Перевезення медичного обладнання

Медичне обладнання відносять до дорогого і крихкому вантажу, який чутливо реагує на найменші зміни навколишнього середовища. На цілісність медтехніки здатні вплинути коливання температури, вібрації, волога або спека. Саме тому при транспортуванні так важливо дотримуватися коректного вибору транспорту для доставки, навантаження і розвантаження. В іншому випадку до загальної вартості вантажу додається дорогий ремонт.

Особливості вибору автотранспорту для перевезення медобладнання

Залежно від типу медичної техніки підбирається відповідний вид транспорту. При цьому рекомендується звернути увагу на:

  • відстань;
  • тип апаратів;
  • габарити вантажу;
  • скільки може важити вагу вантаж з упаковкою і т. Д.

Найчастіше для перевезення вибираються спеціалізовані авто, кузов яких оснащений захистом від вологи, вібрацій і ударів. Подібний транспорт дозволяє легко перевезти вантаж навіть на далекі відстані. Додатково в подібних вантажівках можливо акуратно перевезти будь-яку кількість техніки незалежно від відстані.

З огляду на розміри і вид медичної техніки, можна підібрати як великогабаритні фургони, так і малотоннажні вантажівки. Якщо потрібно оперативно транспортувати важкі та негабаритні верстати, рекомендується використовувати трали та напівпричепи фургони. У деяких випадках для навантаження можуть використовуватися високоточні маніпулятори і гідроліфта.

Коли відбуваються негабаритні перевезення , завжди враховуються особливості самого вантажу і тонкощі його навантаження. Ці та багато інших питань вирішити легко разом з сервісом Biggy.

Як здійснюється перевезення обладнання?

Найголовніший етап – упаковка. Правильно зробити це без відповідного досвіду проблематично, необхідно враховувати:

  • тип агрегату;
  • наявність електронних деталей;
  • загальна крихкість конструкції;
  • вимоги до температурного режиму.

Процес вантаження в авто може здійснюватися за допомогою як кранів-маніпуляторів, так і ременів. Щоб мінімізувати шкоду і ризик виникнення пошкоджень, складається передчасний план розміщення обладнання.

Обов’язкова фіксація техніки всередині фургона або вантажівки. Для цього можна використовувати троси, обрешітку, ремені – все оснащення, що запобігає рухливість при їзді. Сама перевезення здійснюється з урахуванням коригування швидкісного режиму, часу, проведеного в дорозі, вологості і температури навколишнього середовища.

Вивантаження здійснюється в зворотному порядку, також за допомогою маніпулятора або ременів. Звернення до фахівців допоможе вирішити ці та багато інших проблем при транспортуванні медоснащенія.

Переваги перевезення медичного обладнання з Biggy

Ви вже зараз можете замовити транспортування медтехніки як з доставкою по місту, так і далеко за межі Києва або в інші регіони України. Різноманітний автопарк вантажівок та спеціалізованої техніки, а також штат висококваліфікованих співробітників допоможуть підібрати оптимальне рішення саме по вашому запиту. Пишіть нам онлайн або телефонуйте. Доступна ціна, креативні рішення, різноманітний досвід доставки – далеко не повний список достоїнств. Переконайтеся в цьому особисто.

Відгуків поки немає. Будьте першим, хто напише