Перевезення меблів в Києві

Обов’язковою умовою квартирного переїзду є перевезення меблів. Якщо одяг, комп’ютери і інші речі ще можна транспортувати самостійно, то з великогабаритними вантажами потрібна допомога професійних фахівців. У Києві на такій роботі, як перевезення меблів, спеціалізується компанія Biggy.

Ми пропонуємо вигідні умови співпраці: за прийнятні гроші ви отримаєте якісні послуги. Чи не приховуємо розцінок і тарифів для міста Київ: їх можна подивитися на сайті. Сьогодні у співробітників нашої компанії накопичений великий досвід, тому перевезення меблів буде відрізнятися швидкістю і безпекою. Ми використовуємо власні вантажні автомобілі, які підходять для конкретної поставленої задачі. Дізнайтеся, що цікавлять деталі прямо зараз!

Коли потрібно перевезення меблів?

Переїзди з однієї квартири на іншу складно уявити без відповідних робіт, які виконують вантажники нашої компанії. Нерідко потрібно перевезення меблів , коли бізнес змінює офіс. Розглянемо кілька типових випадків:

 1. Велика сім’я в Києві робить розмін 3-кімнатної квартири і їй необхідно перевезти речі в одну або дві нові точки міста.
 2. Компанія не продовжує оренду в одному офісному центрі Києва і здійснює переїзд. У співробітників в основному ноутбуки, тому техніки трохи, але столи, стільці, шафи перевозити все ж треба.
 3. Мешканці квартири влаштовують ремонт, старі меблі викинути шкода, тому замовляється її перевезення на дачу під Києвом.
 4. Цех / фабрика виготовила кухню або велика шафа купе, але не може здійснити її перевезення через форс-мажору (зламався власний транспорт). Цю роботу можна довірити представникам компанії Biggy в Києві.
 5. Види перевезення меблів

  Перевозити різні предмети інтер’єру можна різними способами. Зазвичай в Києві використовується один з двох найбільш поширених способів:

  Безтарного перевезення

  Для цих цілей використовуються вантажні автомобілі, які обладнані спеціальним приладдям для фіксації в кузові. Як правило, такими обов’язково необхідними елементами виступають ремені та інші якісні кріплення, що забезпечують надійність

  Тарна перевезення

  В такому випадку транспортування проводиться в спеціальній тарі, наприклад, контейнерах. При квартирних переїздах в Києві подібний метод використовується рідше, а ось під час перевезення меблів з фабрики до покупця досить часто.

  грузовые-перевозки-тарные-и-безтарные

  Наші фахівці допоможуть з вибором автотранспорту, який здійснює перевезення меблів в Києві за прийнятною ціною, що формується з урахуванням встановлених тарифів.

  Специфіка перевезення меблів

  Найважливіше завдання для будь-якої транспортної компанії в Києві (і Biggy не виняток) сьогодні – забезпечити збереження і повну безпеку перевезених речей. Для перевезення меблі слід правильно підготувати. В окремих випадках виконати її повну або часткову розбирання (актуально для великогабаритних виробів і малих дверних прорізів в квартирі). Делікатність і можливість легко пошкодити фасади меблів, пред’являє до професійної перевозки наступні важливі вимоги:

  1. Розбирання великих частин корпусних меблів, транспортування якої в цілому вигляді є небезпечною. Особливий професіоналізм потрібно при роботі з екземплярами вбудованих меблів. Важливе завдання – правильний демонтаж техніки, від’єднання всіх комунікацій і проводів і т.д.
  2. Грамотний вибір сучасних пакувальних матеріалів. Їх завдання при перевезенні меблів у Києві очевидна – підвищити рівень безпеки, захистити її від подряпин, відколів і псування.
  3. Професійна навантаження в вантажний автомобіль . Вантажники нашої компанії мають необхідний досвід і знають, як забезпечити ергономічність при розміщенні меблів у кузові. Вони групують однотипні вантажі разом з типом матеріалу: скло в одній частині (в ідеалі його потрібно захищати валиками і / або м’якою обшивкою), дерево – в інший, металеві конструкції – у третій (подалі від скла) і т.д.
  4. Правильна маркування елементів при перевезенні та облік всіх комплектуючих. Без цього після квартирного переїзду в Києві нелегко зібрати, припустимо, шафа або диван, який відрізняється складною конструкцією.

