Послуги крана маніпулятора

Кран-маніпулятор виконує великий перелік вантажно-розвантажувальних робіт і перевезення вантажів. Один транспортний засіб замінює відразу декілька. Підходить для роботи як з невеликими, так і з великогабаритними вантажами. Активно використовується на будівельних майданчиках, складах, для вирішення дорожньо-транспортних завдань, наприклад, при установці загороджень або евакуації автомобілів.

За допомогою такої спецтехніки можна здійснити установку заборів, прокласти комунікації і виконати інші роботи, де потрібна вертикальне і горизонтальне переміщення вантажів на різну висоту.

Які види кранів-маніпуляторів можна орендувати в Biggy?

Під кожну задачу потрібно підібрати найбільш підходящий кран-маніпулятор. Як правило, таке обладнання встановлюється на шасі вантажного автомобіля і володіє певними характеристиками вантажопідйомності і максимальною висотою вильоту стріли. При цьому, чим вище необхідно підняти вантаж, тим меншою повинна бути його маса. Тому перед тим, як орендувати кран-маніпулятор, важливо переконатися, що він здатний виконати поставлені завдання.

У тому випадку, коли необхідно переміщати вантаж на далекі відстані, потрібно звернути увагу на параметри максимального навантаження самої платформи транспортного засобу. Рекомендується залишати запас в 10-15 % від граничної вантажопідйомності. Якщо плануються негабаритні перевезення , потрібно ознайомитися з параметрами автомобіля, звернути увагу на ширину, довжину і висоту кузова. Також уточніть способи кріплення вантажу.

На Biggy ви можете взяти в оренду крани-маніпулятори таких типів:

  • тросовий;
  • ліктьовий.

Перший варіант – досить повільний, але дозволяє з максимальною точністю виконувати поставлене завдання. Дуже добре підходить для підйому, опускання і переміщення дорогих вантажів, які потребують делікатного поводження. Функціонує плавно, без ривків, може використовуватися для виконання завдань з перешкодами, наприклад, у вигляді паркану чи іншого загородження. Здатний опускати і піднімати вантажі нижче рівня землі.

Ліктьові або гідравлічні – більш універсальні і мають підвищену вантажопідйомністю. Вони працюють швидко, але не настільки точно, як тросові.

Як орендувати кран-маніпулятор в Києві?

Щоб замовити відповідний під ваші завдання кран-маніпулятор в компанії Biggy, ви можете використовувати онлайн-форму або звернутися до наших менеджерів по телефону. Ми працюємо по місту Київ, а також всієї області. Врахуємо особливості вашої ситуації і запропонуємо оптимальний варіант. Крім того, надаємо послуги з перевезення різних вантажів. Допоможемо з офісним, дачним або квартирним переїздом, вивеземо будівельне сміття, доставимо будматеріали і т.д. Також ви можете найняти вантажників.

Як розрахувати вартість оренди крана-маніпулятора в Києві?

Ціна залежить від типу крана-маніпулятора, його параметрів, а також часу, на яке вам буде потрібно оренда спецтехніки. Наші менеджери дадуть відповідь на всі питання і допоможуть оформити замовлення. У Biggy завжди запропонують демократичну вартість на послуги, що надаються, тому вам не доведеться шукати де-небудь ще.

Оформляйте оренду крана-маніпулятора в нашій компанії, щоб не переживати про збереження вантажів та якість виконаних робіт. Ми використовуємо тільки перевірене обладнання від надійних виробників, яке проходить обов’язкові технічні перевірки.