Перевезення ванни

Транспортування ванни – досить проблематичний процес. Це великогабаритний об’єкт, що важить не менше 100 кг, що потребує акуратної навантаженні і перевезення. Самостійно вирішити це питання практично неможливо: відсутність специфічних навичок і спеціалізованого обладнання зводить на «ні» ваші зусилля. Мінімізувати можливі ризики легко, якщо звернутися до відповідних фахівців.

Вибір автотранспорту для перевезення ванни

Переглядаючи різні компанії, які здійснюють вантажоперевезення по Україні , важливо підібрати фірму, яка при навантаженні і доставці збереже цілісність ванни. Це правило актуально для будь-якої ванни: акрилової, сталевий або чавунної.

Щоб правильно перевезти її від місця продажу до місця установки або здійснюючи квартирний переїзд , в будь-якому випадку необхідно використовувати дерев’яну обрешітку. Внутрішні порожнечі наповнюються м’яким матеріалом, в тому числі пінопластом. У деяких випадках допускається застосування особливо щільної пухирчатою упаковки.

При виборі автотранспорту необхідно звернути увагу на кілька нюансів. Далеко не кожна машина здатна перевезти в цілісності ванну, тому потрібно оцінити:

  • загальну вантажопідйомність;
  • внутрішній обсяг;
  • наявність спеціальних кріплень;
  • використання оббивки всередині кузова для додаткової амортизації;
  • дотримання водієм швидкісного режиму;
  • можливість навантаження і вивантаження за допомогою такелажної техніки.

З поставленим завданням можуть впоратися виключно досвідчені вантажники. Вони знають, як звести до мінімуму ймовірність ударів, запобігши появу на корпусі тріщин і відколів. Замовити недорого команду фахівців легко за допомогою сервісу Biggy.

Що входить в послугу перевезення ванни з Biggy?

Перш за все, ванна буде підготовлена ​​до транспортування. Для цього знімаються всі можливі деталі, в тому числі сифон і ніжки. Якщо присутні декоративні елементи, вони теж демонтуються. У моделях, оснащених системою гідромасажу, всі електронні частини обертаються м’якими пакувальними матеріалами. Можна використовувати початкову упаковку.

Спуск до машини здійснюється на спеціальних ременях до автотранспорту зусиллями 4-х співробітників. Навантаження в автомобільний транспорт здійснюється за допомогою спеціального пандуса або гідроліфта. Все залежить від габаритів і ваги самої ванни.

У процесі поїздки водій коригує швидкісний режим, щоб запобігти ймовірність вібрацій і пошкодження ванни.

Переваги транспортування ванни з Biggy

Ви легко зможете оформити доставку не тільки ванни, але і будь-яких інших великогабаритних предметів по місту, далеко за межами Києва або в будь-якому іншому регіоні України. Команда фахівців вирішить питання з урахуванням вашого місця розташування і особливостей товару. Ціна наданої послуги може змінюватися в залежності від складності виконання замовлення. Дізнайтеся всі подробиці онлайн або телефонуйте нашим менеджерам вже зараз.

Відгуків поки немає. Будьте першим, хто напише