...

Замовити вантажоперевезення

Додати точку
Загальна відстань: 0 km
Загальний час: 0 год

грн.

VIP (Віп) переїзд квартири в Києві

Квартирний переїзд – затребувана послуга в Києві і області, яка дозволяє перевезти будь-який багаж на нове місце. Це прекрасна альтернатива самостійному транспортуванню різних речей з однієї квартири в іншу. Але і вона припускає немало складних робіт, здатна змусити понервувати, вимагає точного узгодження окремих етапів, координації вантажників, водіїв і інших фахівців. Щоб звести клопіт до мінімуму наша компанія представляє vip- переїзд за розумною вартістю.

Що таке переїзд у форматі VIP?

Відмінність послуг ВІП класу від звичайного квартирного переїзду в Києві полягають у виконанні усього переліку необхідних дій і обліку будь-яких побажань клієнта. Робота виконується “під ключ”, так що, якщо ви вирішите скористатися нею, то можете просто обкреслити завдання, терміни і усі вимоги, а усе інше зроблять представники Biggy, якщо з ними зв’язатися.
Головний плюс для замовника переїзду в такому форматі – мінімальну участь, відсутність переживань і співпрацю з професіоналами своєї справи.

Основні відмінності vip-переїзду від звичайного:

 1. Клієнту не обов’язково вникати в дрібні формальності і нюанси. Не потрібно самостійно проводити розрахунок необхідних вантажників, вибирати підходящий автомобіль, закуповувати пакувальний матеріал, виїжджати разом з водієм і т.д. Просто робиться заявка, а при спілкуванні з диспетчером, потрібно повідомити, що цікавить ВІП переїзд (квартирний, офісний або дачний).
 2. Гарантовані максимально стислі терміни. Подібні замовлення для Biggy є пріоритетними, тому ми прагнемо надавати весь комплекс послуг швидко, якісно і так, щоб переконати клієнта звертатися до нас знову.
 3. Відповідальність за транспортуються вантажі при переїзді бере на себе наша компанія. Це стосується як перевезення меблів, так і її попереднього розбирання, пакування тощо.
 4. Спілкування тільки з закріпленим менеджером. Замовляючи переїзд під ключ, клієнтові не потрібно повідомляти всі свої вимоги і побажання спочатку диспетчеру, потім вантажникам і водієві. Донести цю інформацію до профільних фахівців – обов’язок менеджера Biggy, відповідального за ваш переїзд.
 5. Комплексний підхід. Переїзд VIP рівня з нашого боку, як виконавця – це не просто надати вантажний транспорт і бригаду робітників в Києві або області. Фактично ми робимо так, щоб ви переїхали на нову квартиру швидко і без зайвих клопотів, все непотрібне залишивши в минулому житло, а від співпраці залишилися тільки позитивні емоції.

В послуги VIP-переїзду за бажанням клієнта можуть бути включені наступні сервіси:

 • спуск / підйом на поверх речей;
 • занос великогабаритних предметів і побутової техніки;
 • збирання меблів;
 • розбір меблів;
 • упаковка речей в коробки;
 • особлива упаковка тендітних предметів.

Етапи квартирного переїзду ВІП

Переїзд в такому форматі передбачає наявність декількох основних етапів, в тому числі:
1. Первинне взаємодія з представником Biggy. Після заявки від клієнта він виїжджає на ваш об’єкт, щоб оцінити спектр завдань і виконує всі необхідні розрахунки для формування загального кошторису. Результатом цього етапу є узгодження точної вартості та ознайомлення з повним переліком пропонованих сервісів.
2. Безпосередньо виконання квартирного переїзду відповідно до узгодженої датою і часом. У нього входить наступне:
 • розбирання та збирання меблів;
 • упаковка (матеріали закуповують і привозять наші фахівці) та маркування багажу;
 • спеціальний захист тендітних речей (відповідні пакувальні матеріали також готують наші вантажники);
 • спуск вантажів до автомобіля для транспортування;
 • власне переїзд;
 • вивезення сміття і непотрібних речей для утилізації;
 • занесення в квартиру речей і наведення порядку. Додатково наші представники можуть змусити житло відповідно до узгодженого плану.
3. Зворотній зв’язок і уточнення всіх питань із замовником. Він приймає квартирний переїзд, перевіряє якість, може вказати свої зауваження.

Хочете скористатися нашим унікальною пропозицією? Щоб дізнатися більше про ціни і інші нюанси переїзду VIP в Києві, рекомендуємо зв’язатися з нашими представниками будь-яким зручним способом.

Ми гарантуємо нашому клієнтові порядність, сумлінність і повну звітність про виконану роботу. Транспортна компанія Biggy це в першу чергу клієнтоорієнтованість і чітка старанність. Ми дорожимо своєю репутацією, тому намагаємося для кожного клієнта, забезпечуючи індивідуальний підхід, швидкість виконання і доступну цінову політику на замовлення послуги VIP-переїзду та інших видів транспортувань і перевезень. Звернувшись в нашу компанію, Ви отримаєте повний спектр послуг, пов’язаний з VIP-переїздом, і будете задоволені і вражені кінцевим результатом.

Відгуків поки немає. Будьте першим, хто напише

Seraphinite AcceleratorOptimized by Seraphinite Accelerator
Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.