Як упакувати посуд при переїзді?

Переїзд на нове місце проживання — процес, що вимагає особливої ​​підготовки та навичок. Необхідно упаковати безліч речей, враховуючи їх особливості, щоб зберегти їх в цілісності. Правило є особливо актуальним при упаковці посуду. Чашки, тарілки, сковороди, келихи, столове приладдя і каструлі — досить крихкі предмети, тому потребують спеціальної упаковки. Вона захистить речі від пошкоджень, тріщин і биття. Головне — підібрати коректний пакувальний матеріал у кожному окремому випадку.

Упаковка посуду

Що потрібно використовувати для упаковки посуду?

Упаковка посуду при переїзді здійснюється в кілька етапів. Насамперед необхідно підготувати спеціальну тару:

  • ящики з дерева;
  • картонні коробки;
  • м’який пакувальний папір, можна використовувати газети;
  • дрантина, синтепон, поролон та інші м’які ізоляційні матеріали;
  • стрейчеву та пухирцеву плівки;
  • щільний картон, жорсткий папір, поролон та тирса для заповнення порожнеч;
  • широкий будівельний скотч.

Не варто забувати і про маркер. З його допомогою ви зможете виділяти, які предмети знаходяться всередині, що полегшить процес завантаження і розподілу в кузові вантажівки.

У деяких випадках недостатньо використовувати рідну упаковку посуду. Багато предметів, таких як чайники і кастрюлі, продаються просто з бирками. Тому для їх перевезення рекомендується використовувати широкі відрізи м’якої тканини, старі светри та інше. Різне металеве начиння, наприклад, терки, молотки, часнодавці і т.п., можна скласти на дно ящика. Поверх допускається викласти іншу дрібницю, сковороди, серветки, рушники. Здійснюючиквартирний переїзд, ви не будете переживати про те, що предмети пошкодяться, навіть якщо чекає поїздка в інше місто.

Перед використанням тари переконайтеся, що всі коробки міцні, не пошкоджені і призначені для використовуваної ваги. За необхідності можна зміцнити дно кількома шарами скотчу.

Як правильно розділити посуд для упаковки?

Одне з ключових правил перевезення — коректне сортування. Знаючи, як упакувати посуд, ви знизите ймовірність бою. Для цього необхідно розділяти предмети за призначенням. Тому окремо один від друга рекомендується упаковати:

  • страви та тарілки;
  • сервіз, чашки, келихи, склянки;
  • салатниці, цукерниці, розетки, вази;
  • столові прилади;
  • посуд для приготування.

Перш ніж почати упаковувати, слід підготувати багато плівки. Розраховуйте, що кожен предмет необхідно обернути кілька разів, повністю покриваючи його.

При упаковці тарілок рекомендується ущільнити дно коробки або шухляди рушниками або пледом. Укладати посуд найкраще ребрами, обмотавши попередньо по дві-три одиниці. Кожну отриману стопку укладати щільно, мінімізуючи порожнечі. Якщо такі місця і утворилися, краще використовувати шматки пінопласту або поролону. Стінки коробки, якщо немає можливості використовувати дерев’яний ящик, краще закріпити картоном. Подібний підхід запобіжить розриву коробки і пошкодження вантажу.

Як і тарілки, всі чашки і келики необхідно загорнути в обгортковий матеріал. Рекомендується упаковувати їх по одному, а внутрішні порожнечі заповнити ганчір’ям або м’яким папером. Сервіз розбирається, чашки складаються окремо від блюдця. Якщо використовуються чайнички, цукорниці, соусниці, вони, як і чашки, обертаються плівкою, але упаковуються в окремому ящику. Краще не складати всі предмети в одну велику коробку, а використовувати кілька і скласти їх разом в одну велику ящик. Подібний підхід мінімізує биття посуду.

Салатниці, цукерниці та вази найчастіше виготовляються з кришталю, фарфору, кольорового скла та інших крихких матеріалів, тому потребують особливого підходу. При їх упаковці слід використовувати щільну пухирчасту плівку з збільшеними осередками. Обов’язково перекладайте кілька шарів ганчірки між предметами. Не забудьте заповнити порожні місця.

Всі столові прилади достатньо скласти попарно в залежності від призначення, обернувши в щільний папір і закріпивши скотчем. Так ви зможете бути впевнені, що предмети не пошкодять один одного.

Інше кухонне начиння і посуд для приготування складається аналогічним шляхом. Але якщо є скляні кришки, їх краще скласти окремо, за аналогією з тарілками.

Особливості упаковки кришталевого посуду

Незважаючи на ?здається щільність, кришталь відомий як один з? найбільш крихких матеріалів. Тому якщо у вас не пара предметів, а цілий сервіз, необхідно врахувати кілька правил.

Найкраще для транспортування кришталевого посуду використовувати спеціальні пластикові контейнери, які оснащені укріпленим дном і кришкою, що надійно фіксується. Подібнібокси захищають від пошкодження та сколів. Рекомендується додатково використовувати пакувальний папір та стрейч-плівку для упаковки кожного окремого предмета. Для перевезення невеликих чарок, келихів, стопок та іншого краще використовувати ящики, розділені на секції.

Подібні пластикові бокси можна придбати в транспортній компанії, будівельних магазинах або фірмах, що спеціалізуються на перевезеннях.

Як упакувати столові прилади?

На відміну від крихкого посуду, столові прилади не потребують особливого захисту, так як вони виготовляються з металу. Але якщо ви складаєте в один ящик і вилки з ложками, і тарілки, необхідно захистити останні від пошкодження. Тому оптимальне рішення – використовувати для упаковки картон або щільний папір. Вони не дозволять зубцям ножів і вилок пошкодити поверхню тарілок при поїздці.

Важливі поради при перевезенні посуду

Варто пам’ятати кілька ключових моментів:

  • крихке місце багатьох предметів — це ручки, тому рекомендується додатково їх обертати папером, серветками або плівкою;
  • якщо використовуєте замість пакувального паперу газету, переконайтеся, що на ї поверхні чорнила висохли і типографський шрифт не віддрукується на поверхні;
  • складаючи будь-який посуд, варто дотримуватися принципу — важке знизу, легке зверху;
  • обов’язково маркуйте коробки, щоб коректно організувати процес навантаження.

Самостійне пакування та завантаження посуду забирають багато сил, тому рекомендується звернутися до фахівців. З їхньою допомогою не тільки упаковка крихких предметів, але і перевезення холодильника та іншої побутової техніки займає мінімум часу. Вам залишиться лише визначити терміни поїздки.