Замовити вантажоперевезення

Додати точку
Загальна відстань: 0 km
Загальний час: 0 год

грн.

Офісний переїзд

Переїзд – досить відповідальна і непроста робота, навіть якщо мова йде про сім’ю, яка змінює одну квартиру на іншу. Коли ж потрібно виконати переміщення з одного офісу в інший для великої компанії з солідним штатом, завдання ускладнюється в рази. Якщо вам потрібно офісний переїзд, компанія Biggy в Києві до ваших послуг. Ми, спираючись на багатий накопичений досвід, здійснимо оперативну і безпечне перевезення офісу за вигідною ціною з оплатою по факту.

Коли треба виконати офісний переїзд?

Як великі компанії, так і невеликі фірми в Києві періодично стикаються з необхідністю змінити офіс для роботи. До типових причин, через які можуть знадобитися подібні зміни, відноситься наступне:

 • масштаби компанії збільшуються, зростає штат співробітників, так що можливостей наявного офісу вже недостатньо;
 • фірма, яка, наприклад, створена під Києвом, виходить на новий ринок і відкриває офіс в столиці;
 • умови оренди для компанії змінилися, керівництво наважилось на переїзд в іншу частину Києва;
 • наявний раніше офіс занадто великий: багато співробітників успішно справляються зі своєю роботою на дому, тому компанія шукає менший за розмірами і ціною приміщення;
 • замість орендованого офісу компанія набуває власний, і продовжувати витрачатися на оренду безглуздо.

Різновиди офісного переїзду в Києві

Якщо відбувається переїзд з однієї квартири в іншу, здійснюється перевезення великої кількості необхідних вантажів (меблів, особистих речей, техніки). У випадку з офісом – ці масштаби, як правило, збільшуються в рази. Але все ж розміри компаній і штату їх співробітників бувають різними, тому і офісний переїзд в Києві, хай і умовно, можна розділити на кілька видів:

 • малий (компанія невелика з декількох фахівців, меблів практично немає або мало). В цьому випадку для перевезення всіх речей може бути досить мікроавтобуса, що вміщає близько 5-10 кубів і 1-1,5 тонни вантажу. Такий переїзд може бути навіть простіше, швидше і дешевше за ціною, ніж в’їзд на нову квартиру.
 • середній (в поточному офісі працює близько десяти осіб, крім оргтехніки є меблі та інші габаритні предмети). Такий офісний переїзд для компанії не обійдеться без більш місткого транспорту, наприклад, Газелі з довжиною борта в 4 метри.
 • великий (кількість перевезеного досить велике, є великогабаритні вантажі, речі численних співробітників). При такому переїзді офісу в Києві потрібна або ще більш містка вантажна машина, або ж слід виконати кілька ходок на менш великому транспорті. Як тільки перша партія вантажів буде доставлена, одні вантажники займуться занесенням в новий офіс, а інші – повернуться на старе місце і заберуть майно, компанії.

Специфіка переїзду офісу

Накопичений нашою компанією досвід дозволяє легко виділити головні відмінні риси послуги офісного переїзду від квартирного. І справа не тільки в обсягах перевезеного вантажу. Виділимо ключові моменти офісного переїзду компаній в Києві:

 1. Ключова роль швидкості. Доки не перевезене все офісне майно, робота компанії найчастіше зупиняється або ж продуктивність співробітників сильно знижується (вони не можуть повноцінно займатися своїми обов’язками). У деяких випадках поки немає офісу, фірма зазнає збитків, отже, чим швидше вдасться здійснити переїзд, тим раніше бізнес зможе продовжувати свою основну діяльність. У зв’язку з цим нерідко необхідною умовою за цією послугою стає максимальна швидкість (без шкоди якості).
 2. Велике число дорогого і цінного обладнання. В даному випадку це не тільки меблі, але і офісна техніка. До того ж в комп’ютерах і ноутбуках співробітників може зберігатися важлива і критично необхідна для роботи інформація. Отже, найважливіший момент для ефективного офісного переїзду – забезпечення акуратності, гарантії збереження і цінності дорогого майна та інтелектуальної власності компанії.
 3. Перевезення цінних документів. Переїзд в Києві, в особливості, якщо це досить великий бізнес, пов’язаний з транспортуванням документації. Найважливіші і цінні документи зазвичай знаходяться в сейфах. Останні часто відрізняються великими габаритами і вагою, що робить перевезення сейфів складною справою. Для цих цілей застосовується сучасне такелажне обладнання. У разі відсутності сейфа пріоритетним завданням для клієнта стає грамотна упаковка, що дозволяє уникнути втрат.

Фахівці нашої компанії мають відповідний досвід і допоможуть в реалізації будь-яких завдань офісного переїзду в Києві. Щоб уникнути простою співробітників і бізнесу в цілому, ми працюємо навіть у вечірній час і / або вихідні дні.

Основні послуги при переїзді офісу

Щоб офісний переїзд в Києві було здійснено недорого і швидко, рекомендується скористатися сервісом з перевезення офісу в Києві, який організовує наша компанія.

Подача автомобіля, необхідного обсягу і вантажопідйомності – лише одна з обов’язкових умов для організації перевезення меблів, техніки та інших речей з одного офісу в інший. До традиційних послуг для офісного переїзду також відноситься наступне:

 • упаковка оргтехніки, документів і всіх предметів і робочих речей співробітників переїзної компанії в Києві;
 • комплекс послуг вантажників (в їх обов’язки входить перенесення вантажів, навантаження і вивантаження, занос). При необхідності вони використовують спеціальне обладнання, ремені, візки, підйомники тощо.
 • складання-розбирання меблів (це дуже актуальний вид робіт, коли виконати її винесення або перевезення в зібраному вигляді не можна або проблематично);
 • розстановка всіх предметів відповідно до наданого плану. В результаті буквально відразу компанія може продовжувати роботу, перервану на офісний переїзд.