  5. Важливо пам’ятати про всі ці моменти. В іншому випадку самостійно виконати перевезення меблів в Києві сьогодні ризиковано. Це може спричинити серйозні пошкодження цінних і значущих предметів сучасного інтер’єру.

   Основна причина при квартирному переїзді і не тільки звертатися в нашу компанію – це матеріальна відповідальність за збереження транспортуються речей наших співробітників. Це є вашою гарантією того, що в новій квартирі або іншому місці ви отримаєте меблі в такому ж стані, як і до перевезення.

   Необхідна підготовка до транспортування меблів

   Щоб переїзд на нову квартиру в Києві пройшов гладко, необхідно підготуватися до перевезення меблів. Основний перелік відповідних робіт такий:

   • вивільнення всіх речей з шаф, полиць, ящиків тощо.;
   • протирання від пилу і видалення забруднень з меблевих поверхонь;
   • професійна розбирання великогабаритних виробів;
   • зняття або фіксація рухливих елементів (дверцят, ящиків тощо.);
   • скріплення поличок між собою;
   • обгортання тканинної оббивки м’яких меблів для захисту під час перевезення;
   • розміщення дрібних предметів в спеціальних транспортувальних коробах або упаковках;
   • маркування та збір всіх комплектуючих і фурнітури, яка є обов’язковою для подальшого складання вже після переїзду в нову квартиру.

   • Якісну підготовку під силу виконати і самостійно, припустимо, приділяючи по кілька годин щовечора за тиждень протягом тижня до переїзду. Підготувати до перевезення меблів в Києві вашу квартиру готові і фахівці нашої компанії – вантажники, пакувальники, збирачі і т.д.

    Пам’ятайте, що якщо вага окремих екземплярів меблів перевищує 60-70 кг, то для навантаження в вантажний автомобіль необхідно мінімум дві людини, а також якісні такелажні ремені.

    Затребувані послуги компанії Biggy при перевезеннях

    Як правило, при переїздах квартири або офісу в Києві, коли доводиться мати справу з великогабаритними предметами меблювання, наша компанія готова виконати наступні затребувані роботи:

    • складання-розбирання меблів. Часто обов’язкове при перевезеннях, так як в цілому вигляді окремі предмети не можуть увійти або в кузов автомобіля, або не проходять в дверні отвори і т.д. Складна конструкція окремих сучасних предметів інтер’єру вимагає участі не просто вантажників, а профільних фахівців з відповідним досвідом. Детальніше про це можна почитати на нашому сайті;
    • упаковка меблів. Ще один момент, від якого прямо залежить цілісність виробів при транспортуванні. Пакувальники нашої компанії в Києві можуть використовувати як власний, так і наданий замовником матеріал. Для захисту фасадів використовуються різні види плівки, коробки з картону, спінений поліетилен (він застосовується для захисту тендітних матеріалів, в тому числі стекол і дзеркал). Додатково задіюється і стрейч-плівка, завдання якої захистити вироби від пилу під час перевезення по Києву і / або очікування транспортування.

    При виборі транспорту обов’язково беруть до уваги загальна вага меблів. Наші фахівці враховують переваги замовників, які прагнуть здійснити перевезення меблів дешево в Києві, пропонують у відповіді оптимальні варіанти

    Послідовність робіт

    Важливою умовою успішного квартирного переїзду виступає дотримання всіх обов’язкових етапів роботи з чітким розумінням того, що і коли потрібно робити.

    Якщо ви хочете організувати переїзд квартири або замовити послугу з перевезення меблів в Києві, наша компанія допоможе вирішити виниклі перед вами завдання. Відсутність хаотичності, поспіху і плутанини при перевезенні меблів – це те, що відрізняє роботу нашої компанії від численних конкурентів в Києві, частина з яких просить навіть більше грошей за свої послуги.

