Вантажоперевезення Київ — Дніпро

Напрямок Київ – Дніпро одне з найпопулярніших в вантажоперевезеннях. Дніпро є одним з промислових центрів України, де розвинене машинобудування, промисловість, розташовані Металопереробне і інші підприємства.

Нерідко необхідність послуги вантажного таксі виникає і у приватних осіб. Наприклад, перевезення побутової техніки і меблів з Києва до Дніпра часто потрібно при покупці нової квартири і зміні місця проживання . Важливо довірити цю процедуру такої компанії, яка гарантує не тільки швидкість, але і високу якість послуг. Саме такою є служба вантажного таксі Biggy.

Автопарк сучасної техніки

Вантажоперевезення Київ - Дніпро

Доставка вантажів по маршруту Київ – Дніпро вимагає використання надійного транспорту. Ні літня спека, ні засніжені дороги не повинні вплинути на якість обслуговування. Компанія Biggy володіє значним автопарком найсучаснішої техніки, яка знаходиться в ідеальному стані.

Ми можемо запропонувати для різних цілей такі машини:

  • компактні мікроавтобуси з об’ємом кузова 5 куб. м і вантажопідйомністю до 800 кг – для швидкісної доставки невеликих вантажів;
  • мікроавтобуси з вантажопідйомністю 1,5-2 тонни;
  • вантажівки на 3-5 тонн – для квартирних переїздів;
  • вантажні машини 10 тонн;
  • фури на 20 тонн і більше;
  • машини з гидроліфтом – для великогабаритних вантажів;
  • фури-рефрижератори – для транспортування продуктів харчування і медикаментів.

Один з найбільш доступних варіантів – газель. Ця маневрена техніка призначена для перевезення будь-яких предметів, котрі мають потреби в спеціальних умовах. Наприклад, вона відмінно підійде для доставки з Дніпра до Києва партії будматеріалів. Вартість послуг такого транспорту доступна абсолютно кожному. Він може бути замовлений разом з вантажниками.

Додаткові послуги компанії

Вибираючи Biggy, клієнтам не потрібно замислюватися про супутні проблеми. Тут же можна замовити послуги вантажників , які якісно виконають вантаження і фіксацію речей на транспорті. Це не просто фізично сильні люди, а справжні професіонали в даній області. Вони розберуть меблі при необхідності, упакують тендітні предмети, будуть супроводжувати вантаж на маршруті, а по приїзду на місце виконають занос меблів в квартиру або офіс.

Не варто економити на вантажників. При самостійної невмілої навантаженні можливі пошкодження цінних предметів і навіть отримання травм. Тим більше послуга ця коштує недорого.

Коли потрібні міжміські вантажоперевезення, найкраще довірити процес професіоналам з компанії Biggy. Щоб замовити машину, потрібно зв’язатися з диспетчером по телефону або через онлайн-заявку на сайті. Фахівці розкажуть про вигідні тарифи, побудові логістики і допоможуть вибрати відповідний транспорт.

Низькі ціни, увагу до клієнтів, високий професіоналізм всіх співробітників, швидкість і якість виконання послуг – ось основні переваги сервісу Biggy.