку і навпаки або з однієї дачі на іншу.

Офісний переїзд

Зміна офісу для невеликої фірми нагадує зміну орендного житла для сім'ї, але ось для великого бізнесу подібне завдання істотно складніше. Щоб клієнт не відчув всіх напружень в даному питанні, варто звертатися в компанію Biggy в Києві. Вона реалізує всі роботи, починаючи від планування, здійснення розбирання меблів, упаковування всіх вантажів, власне транспортування, вивантаження та занесення в новий офіс

ВІП-перевезення і / або переїзд « під ключ »

В цьому випадку участь клієнта в організаційному процесі зводиться до мінімуму або ж взагалі виключається. Фактично, ви можете зателефонувати диспетчеру, повідомити, що вам потрібно, а далі всіма роботами з перевезення будуть займатися наші пакувальники, менеджери та інші кваліфіковані співробітники.

Замовлення вантажника

Ми надаємо клієнтам великий спектр супутніх вантажоперевезенням робіт. Основні з них пов'язані з діяльністю вантажників, адже саме вони виконують знесення, завантаження і вивантаження великогабаритних виробів і т.д.

Транспортування меблів

Цей вид перевезення вимагає максимальної акуратності і забезпечення безпеки. У деяких випадках через великі розміри меблів потрібно їхнє розбирання з наступною збіркою, що також під силу нашим професіоналам.

Вантажоперевезення будматеріалів

Ми виконуємо для клієнтів доставку будівельних матеріалів на об'єкт ремонту / будівництва, здійснюємо вивіз побутового сміття, багатьох видів габаритного і важкого будівельного обладнання та інструменту

Вантажне таксі

Все більш потрібна клієнтами форма перевезень не тільки габаритних вантажів, але і різних особистих речей. Вона передбачає транспортування спеціальною машиною з одного місця в інше, що наша компанія здійснює максимально швидко і за вигідними тарифами. Додатково до таксі ви можете замовити послуги вантажника.

Транспортування крихких вантажів

Biggy перевозить для замовників особливо делікатні речі і предмети: твори мистецтва, вікна, раритетні піаніно і музичні інструменти, сантехніку, плитку, електроніку та інше.

Переваги співпраці з Biggy

Замовляючи вантажоперевезення на сайті Біггі по Києву, Київській області або Україні Ви отримаєте найкращий сервіс за доступною ціною. Це дозволить Вам зекономити свої сили та засоби.

 1. Вигідні тарифи. Питання вартості виклику та експлуатації транспорту - один з основних для клієнтів. Ми пропонуємо економічно обґрунтовані, недорогі тарифи, які нижчі, ніж у більшості спеціалізованих сервісів в Києві. Ціни стартують з 115 грн за годину роботи. Тариф залежить від виду машини і її вантажопідйомності. На підсумкову вартість впливає загальний час, який буде потрібен на виконання перевезення, також замовник оплачує подачу транспорту.
 2. Звернувшись до диспетчера, ви не почуєте, що недорогий тариф зараз замовити не можна, або ж відсутній вільний транспорт. До подібних хитрощів можуть вдаватися інші служби, але не Biggy. Також замовник може сам зорієнтуватися за розцінками, скориставшись нашим сайтом.
 3. Власний парк авто і продумана логістика. У розпорядженні Biggy в Києві безліч машин різної вантажопідйомності: це мікроавтобуси, Газелі, вантажні автомобілі. Представники диспетчерської служби порекомендують оптимальний транспорт, що дозволить уникнути переплат за порожнє місце в кузові. Плюс наші водії мають багатий досвід і знають, як швидко потрапити з однієї точки столиці в іншу, оминаючи затори й уникнувши невиправданих простоїв.
 4. Оперативність. Авто, незалежно від завдання (вивезення сміття або ВІП-перевезення) і обраного тарифу, подаються в обумовлений час. Це важлива відмінність Biggy від інших транспортних служб, оператори яких найчастіше обіцяють одне, а коли доходить до справи все відбувається інакше. Підтверджуючи онлайн-заявку або оформивши замовлення в телефонному режимі з нашими представниками, клієнт дізнається час, коли авто буде подано. Про будь-які форс-мажори (таких випадків не більше 3-5%) диспетчери обов'язково відразу ж попереджають.
 5. Ми не відмовляємося від термінових вантажоперевезень, якщо машина необхідна прямо зараз. При цьому швидкість анітрохи не впливає на основні критерії якості - акуратність, безпеку і збереження вантажу.
 6. Порядність, відкритість і чесність. Це ключові принципи роботи як компанії в цілому, так і будь-якого її представника - від диспетчера до директора. Biggy піклується про репутацію, завжди йде назустріч клієнту, враховуючи їхні побажання та зауваження. Диспетчерська служба веде запис телефонних розмов, задля допомоги у вирішенні спірних і суперечливих ситуацій.
 7. Наш сервіс вантажного таксі не порушує норми українського законодавства. Це означає, що ми не перевозимо крадені речі і залишаємо за собою право відмовити в підозрілих замовленнях. За запитом правоохоронних органів збережені в архівах записи телефонних розмов можуть бути передані їм.
 8. Компетентний персонал. Для якісних вантажоперевезень і доставки важливе значення має не тільки транспорт і машини, але і знання, вміння, досвід і навички водіїв, вантажників та інших фахівців. Саме вони забезпечують поєднання швидкості, надійності та безпеки, вміють працювати як з крихкими особистими речами, так і габаритними меблями, детально роз'яснюють клієнтам всі деталі й нюанси співпраці при оформленні замовлення.

Головна наша перевага - це Ваш комфорт!

Впечатления только приятные

Rated 5 out of 5
15-08-2022

Заказываем у Biggy на постоянной основе их услуги по перевозке грузов вместе с услугами грузчиков. Всегда только положительные эмоции после сотрудничества, поэтому хочу сказать спасибо, и так держать!

Відгук клінта Ирина
Ирина

Очень быстрый и хороший и переезд.

Rated 5 out of 5
15-08-2022

Очень доволен быстро переехал ребята за два часа сделали не возможное.
Я буду ещё перевозить мебель и снова закажу эту фирму.
Я буду всем своим знакомым вас рекомендовать только фирму BIGGY …. Спасибо большое за переезд очень доволен.

Відгук клінта Григорий
Григорий

швидко, якісно та вигідно

Rated 5 out of 5
15-08-2022

швидко, якісно та вигідно

Відгук клінта Мария
Мария

будемо звертатись

Rated 5 out of 5
15-08-2022

будемо звертатись

Відгук клінта Николай
Николай

гарний сервіс

Rated 5 out of 5
15-08-2022

гарний сервіс

Відгук клінта MichaelFlogy
MichaelFlogy