Замовити вантажоперевезення

Додати точку
Загальна відстань: 0 km
Загальний час: 0 год

грн.

Перевезення сейфів

Практично кожна офісна компанія використовує сейфи. Офісний переїзд має на увазі перевезення даного секретного металевої шафи. Проблема полягає в значних розмірах і великій вазі цього предмета. Нерідко використовуються вогнетривкі сейфи невеликих розмірів, які монтуються в стіні. Перед їх перевезенням на нове місце потрібно акуратний демонтаж.

Якщо має бути транспортування малогабаритних важковаговиків або великих сейфів, слід звернутися до професіоналів. Саме такими фахівцями є компанія Biggy. Тут можна замовити транспорт для офісного переїзду і послуги вантажників .

Особливості перевезення сейфів в вантажному таксі Biggy

Габарити і вага – основні незручності при перенесенні металевої шафи. Особливо проблематично пересуватися по сходах: люди, що знаходяться нижче по сходах, відчувають великі навантаження. Складності робіт обумовлені:

  • великою вагою і габаритами металевої шафи;
  • складністю при спуску і підйомі;
  • необхідністю проведення демонтажних робіт;
  • дотриманням акуратності при навантаженні і перенесення.

Навіть якщо в колективі є міцні чоловіки, не варто покладатися на них. Для перенесення сейфа вагою в 300 кг по сходах вниз буде потрібно 6 професійних вантажників. Якщо ж потрібен підйом по сходах, для аналогічної ваги будуть потрібні вже 8-10 фахівців з навантаження. Крім фізичної сили, необхідні спеціальні пристосування (гідравлічні візки, страхувальні ремені).

Автотранспорт для перевезення по місту між районами Києва також має деякі особливості. Зазвичай він оснащується гідравлічним підйомником. В автопарку вантажного таксі Biggy можна замовити сучасні транспортні засоби, здатні допомогти в перевезенні вантажів по столиці або Україні.

Безпечне перевезення будь-яких сейфів з Biggy

Доставка сейфа на нове місце має на увазі облік багатьох нюансів:

  • ваги і габаритів вантажу;
  • відстані;
  • висоти порогів і кількості сходових прорізів;
  • ширини дверних прорізів і сходових секцій;
  • наявності підлогового покриття в приміщенні;
  • інструментів для демонтажу і т. Д.

Без наявності досвіду врахувати ці нюанси просто неможливо. Краще замовити недорого в сервісі Biggy послуги вантажників, швидко справляються з поставленими завданнями. Для замовлення найзручніше звернутися до диспетчера, який порекомендує оптимальний вид техніки, уточнить кількість вантажників, запропонує найбільш підходящий тариф.

Всі питання про терміни доставки і цінах вирішуються в режимі онлайн за все за 2-3 хвилини. Також на сайті можна дізнатися все самостійно: потрібно вказати початкову і кінцеву точку поїздки, вибрати автомобіль і вантажників. Система автоматично видасть інформацію про вартість, а диспетчер передзвонить для уточнення замовлення. Перевезення сейфа – не проблема, якщо довірити її професіоналам з Biggy.

Відгуків поки немає. Будьте першим, хто напише