Вантажне таксі по Львову та Львівській області: замовити вантажоперевезення онлайн

Вантажне таксі Львів: замовити вантажне таксі онлайн | Biggy

Замовляйте вантажне таксі по Львову та області. Швидка подача вантажного таксі Biggy, великий парк авто для всіх послуг, доставки будь-якого вантажу.

Вантажне таксі Львів

З кожним роком послуга вантажного таксі зростає. Це пов’язано з розвитком міст, зростаючої інфраструктури, потреб людей. До цього виду послуги вдаються не лише приватні особи, а й комерційні та державні організації. При виборі перевізника слід звертати увагу на репутацію компанії, на автопарк, що діє, а також гарантії, що надаються.

Саме такою компанією є фірма Biggy, яка надає послуги вантажного таксі. При зверненні до компанії ви отримуєте низку переваг:

  наявність наявності вантажного транспорту з різною вантажопідйомністю;
  величезний досвід перевезень;
  якісне перевезення на замовлені відстані;
  наявність вантажників у штаті компанії;
  оптимальна вартість перевезення;
  надійність і акуратність доставки, ви можете не переживати за цілісність вантажу, що перевозиться;
  оперативність та швидкість доставки.

Компанія Biggy надає вантажне таксі та вантажників, які здійснюють такі види робіт:

  квартирний переїзд Львовом;
  офісний переїзд, що включає перевезення меблів, обладнання, документації та особистих речей працівників;
  ВІП-перевезення або транспортування “під ключ”;
  перевезення великогабаритних вантажів та техніки, а також доставка їх із магазинів;
  перевезення крихких та цінних речей;
  замовлення вантажників;
  вивезення будівельного сміття, яке накопичилося після будівництва або ремонту;
  перевезення будівельних матеріалів з об’єкта на об’єкт або з будівельного магазину чи ринку.

Всі послуги

можна замовити онлайн або зателефонувавши нашим менеджерам. Вони зможуть проконсультувати щодо надання послуг та зорієнтувати за вартістю.

Викликати вантажне таксі можна для наступних переміщень:

  Перевезення речей Львів;
  Перевезення меблів Львів;
  Перевезення техніки Львів.

Каталог транспорту

Компанія пропонує широкий асортимент транспорту, яким можна скористатися при замовленні вантажного таксі. Залежно від тоннажу та габаритів вантажу підбирається відповідний транспорт. Для невеликих переїздів можна замовити газель або мікроавтобус, для більш серйозних та великих переміщень рекомендується замовляти вантажівки.

Парк компанії включає такі види вантажного транспорту:

  мікроавтобус до 0.8 тонн;
  мікроавтобус до 1,2 тонн;
  мікроавтобус до 1,5 тонн;
  мікроавтобус до 2 тонн;
  газель 3м із високим тентом;
  газель 4м із високим тентом;
  мікроавтобус до 3 тонн;
  газель 3м Борт;
  вантажівка до 5 тонн;
  вантажівка до 10 тонн;
  вантажівка до 20 тонн.

Якщо ви не знаєте чи сумніваєтеся, який вид транспорту вам необхідно вибрати, наші консультанти із задоволенням допоможуть із рішенням.

Калькулятор

Залежно від виду послуги та замовленого транспорту, формується вартість вантажного таксі. Чим вантажопідйомніший і цінніший вантаж, тим вищою буде вартість. Також на ціну перевезення впливає замовлення вантажників та їх кількість.

На сайті є калькулятор вантажного таксі, за яким можна самостійно розрахувати та запланувати вартість майбутнього перевезення. Для цього необхідно знати обсяг і тоннаж вантажу, що переміщується, а також відстань між об’єктами. Вантажне таксі без вантажників вам обійдеться дешевше, але потрібно буде самим подбати про розвантаження транспорту.

Часто задавані питання

Додаток виконано з урахуванням побажань та вимог користувачів. Але все одно виникають запитання. Найпоширеніші питання представлені нижче.

Чи відбувається оформлення договору надання послуг?

Для здійснення послуги вантажного таксі укладається договір на надання транспортних послуг та заповнюється заявка на переміщення вантажу. можливе укладання договору між компанією та юридичними та приватними особами. договір може бути як на надання довгострокових та короткострокових послуг.

Чи надаєте ви відповідні документи після перевезення?

Після здійснення перевезення у вас на руках буде повний пакет товарно-транспортних, бухгалтерських та супровідних документів, а також акт виконаних робіт.

Яким чином можна сплатити за вантажне таксі Львів?

Оплата може здійснюватися за безготівковим та готівковим розрахунком. Про надання спеціальних пропозицій можна домовлятися індивідуально.

Чи можна замовити таксі з вантажниками?

Так, можливе замовлення автотранспорту з вантажниками, так і без. Якщо ви не знаєте, скільки людей потрібно для розвантаження, наші менеджери вас проконсультують з цього питання.

Я можу бути впевнена, що вантаж доїде в цілості?

Компанія надає гарантії якості, а умови доставки докладно описані у договорі надання послуг. Всі водії, що працюють у компанії, мають великий позитивний досвід роботи з різними видами вантажів.

Чи є можливість вивезти будівельне сміття?

Так, компанія займається вивезенням будівельного сміття, яке залишилося після спорудження будинку або ремонту квартири.

Скільки коштують послуги вантажного таксі Львів?

Послуги з надання вантажного таксі по місту Львову розраховуються індивідуально та залежать від обсягу та вантажопідйомності вантажу, кількості вантажників, що потребують, від відстані між об’єктами. також у вартість можуть входити виконання додаткових робіт.

Оформлення

Замовити таксі вантажне Львів можна на сайті або зателефонувавши за вказаними телефонами на головній сторінці. Для замовлення онлайн необхідно заповнити форму, в якій вказуються ваші персональні дані, номер телефону та шляхи перевезення – від місця завантаження до місця розвантаження. Також слід вибрати відповідний вашому вантажу транспортний засіб та кількість машин.