...

Замовити вантажоперевезення

Додати точку
Загальна відстань: 0 km
Загальний час: 0 год

грн.

Перевезення матраца

Власники ортопедичних і пружинних матраців періодично можуть стикатися з необхідністю його транспортування. Це може бути як покупка нового, необхідність хімчистки або простий квартирний переїзд . У кожному разі важливо враховувати особливості перевезення спального місця, щоб доставити його в кінцеву точку без наслідків.

Як вибрати транспорт для доставки матраца?

Найголовніше при замовленні автотранспорту – враховувати габарити спального місця. Його заборонено скручувати або згортати. В іншому випадку на ньому з’являться різні заломи і тріщини, збільшується ризик пошкодження підкладки та обв’язки. Можливість скручування допускається тільки в тому випадку, якщо виробник вказує це в інструкції.

Щоб запобігти можливим пошкодженням, необхідно підбирати автомобіль, що підходить під габарити матраца, з урахуванням упаковки. Для дитячих моделей досить стандартною ГАЗ, тоді як для дорослих знадобиться більш місткий вантажівка з високими бортами. Наявність тенту не обов’язково за умови теплої сухої погоди, в інших випадках він захистить від намокання.

Коректно перевезти матрац можна тільки в горизонтальному положенні. Під час навантаження рекомендується уникати гострих кутів і виступів. Заборонено ставити на матрац інші предмети, меблі. З огляду на, що перевезення меблів планується заздалегідь, краще скласти план навантаження речей разом з вантажниками-фахівцями. Найпростіше це зробити, звернувшись до сервісу Biggy.

Що входить в послугу перевезення матраца з Biggy?

Перш ніж прийняти замовлення, менеджер компанії обговорює всі необхідні нюанси, в тому числі тип матраца. Важкі пружинні матраци з товщиною блоку більше 20 см необхідно захищати щільним шаром гофрокартону. Якщо не збереглася заводська упаковка, можливо використовувати сторонні матеріали. Найголовніше – не звертати його. Правильно скрутити матрац відповідно до рекомендацій виробника можна, дотримуючись деякі умовності.

Співробітники дотримуються наступних інструкцій:

  • розправляється верхній шар, при цьому важливо уникати будь складок на поверхні;
  • згортання відбувається з вузькою боку за допомогою двох людей, спеціальних ременів;
  • згортання здійснюється не більше ніж в два витка, обов’язково всередину, після матрац упаковується в плівку або надійно фіксується.

Також як і у випадку з пружинними моделями, збереження рулону можна забезпечити, уникаючи ударів об тверді кути. Також заборонено ставити на нього різні предмети.

Упаковка здійснюється безпосередньо перед завантаженням. Подібний підхід запобігає появі зламів і ушкоджень. Замовити вантажників ви легко зможете як для навантаження-розвантаження, так і для доставки в квартиру. Вони допоможуть донести матрац і розпакувати його, повернувши первісну форму.

Чому транспортування матраца варто довірити Biggy?

Сервіс доставки працює з 2016 року. Це оптимальний варіант, щоб недорого і своєчасно доставити будь-який вантаж як по місту в межах Києва, так і в будь-які інші регіони України. Кінцева ціна послуг, що надаються залежить від тривалості подачі машини, її обсягу і дальності поїздки. Ми допоможемо підібрати необхідний транспорт в залежності саме від вашого вантажу. Перевезення ще не були такими простими, як разом з Biggy!

Відгуків поки немає. Будьте першим, хто напише

Seraphinite AcceleratorOptimized by Seraphinite Accelerator
Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.