Замовити вантажоперевезення

Додати точку
Загальна відстань: 0 km
Загальний час: 0 год

грн.

Доставка і перевезення будматеріалів

При ремонті або інших будівельних процесах однією з найбільш затребуваних додаткових послуг стає доставка (перевезення) будматеріалів, коли вже виконано їх замовлення. Без них можливі простої як при чорнових, так і чистових оздоблювальних роботах.
Якщо у вас немає часу або можливості забрати з магазину лист гіпсокартону, металевий профіль, мішок піску, пачку цементу або інші вантажі будь-якої ваги, звертайтеся в нашу компанію в Києві. Ми не тільки пропонуємо їх доставку, а й підйом на потрібний поверх.

Власний автопарк для доставки будматеріалів

Багато магазинів, будівельні склади і гіпермаркети доставляють свою продукцію. Але не завжди, коли оформити замовлення, ця послуга буде безкоштовною (підйом на будь-який поверх крім першого завжди оплачується) і оперативної. Іноді потрібно чекати 3-4 дні і більше. Що робити, якщо доставка будматеріалів потрібно терміново? Звертатися до перевізника з власним парком вантажних автомобілів, готовим допомогти в день звернення.
Компанією Biggy використовуються мікроавтобуси, вантажівки та Газелі. Залежно від вашого замовлення, ми підберемо машину, розраховану на вагу вантажів від 0,8 до 5 тонн і більше. Ціни за доставку будматеріалів залежать від тарифів на транспорт і стартують від 80 грн за годину. Мінімальний замовлення 2 години + оплата подачі авто.
Якщо машина розрахована на перевозиться вага, то відстань по Києву і загальна маса будівельних матеріалів значення не має. Оплата здійснюється за фактом надання послуги, що також є важливою умовою співпраці.

Послуги вантажників при доставці будматеріалів

При замовленні листів гіпсокартону, мішків буд.суміші або фасованого піску в інтернеті або гіпермаркеті, важливо вирішити питання не тільки з доставкою. Як правило, будматеріали треба ще занести на поверх. Це об’єктивна умова для нормального будівництва / ремонту. Наша компанія пропонує послуги кваліфікованих вантажників. З їх допомогою можна виключити простої на об’єкті і розпочати використовувати будматеріали майже відразу після замовлення.
Вантажники заносять на необхідний поверх в Києві такі вантажі:
  • листи гіпсокартону;
  • пачка профілів;
  • будь-які сипкі суміші будівельні (фасовані чи ні), наприклад, цемент.
  • оздоблювальні матеріали (шпалери, плитка, ламінат, паркет і т.д.)
Вартість послуг вантажників при замовленні доставки будматеріалів дозволяє визначити облік таких умов:
  • тривалість їх роботи (розцінки 80 гривень за годину);
  • вага переноситься;
  • поверх, на який треба підняти;
  • наявність ліфта. Якщо його немає, то вартість послуг вантажника при доставці будматеріалів збільшується. Ліфт, в тому числі вантажний, дозволить все зробити швидше і дешевше, але потрібно пам’ятати, що припустимо габаритні листи або труби необхідно заносити по поверхах пішки.

Як зробити замовлення на доставку будматеріалів?

Щоб почати співпрацю з перевіреним перевізником, просто зв’яжіться з представниками Biggy в Києві. Через інтернет ви можете оформити зворотний дзвінок або зробити онлайн замовлення, також можете відразу зателефонувати нашим диспетчерам. Ми повідомимо всі умови і дані по оплаті, визначимо відповідний автомобіль і надамо його до складу або точці продажу, а наші вантажники виконають вантаження, а потім занесення на будь-який поверх.

Відгуків поки немає. Будьте першим, хто напише