Вантажоперевезення Київ — Вінниця

Практично щодня компанії в Києві і області замовляють вантажоперевезення в Вінницю. Відстань між містами становить приблизно 270 км, і вантажне таксі знаходиться в дорозі близько 3,5-4 годин. Всі питання, пов’язані з міжміськими перевезеннями вантажів по Україні, зможе вирішити сервіс Biggy.

Автопарк сучасної техніки

Вантажоперевезення Київ - Вінниця

Служба вантажного таксі Biggy знаходиться на ринку вже більше п’яти років, тому має чіткий алгоритм дій. З часу дзвінка або онлайн-заявки клієнта до доставки предметів за маршрутом Київ – Вінниця проходить мінімум часу. Потрібно всього 10 хвилин, щоб замовити транспорт і отримати всі необхідні консультації від диспетчера: від вартості тарифів до часу в дорозі.

Якість обслуговування у напрямку Київ – Вінниця багато в чому залежить від автопарку використовуваної техніки. В арсеналі Biggy досить автомобілів, щоб задовольнити вимоги кожного клієнта. Якщо потрібна максимальна оперативність, то краще вибрати компактний малогабаритний транспорт, вантажопідйомність якого знаходиться в межах 3,5 тонн. Серед таких машин – мікроавтобуси, здатні взяти на борт 0,8-2 тонни вантажу.

Популярністю користуються невеликі вантажівки, зокрема, газелі, які відмінно підходять для перевезення:

  • техніки;
  • меблів;
  • будматеріалів;
  • продуктів харчування і т.д.

Якщо вантаж вимагає особливих температурних умов, то в автопарку є фургони-рефрижератори, здатні підтримувати температуру, необхідну для транспортування кондитерських виробів, медикаментів, косметики.

Є в службі таксі та великогабаритні авто, вантажопідйомність яких знаходиться в діапазоні 5-20 тонн. 5-тонник відмінно підійде для квартирного переїзду: всередині кузова або тенту є достатньо місця для перевезення всієї необхідної техніки і меблів, що використовується в 3х кімнатній квартирі. Для особливо великих вантажів замовляють машини з гидроліфтом.

Додаткові послуги від Biggy

Перевезення предметів за маршрутом Київ – Вінниця увазі і послуги вантажників. У Biggy працює власний штат співробітників, що гарантує дбайливе ставлення до будь-яких товарів.

Фахівці з вантажно-розвантажувальних робіт допоможуть зібрати / розібрати меблі на місці, упакують предмети, забезпечать навантаження на транспорт і фіксацію, приберуть залишився після робіт сміття. Після приїзду на місце виконають занос меблів і техніки в квартиру / офіс. Набагато вигідніше замовити машину разом з вантажниками, ніж намагатися самостійно виконати цю роботу. Тим більше що коштує послуга недорого.

Звернення в вантажне таксі Biggy для доставки покупок з Києва до Вінниці – оптимальне рішення. Такий вибір гарантує високу швидкість робіт, абсолютну безпеку довірених предметів і низьку ціну за якісно надані послуги. Завдяки професійній логістики вже через 3,5-4 години автомобіль з вантажем прибуде до Вінниці.