Перевезення воріт і парканів

Різноманітні паркани, ворота та огорожі – важлива частина багатьох будівель незалежно від призначення. Конструкції можуть виконувати як декоративну, так і захисну функцію. Найчастіше вони зводяться на етапі будівництва. Самостійно перевозити великогабаритні секції досить проблематично, тому рекомендується звернутися до професіоналів доставки.

Вибір автотранспорту для перевезення воріт і парканів

Для початку необхідно визначитися з матеріалом, типом і видом конструкції. Найчастіше виникає необхідність в транспортуванні:

  • бетонних секцій;
  • сталевих або зварних частин;
  • газонних огорож.

Для перевезення секційних частин застосовується звичайний вантажний автомобіль з відкритим або закритим тентом. Рідше навантаження і подальша доставка відбуваються за допомогою машини-маніпулятора. Фіксація декількох секцій здійснюється за допомогою щільної дроту. Щоб не пошкодити окремі частини, вантаж необхідно рівномірно розподілити по кузову авто. Це ж правило актуально для газонних огорож, які транспортуються партіями до 10 одиниць.

Бетонні частини відрізняються більшою крихкістю, тому між ними необхідно використовувати м’який прокладочний матеріал. Це правило особливо актуально для захисту декоративних елементів від передчасних ушкоджень.

Здійснюючи негабаритні перевезення , рекомендується підбирати транспорт, грунтуючись на параметрах вантажу. Будівельний матеріал не повинен виглядати з кузова або укладатися незакріпленим. В іншому випадку збільшується ризик пошкоджень, відколів, тріщин. Подібна послуга коштує зовсім недорого, але дозволяє захистити матеріали і зберігає їх зовнішній вигляд.

Переваги транспортування воріт і парканів з Biggy

Сервіс вантажоперевезень допоможе оперативно перевезти не тільки бетонні секції, але і будь-який інший вантаж. Не важливо, скільки він може важити і які його параметри. Різноманітний автопарк якісної, перевіреної і надійної техніки дозволяє замовити вантажівку, грунтуючись саме на вашому запиті. Ми здійснюємо вантажоперевезення по Україні і в межах Києва.

Ви легко зможете здійснити перевезення за доступною ціною як однієї частини забору по місту, так і відправити кілька десятків секцій в упаковці в інший регіон України. Замовляйте доставку онлайн або телефонуйте нашим менеджерам вже зараз.

Відгуків поки немає. Будьте першим, хто напише