Вантажоперевезення Київ — Миколаїв

Вантажоперевезення з Києва до Миколаєва користуються великою популярністю. Відстань між містами по трасі – 481 км. Миколаїв – портове місто, тому деякі інтернет-магазини відправляють товари саме в цьому напрямку, щоб далі переправити їх вантажними кораблями. Нерідко вантажне таксі по цьому маршруту необхідно і приватним особам. Наприклад, для транспортування меблів або техніки.

Незалежно від характеру перевезення, виконати її в повній мірі зможе служба вантажного таксі Biggy. Компанія не перший рік займається транспортуванням вантажу по всій Україні, тому гарантує безпеку і швидкість доставки.

Переваги співпраці з Biggy

Вантажоперевезення Київ - Миколаїв

Одне з головних переваг – швидка подача авто. Досить 5-10 хвилин, щоб обговорити з диспетчером всі умови, довідатися про ціни, вибрати найбільш підходящий вид транспорту і тариф.

Не менш важлива перевага – наявність автопарку сучасної вантажної техніки. Різноманітність машин здатне задовольнити запити кожного клієнта. Якщо потрібна перевезення побутової техніки , то можна вибрати невеликий фургон. Наприклад, малогабаритний мікроавтобус з вантажопідйомністю 800 кг зможе доставити пральну машину, газову плиту, холодильник.

Якщо потрібно здійснити офісний або квартирний переїзд, то можна скористатися автомобілем з вантажопідйомністю 3-5 тонн. Для великих вантажів використовуються 10-тонні автомобілі з гидроліфтом. Великогабаритні предмети перевозяться по маршруту Київ – Миколаїв за допомогою фури: вона може взяти на борт до 24 тонн.

Додаткові послуги

Крім самої вантажоперевезення, компанія недорого надає супутні послуги:

  • упаковка вантажу;
  • навантаження предметів на транспорт;
  • складання / розбирання меблів або техніки для зручності транспортування;
  • занесення в квартиру або офіс;
  • супровід вантажу на маршруті;
  • надання спеціальних автомобілів.

Деякі вантажі вимагають певних температурних умов. Для цього в автопарку Biggy є автомобілі-рефрижератори. Холодильна установка забезпечить низьку температуру в вантажному відсіку навіть в південних регіонах країни, де влітку може бути дуже жарко.

Замовити газель або іншу машину з вантажниками для міжміських вантажоперевезень дуже просто. Потрібно лише зв’язатися з диспетчером будь-яким зручним способом. Для цього є можливість залишити онлайн-заявку на сайті, зателефонувати або написати в месенджери.

Сервіс Biggy добре знають в різних областях країни. Ми якісно виконуємо свою роботу, утримуючи низьку вартість послуг, надаємо вигідні умови і продуману логістику. Багато в Києві регулярно користуються нашими послугами для доставки покупок, будматеріалів та інших вантажів в Миколаїв.