Замовити вантажоперевезення

Додати точку
Загальна відстань: 0 km
Загальний час: 0 год

грн.

Евакуатор

Якщо вам необхідно замовити евакуатор в Києві, то ви зайшли по адресою, наша компанія надає дану послугу вже на протягом кількох років, і зарекомендувала себе як постачальник дійсно якісних і недорогих послуг. Ми можемо надати практично будь-яку допомогу на дорозі, витягнемо ваш автомобіль з ями або кювету, погрозами і доставимо машину до місця призначення після ДТП і т.д.

У нас великий досвід, є вся необхідна техніка та кадри, при цьому наші ціни більш ніж прийнятні. Послуга « Евакуатор в Києві » (Україна) від нашої компанії — це не тільки можливість евакуації машини в межах міста, але і транспортування з будь-яких прилеглих населених пунктів.

У яких випадках потрібна евакуація?

Наша послуга « Евакуатор в Києві » затребувана не тільки після ДТП або з’їзду в кювет, евакуатор викликають і в інших випадках:

  • якщо зламався двигун, трансмісія і так далі;
  • раптово закінчилося паливо в бензобаку, а до автозаправної станції далеко;
  • пробито колесо, а запаски немає або вона вже використана;
  • автомобіль не заводиться або НЕ їде по яких-небудь причин;
  • якщо треба транспортувати несправний автомобіль в інше місце;
  • відбулася яка-небудь інша подія або аварія;
  • якщо після ДТП машина не підлягає відновленню. Ми привеземо машину в потрібне вам місце, поки ви їдете на таксі.

Це лише частина ситуацій, коли вам просто не обійтися без евакуатора. Звернувшись до нам, ви швидко вирішите проблему, і при цьому вам не доведеться переплачувати. У нас ви також можна замовити вантажоперевезення по всій Україні .

Що стосується часу очікування евакуатора, то воно залежить від декількох факторів, наприклад від пробок, дальності місця призначення, часу оформлення заявки і так далі. Але зазвичай, машина під’їжджає в протягом 30 хвилин.

Ціни на послуги евакуатора

Перед оформленням замовлення наш фахівець повідомить повну вартість евакуації. На підсумкову ціну впливає п’ять основних факторів:

   • можуть Чи може виникнути будь-які труднощі на під’їзді до місця події, поломки, стоянки;
   • відстань до місця прибуття;
   • причина звернення до нашу службу евакуації;
   • тип, клас автомобіля, марка (розміри і маса);
   • стан авто на момент оформлення заявки і прибуття спецтехніки. Наприклад, якщо автомобіль в кюветі, наскільки складно його діставати і т.д.

Це основні фактори, що впливають на ціну. Попередню вартість ви можете дізнатися, скориставшись спеціальним калькулятором на сайті.

Чому варто вибрати саме нашу компанію

Якщо у вас трапилася поломка і вам потрібно викликати евакуатор, телефонуйте нам! Щодня сотні клієнтів звертаються в нашу компанію, при цьому їх кількість зростає щороку. Причина полягає в тому, що у нас не тільки низькі ціни, але і високий рівень сервісу. Співпрацювати з нами вигідно відразу по кількох причин:

   1. Надаємо послугу « Евакуатор в Києві » цілодобово без свят і вихідних. Наші співробітники готові прийти до вам на допомогу 24 години в добу, 7 днів в тиждень. Перевезення можлива в будь-який час.
   2. працювати не тільки в Києві, але і в довколишніх населених пунктах.
   3. Машина подається в найкоротші терміни. Так як наші евакуатори чергують по всім районам міста, відразу після повідомлення диспетчера машина виїжджає на місце, зазвичай час прибуття становить не більше 30 хвилин. Гарантована швидка доставка до місця призначення.
   4. Висококваліфікований персонал. Щорічно співробітники компанії проходять переатестацію, тренуючи свої навички.
   5. Досить великий автопарк, тобто не одна платформа. В наявності багато машин, всі вони проходять технічний огляд і в відмінному стані, це гарантує швидке прибуття і відсутність проблем при навантаженні і транспортуванні. Відвідувачі можуть замовити послуги вантажників .
   6. Ціни нижче, евакуатор в інших компаніях обійдеться вам на порядок дорожче. Звернувшись до нам, замовник завжди задоволений підсумковою ціною, у нас вигідний тариф.

Як бачите, співпрацювати з нами дійсно зручно і вигідно. Звертайтеся, ви, не пошкодуєте про своєму виборі!

Відгуків поки немає. Будьте першим, хто напише