Доставка та складання меблів з IKEA

IKEA – дуже популярна мережа магазинів з продажу меблів власного виробництва. Далеко не в кожному регіоні України є її представництва, тому потрібно доставка з Києва.

Як правило, з магазину ІКЕА в Києві замовляють одразу кілька одиниць меблів, щоб виправдати витрати на транспортування. Тому для доставки предметів використовується автомобіль з вантажопідйомністю від 2-х тонн. Вантажне таксі Biggy має значний автопарк техніки, яка ідеально підійде для перевезення меблів після покупки. Тарифи компанії одні з найдоступніших в Україні. Це одна з причин, чому багато жителів столиці та інших міст користуються послугами Biggy.

Особливості перевезення меблів з IKEA

Вантажоперевезення з магазину IKEA

При необхідності перевезення меблів по місту в потрібний район може бути замовлена ​​в режимі онлайн: диспетчер компанії проконсультує клієнта з усіх питань . Для транспортування товарів відмінно підходять автомобілі типу газелі. Ця компактна техніка має достатню вантажопідйомність, щоб перевезти шафи, ліжка або інші вантажі в розібраному вигляді.

Якщо товарів занадто багато, то раціональним рішенням буде замовити послуги вантажників . Допомога таких фахівців обійдеться недорого, але це допоможе застрахувати вироби від можливих пошкоджень під час перевезення.

Вантажники Biggy – справжні професіонали своєї справи. Вони допоможуть:

  • розібрати меблі в магазині ІКЕА для безпечної доставки;
  • занурити предмети в автомобіль;
  • здійснити упаковку для захисту від пошкоджень;
  • вивантажити товар на місці;
  • підняти вантаж на потрібний поверх;
  • провести збірку і монтаж виробів.

Не варто думати, що вантажно-розвантажувальні роботи і складання можна провести самостійно. Відсутність досвіду і інструментів часто призводить до пошкоджень дорогих виробів. Велика вага предметів може стати причиною травм. Якщо неправильно зібрати шафа або ліжко, то це істотно скоротить термін їх експлуатації. Саме тому краще довірити складання професіоналам. Вартість таких послуг доступна всім.

Як замовити доставку меблів із збіркою з ІКЕА?

Сервіс Biggy дає можливість кожному бажаючому замовити доставку товарів з магазину IKEA за найкращою ціною. Потрібно лише зв’язатися з оператором по телефону, електронній пошті, за допомогою форми на сайті, Вайбера або Телеграма.

Протягом 5 хвилин диспетчер зв’яжеться з клієнтом і надасть всю необхідну інформацію по ціні і термін доставки. Фахівець компанії Biggy допоможе вибрати найбільш підходящий тип транспорту, виходячи із загальних обсягів покупки. Скористатися послугами вантажного таксі для доставки з IKEA можуть жителі будь-якого міста України.