Перевезення побутової техніки

Приємно придбати побутову техніку, яка стане вірною помічницею при веденні домашнього господарства. Однак на тлі позитивних емоцій виникає проблема, пов’язана з її ефективної транспортуванням з торгового закладу до місця проживання клієнта. Принести її в руках можна, але тільки за умови, що вона характеризується мінімальними розмірами.

Однак при придбанні великого агрегату впоратися з вирішенням проблеми самостійно вже не вийде. Питання, ким здійснюється перевезення побутової техніки в Києві, цікавить і власників легкового автотранспорту. Вони розуміють, що транспортування холодильника, пральної машини, бойлера і інших великогабаритних агрегатів неможлива в маленькому авто.

Що ми пропонуємо вам?

Наша транспортна компанія Biggy пропонує не затьмарювати радість від придбання довгоочікуваної техніки. Ми рекомендуємо клієнтам довірити вирішення таких завдань фахівцям нашої компанії.

Нами здійснюється перевезення побутової техніки в Києві максимально швидко, акуратно, з дотриманням всіх вимог, які висуває виробник до транспортування техніки.

Якщо вам вдалося купити недорого кращу техніку, подбайте про те, щоб вантажоперевезення здійснювалася правильно. Техніку необхідно:

 • правильно встановити в транспортному засобі;
 • надійно закріпити, щоб виключити її падіння під час здійснення поворотів.

Наша компанія не обмежує спектр своїх послуг тільки перевезенням побутової техніки в Києві. У нас можна замовити послугу швидкої та ефективної транспортування будь-якого вантажу по Україні.

Ми співпрацюємо не тільки з фізичними особами, а й з компаніями, підприємствами, іншими юридичними особами. Ми здійснюємо транспортування, в тому числі, і агрегатів, що полегшують процес проведення будівельних робіт.

Співпраця з нашою компанією забезпечує не тільки доставку вантажу, але і занос техніки в квартиру клієнта. Ця послуга особливо користується популярністю, коли виключається можливість підняття техніки на верхні поверхи за допомогою ліфта.

Вартість перевезення побутової техніки?

Кожен клієнт, перш ніж замовити перевезення побутової техніки в Києві, прагне розібратися в питанні, у скільки йому така послуга обійдеться.

Наша компанія пропонує вигідну перевезення техніки, ціни на таку послугу є прийнятними. Вартість транспортування розраховується для кожного клієнта індивідуально, оскільки на її величину впливають кілька факторів:

 • марка вантажного транспорту, на якому буде здійснюватися перевезення побутової техніки в Києві або за його межами;
 • габарити і вага техніки;
 • тривалість транспортування (віддаленість від торгового закладу);
 • фронт робіт, які повинні будуть виконати наші вантажники.

Ми пропонуємо для доставки придбаних технічних пристроїв в невеликих кількостях:

 • мікроавтобуси, тоннаж яких варіюється від 0,8 до 3 тонн;
 • газелі бортові і з тентом.

Якщо в вантажоперевезення потребує торговий заклад, що здійснює її продаж, тоді ми готові запропонувати вантажівки, здатні перевозити до 20 тонн вантажу.

Після вибору транспортного засобу ми допоможемо розрахувати вартість перевезення техніки за цінами, визначеними в нашому прайсі. Залишивши заявку в онлайн-режимі, наші менеджери швидко вийдуть на зв’язок, уточнять нюанси, вислухають додаткові побажання клієнтів, щоб послуга вантажоперевезення була здійснена максимально вигідно для кожного клієнта.

Як замовити перевезення техніки?

Замовити транспортування великогабаритних пристроїв, агрегатів в нашій транспортної компанії Biggy дивно просто.

Досить скористатися онлайн-формою, вказати:

 • бажаний вид транспортного засобу;
 • номер телефону для зворотного зв’язку;
 • точку відправлення і прибуття;
 • кількість вантажників.

Наша компанія встановлює і підтримує умови, при яких клієнти будуть повністю захищені від будь-яких проблем. Ми доставляємо техніку швидко, якісно, ​​гарантуючи позитивний результат і прекрасний настрій клієнтів.

Відгуків поки немає. Будьте першим, хто напише