Замовити вантажоперевезення

Додати точку
Загальна відстань: 0 km
Загальний час: 0 год

грн.

Перевезення скла, вікон і акваріумів

Найскладніше здійснити безпечне перевезення крихких предметів. Вироби зі скла легко можуть тріснути або розбитися, тому вимагають особливих умов транспортування. Вибираючи вантажне таксі Biggy, можна бути впевненим, що всі етапи доставки будуть виконані акуратно. Для цього у компанії є все необхідне: досвід роботи з такими вантажами, спеціальні види техніки, пристосування для безпечного перевезення по Києву і Україні.

Особливості транспортування крихких вантажів зі скла

Вантажоперевезення виробів з скла

До такої категорії вантажів відносять:

  • скло (склопакети);
  • готові вікна;
  • дзеркала;
  • акваріуми і т. Д.

Складність складає навіть перевезення з одного району в інший: будь-яка купина або невелика ямка на дорозі може стати причиною пошкодження скла. Тому не варто навіть думати про те, щоб перевезти скляні предмети самостійно. Ціна помилки буде занадто високою.

Якщо мова йде про перевезення великого акваріума або дзеркала по місту, то потрібно зробити все правильно. Особистий транспорт для таких вантажів не підійде – потрібна спецтехніка. Сервіс Biggy дозволяє недорого і безпечно перевезти вироби зі скла будь-яких розмірів: компанія гарантує цілісність і збереження.

У деяких ситуаціях габарити таких вантажів досить великі, тому будуть потрібні послуги вантажників . Фахівці компанії не тільки здійснять спуск великих предметів з верхніх поверхів і їх навантаження, але і зроблять все можливе, щоб запобігти пошкодженню. Наприклад, великі акваріуми розбираються перед доставкою за новою адресою, якщо їх конструкція допускає таку можливість.

Один з обов’язкових пунктів для транспортування крихких виробів – упаковка. Для цього використовуються різні види плівки, спеціальний картон. Навіть їзда по поганій дорозі не стане причиною пошкодження скла, якщо воно правильно упаковано.

Переваги перевезення побутової техніки з Biggy

Не тільки скляні предмети потребують акуратною транспортуванні. Побутова техніка також вимагає дбайливого звернення. Кухонні плити, дверцята шаф, пральні машини, телевізори мають скляні поверхні, які також можуть пошкодитися при перевезенні. Вартість послуг компанії Biggy доступна всім: краще сплатити за тарифом, ніж привезти додому пошкоджені вироби.

При покупці побутової техніки потрібно організувати її безпечну доставку. Зробити це найкраще, звернувшись в вантажне таксі Biggy. Для цього залиште заявку онлайн на сайті. Дізнатися про тарифи таких операцій завжди можна у диспетчера по телефону. Зі свого боку компанія гарантує безпеку крихких вантажів на всіх етапах переміщення: від навантаження в магазині до заносу в квартиру.

Відгуків поки немає. Будьте першим, хто напише