Вантажоперевезення Київ — Запоріжжя

Вантажні перевезення за маршрутом Київ – Запоріжжя користуються популярністю як у компаній в Києві і області, так і у приватних осіб. Жителям столиці часто потрібно здійснити квартирний переїзд під ключ, доставити техніку, меблі, перевезти будматеріали та інші вантажі.

Відстань між містами становить майже 600 км, тому вкрай важливо правильно вибрати перевізника. Компанія Biggy не перший рік працює в цій сфері, тому гарантує високу швидкість доставки і абсолютну безпеку для довірених предметів.

Швидкість пошуку транспорту та інші переваги

Вантажоперевезення Київ - Запоріжжя

Протягом 5 хвилин після заповнення онлайн-форми на сайті диспетчери компанії зв’яжуться з вами і проконсультують по будь-яких питань, що стосуються міжміських вантажоперевезень. На вибір і надання найбільш підходящого транспорту йде також всього 5 хвилин.

Серед приватних осіб затребувані компактні види техніки. Клієнт може вибрати малогабаритний мікроавтобус з вантажопідйомністю від 800 до 3 тонн. Зазвичай перевезення газеллю використовуються в тих ситуаціях, коли потрібна транспортування вантажу, що не потребує спеціальних умов. Крім того, такий транспорт один з найвигідніших за ціною. Замовити його можна відразу з вантажниками – варто це недорого.

Послуги з перевезення предметів у напрямку Київ – Запоріжжя з Biggy вигідна з наступних причин:

  • великий вибір транспорту – газелі, фури-рефрижератори, великогабаритні машини з гидроліфтом;
  • оперативна подача авто;
  • доступна вартість;
  • супутні послуги – супровід на маршруті, упаковка, занос, розбирання і т.д.;
  • гарантія безпеки.

У найкоротші терміни будь-який вантаж буде доставлений з Києва в Запоріжжя.

Висока якість послуг вантажного таксі від Biggy

Довіривши речі компанії Biggy, можна бути впевненим в їх збереження на всіх стадіях. Вантажники якісно виконають упаковку предметів, навантаження на транспорт, а після приїзду – занесення в квартиру або офіс і складання меблів при необхідності. Будь-які пошкодження виключаються навіть при такій значній відстані.

Багато клієнтів з Києва та інших міст України перейшли в розряд постійних користувачів нашого сервісу. Їх приваблюють низькі ціни і висока якість роботи співробітників компанії. Також Biggy відрізняє продумана логістика і наявність вигідних тарифів для самих різних ситуацій.