Етапи переїзду офісу

Зміна офісу для будь-якого бізнесу передбачає комплексний підхід.

Переїзд в новий офіс в Києві хоч і супроводжується деякими труднощами, але все одно сприймається позитивно. Завдяки досвіду наших фахівців і налагодженому механізму проведення переїздів, замовник отримує швидкість, якість і безпеку, а підсумкова оплата в повній мірі відповідає наданому спектру послуг. Основні етапи нашої роботи в Києві включають таке:

 1. Підготовка. Представники компанії зв’язуються з нами, ми уточнюємо всі нюанси, при необхідності наш співробітник приїжджає в офіс фірми, щоб узгодити план дій.
 2. Звільнення старого офісу. В рамках цього етапу офісного переїзду треба:
 • демонтувати меблі;
 • безпечно відключити всю оргтехніку;
 • упакувати всі речі і документи;
 • зробити маркування.
 1. Винос і навантаження в транспорт з дотриманням вимог безпеки (здійснюється фіксація крихких виробів кріпильними ременями, що запобігатиме ризикам пошкодження під час руху автомобіля).
 2. Власне транспортування майна до нового офісу компанії в Києві.
 3. Вивантаження і (за потреби) підйом на поверх, розпакування, розстановка, підключення комп’ютерів і т.д., збір і вивіз різного сміття, в тому числі пакувальних матеріалів.

Кожен з етапів переїзду офісу в Києві координується з компанією-замовником. Додатково клієнту пропонується послуга в форматі «під ключ». В даному випадку участь самого замовника мінімізується і є необов’язковою.

Яким буде офісний переїзд з Biggy

Роблячи вибір на користь нашої компанії в Києві, ви гарантуєте собі такі переваги:

 1. Продуманий до дрібниць і добре спланований переїзд.
 2. Високу швидкість виконання будь-яких процесів і завдань в рамках послуги.
 3. Гарантії безпеки щодо технічних засобів і цінної інформації, що знаходиться на них.
 4. Ефективну допомогу вантажників з досвідом і вмінням поводитися з будь-якими вантажами.
 5. Великий вибір транспортних засобів і можливість вибрати саме ту машину, яка підходить для конкретного випадку.
 6. Широкий спектр додаткових послуг і робіт для клієнтів, включаючи упаковку, маркування, прибирання і вивезення сміття тощо.

Позбавте себе і своїх співробітників від зайвих хвилювань і проблем, замовте офісний переїзд в нашій компанії. Ми забезпечимо демократичні умови співпраці з оплатою за фактом і перевезення вашого офісу в Києві на нове місце пройде якісно і оперативно!

Вартість переїзду

Вартість офісного переїзду в Києві формується з урахуванням встановлених тарифів, що діють як по області, так і по Україні. Загальна сума витрат, спрямованих на переїзд офісу в Києві варіюється в залежності від таких показників:

 • обсягу робіт вантажників;
 • загальної ваги меблів;
 • відстані;
 • виду транспортного засобу, який замовляють для організації офісного переїзду в Києві.

Також загальна сума в грн може відрізнятися, якщо замовник потребує надання додаткових послуг, замовляючи такий тип переїзду як перевезення офісу в Києві під ключ.

Як тільки вдасться розібратися з загальною вагою вантажу, сформованого при переїзді офісу, підібрати оптимальний вид вантажного транспорту, співробітники нашої компанії, вислухавши додаткові побажання, допоможуть розрахувати попередню вартість.

Якщо передбачається офісний переїзд в Києві, спочатку необхідно зорієнтуватися, які меблі підлягають перевезенню. Під час переїзду жителів весь квартирний реквізит піддається транспортуванню.

Однак при перевезенні офісу в Києві може виявитися так, що вигідніше частину старих меблів залишити на місці, а новий офіс обставити сучасними меблями.

Офісний переїзд і ціна на нього в нашій компанії дуже демократична, ми піклуємося про наших клієнтів і надаємо тільки якісні послуги переїздів по Києву і області.

Благодарим вас за помощь

Rated 5 out of 5
11-06-2021

Офисные переезды по Киеву помогут вам очень быстро перевезти все необходимое в самом лучшем виде. Мы воспользовались услугами компании … и не пожалели об этом. Благодарим вас за помощь, понимание и терпение! Желаем удачи и дальнейшего роста вашей фирмы!

Elena

Специалисты своего дела!

Rated 5 out of 5
16-05-2021

Два месяца назад нам нужен был срочный офисный переезд в городе Киев. Дело было во время новогодних праздников и многие фирмы уже ушли на отдых. Нам помогла компания «Biggy». Переезд прошел быстро и аккуратно, вся мебель, техника и другие вещи были доставлены в лучшем виде. Здесь работают специалисты своего дела!

Маша

Все прошло на высшем уровне.

Rated 5 out of 5
02-05-2021

Если вам нужен офисный переезд в Киеве и Вы не знаете, куда обратиться за помощью, тогда компания «Biggy» – идеальный вариант! Мы не раз пользовались их услугами, перевозили личные вещи, груз и знали, что они предоставляют офисные. Когда понадобилась эта услуга, без каких-либо размышлений обратились в компанию «Biggy», все прошло на высшем уровне.

Максим