    Повну послідовність дій при переїзді можна уявити в такому вигляді:

    • демонтаж і розбирання;
    • пакувальні процеси та маркування (дозволяє уникнути втрат і труднощів з наступною збіркою);
    • знесення меблів з квартири (ліфтів або пішки);
    • навантаження речей в автомобіль (можливо крім зусиль вантажників потрібна додаткова техніка);
    • фіксація вантажу в кузові;
    • супровід до місця призначення (нової квартири в Києві);
    • розвантаження біля під’їзду (входу);
    • підйом на необхідний поверх;
    • збірка, розстановка, прибирання (при необхідності).

    Для квартирного переїзду треба мінімум два кваліфікованих вантажника, які спеціалізуються саме на перевезенні меблів. При великому обсязі роботи нерідко задіюються 4-6 компетентних людини нашої компанії. Більше вантажників, як правило, не потрібно: слід пам’ятати, що вони просто почнуть заважати один одному.

    Хочете дізнатися, за які гроші можна здійснити квартирний переїзд і / або перевезення меблів в Києві силами фахівців нашої компанії? Ознайомтеся з розцінками на пропонований сучасний транспорт і послуги вантажників на сайті або зв’яжіться з нашими представниками за телефонами.

    Вартість переїзду

    У Києві послуга з перевезення меблів є затребуваною. Хтось тільки створює новий інтер’єр в квартирі і набуває в київському меблевому салоні відмінний гарнітур, або займається таким питанням як – перевезення офісу. Все це організувати і доставити самостійно без використання транспортного засобу неможливо.

    Вартість послуги з перевезення меблів в Києві не характеризується статичністю. Вона піддається динамічним змінам в залежності від:

    • того, що конкретно планується перевозити;
    • який загальна вага меблів, для транспортування якої замовляється послуга перевезення меблів в Києві;
    • який вид транспортного засобу планується задіяти для вантажоперевезення;
    • яким є маршрут доставки, скільки часу буде потрібно для.

    Автопарк компанії складається з декількох видів транспортних засобів, що здійснюють перевезення меблів в Києві недорого.

    При виборі транспорту обов’язково беруть до уваги загальна вага меблів. Наші фахівці враховують переваги замовників, які прагнуть здійснити перевезення меблів дешево в Києві, пропонуючи у відповіді оптимальні варіанти.

    Клієнтам надається можливість ознайомитися з прайсом. Також фахівці компанії готові розрахувати вартість замовлення в режимі онлайн.

Успехов Вам!

Rated 5 out of 5
17-05-2021

Перевозка мебели по Киеву помогла нам доставить новую мебель в квартиру. Каждый сотрудник четко выполняет свою работу, компания «Biggy» – один налаженный механизм. Ребята не только быстро привезли нашу мебель, но и помогли ее занести в дом. Теперь мы рекомендуем эту фирму всем друзьям и знакомым. Успехов Вам!

Oksana

Мы доверили этот вопрос специалистам

Rated 5 out of 5
11-04-2021

Перевозка мебели в городе Киев у нас не заняла много времени. Мы доверили этот вопрос специалистам компании «Biggy». Знаем эту фирму не так давно по рекомендациям знакомых. Можем сказать, что эта компания – достойный конкурент многим фирмам Киева, что предоставляют подобные услуги. Желаем ребятам успехов и побольше благодарных клиентов!

Катя

Все прошло аккуратно, мы довольны.

Rated 5 out of 5
23-01-2021

Перевозки мебели в Киеве не такой уж сложный процесс, если доверить его фирме «Biggy». На прошлой недели эти ребята перевозили нам старинную мебель из дома бабушки и дедушки. Мы очень переживали по поводу ее сохранности во время транспортировки, но зря! Здесь работают настоящие мастера и относятся к вещам клиентов, как к своим. Все прошло аккуратно, мы довольны.

David