Вантажоперевезення Київ — Чернівці

Міжміські вантажоперевезення по маршруту Київ – Чернівці популярні як у компаній, так і у приватних осіб. Не менш затребуваний і маршрут в зворотному напрямку: з Чернівців до Києва. Тому вантажне таксі Biggy пропонує транспортування товарів, меблів та інших предметів у будь-яку область України за найвигіднішими тарифами.

Переваги міжміських вантажоперевезень з Biggy

Вантажоперевезення Київ - Чернівці

Сервіс Biggy вибрали багато компаній з Києва та інших міст, яким регулярно потрібно доставка вантажів. Цьому є безліч причин:

  • доступна вартість послуг;
  • швидке реагування на звернення – диспетчер зв’язується з клієнтом протягом 5 хвилин;
  • професійна логістика – пошук оптимального маршруту для транспортування вантажів;
  • великий вибір машин – малогабаритні мікроавтобуси, газелі, фургони-рефрижератори, великогабаритні автомобілі, фури, техніка з гидроліфтом;
  • компанія несе відповідальність за вантажі;
  • супутні послуги.

Якщо потрібен переїзд в нову квартиру або транспортування техніки до офісу, то найкраще замовити машину в Biggy. Послуги обійдуться недорого: про це свідчить популярність сервісу.

Незалежно від типу і габаритів предметів, служба вантажного таксі надасть техніку для перевезення покупок (будматеріалів, меблів). Допоможе компанія і з квартирним переїздом: додатково можна замовити послуги вантажників . Фахівці здійснять навантаження на транспорт, занос, підйом на поверх, розбирання меблів.

Вантажники Biggy – штатні фахівці компанії, які виконують свою роботу якісно. Набагато вигідніше замовити послугу перевезення разом з вантажниками, так як це допоможе вберегти дорогі і крихкі предмети від пошкодження.

Як замовити вантажоперевезення по маршруту Київ – Чернівці?

Замовити вантажні перевезення в Biggy можна декількома способами:

  • відправити онлайн заявку на сайті – диспетчер зв’яжеться протягом 5 хвилин для надання консультацій щодо організації та вартості конкретної послуги;
  • написати лист на електронну пошту;
  • подзвонити по одному з номерів телефонів – можна вибрати найбільш вигідного для вас оператора зв’язку;
  • скористатися Вайбером або Телеграма – контакти є на сайті.

Якщо потрібно здійснити перевезення вантажів за низькими цінами, то найкраще скористатися пропозиціями компанії Biggy. Великий автопарк техніки, професійні вантажники, доступна вартість, оперативність доставки – ось далеко не повний список переваг компанії. Достатньо лише один раз скористатися сервісом Biggy, щоб назавжди припинити пошуки перевізників. Більшість клієнтів залишається з нами надовго.