Замовити вантажоперевезення

Додати точку
Загальна відстань: 0 km
Загальний час: 0 год

грн.

Доставка з Епіцентру

Торгова мережа Епіцентр пропонує безліч товарів для будинку, дачі, а також будівельні матеріали. Знайти вдасться практично всі. Єдине питання, яке може виникнути, — як це все недорого перевезти по & nbsp; Києву і всій Україні. Якщо особистого місткого авто немає, то оптимальним виходом стане замовлення послуги вантажних перевезень.

Вибір автотранспорту для доставки з Епіцентру

Вартість транспортування багато в чому залежить від типу транспортного засобу. Чим автомобіль ширшими і більше, тим дорожче вийде доставка. Тому важливо визначити, який вид транспорту для яких типів товарів оптимальний. Як це зробити?

По-перше, вантажні автомобілі мають кілька основних характеристик, наприклад:

  • вантажопідйомність;
  • місткість;
  • тип кузова.

Якщо ви плануєте перевозити щось важке, наприклад, будматеріали, важливо звернути увагу на параметр максимально допустимої ваги. Обсяг і габарити кузова потрібно врахувати при навантаженні великогабаритних товарів, наприклад, меблів, або коли буде потрібно доставка будівельних матеріалів . Краще залишати запас в 15-20. Так буде простіше розмістити предмети всередині. Тип кузова також важливий, він буває відкритий і закритий. Тариф на перевезення нерідко залежить від цього параметра. Якщо вантаж не вимагає захисту від зовнішніх факторів, то ви можете заощадити.

По-друге, вам потрібно уточнити у консультантів Епіцентру параметри товару. Обов’язково враховуйте вагу і габарити брутто, адже перевезення здійснюється в упаковці.

Наприклад, вам потрібно перевезти двоспальне нерозбірну ліжко з такими параметрами:

  • глибина — 2100 мм;
  • ширина — 1710 мм;
  • висота — 940 мм.

Вагою можна знехтувати, тому що він рідко перевищує 100-150 кг. Оптимально підійде вантажне авто класу мікроавтобус або « Газель ». Крім того, ви зможете додати ще матрац, постільна білизна, подушки, ковдри тощо.

Перевага доставки товарів з Епіцентру з Biggy

Компанія Biggy допоможе здійснити доставку по місту або за його межі. Ви можете замовити транспортування вантажу в будь-який район України. Фахівці допоможуть максимально швидко підібрати оптимальний транспортний засіб під ваш вантаж, самостійно розраховувати нічого не доведеться. Крім того, доступні послуги вантажників . Вони професійно виконають навантаження і розвантаження. Доставка з підйомом на поверх позбавить вас від будь-яких труднощів.

Biggy виконає перевезення не тільки з Епіцентру, ви можете замовити квартирний, офісний або дачний переїзд. Також доступна послуга перевезень « під ключ » з мінімальними турботами з боку клієнта. Фахівці сервісу упакують, перевезуть і відвезуть все самостійно. Ми виконаємо транспортування меблів, будівельних матеріалів, крихких вантажів і всього, що вам може знадобитися.

З актуальними цінами ви можете ознайомитися на нашому сайті. Також можна скористатися калькулятором орієнтовної вартості. На сайті легко зробити замовлення онлайн, просто вибравши відповідний вантажівка і число вантажників.

Будь-який, навіть самий делікатний вантаж з Епіцентру буде доставлений по Києву та іншим містам України в цілісності, швидко і недорого. Звертайтеся до Biggy і забудьте про проблеми транспортування.

Відгуків поки немає. Будьте першим, хто напише