Замовити вантажоперевезення

Додати точку
Загальна відстань: 0 km
Загальний час: 0 год

грн.

Перевезення телевізора

Мало хто, хто стикаються з необхідністю перевезення телевізора, знають, як це робити. Найменша вібрація, удар або тряска здатні нашкодити тендітної конструкції. Якщо при покупці нової техніки за транспортування відповідає магазин, то здійснюючи квартирний переїзд , доводиться покладатися на власні сили.

Вибір автотранспорту для перевезення телевізора

Перевезти плазмовий телевізор досить проблематично, не вдаючись до послуг транспортних компаній. Власники плазми стикаються з наступними проблемами:

  • великі габарити у більшості моделей, тому необхідно підбирати місткий транспорт;
  • крихкість конструкції, яку необхідно надійно зафіксувати в кузові машини;
  • відсутність «рідний» упаковки, яка захищає від можливих ушкоджень.

Самостійно і акуратно перевезти плазмові телевізори проблематично саме через особливості корпусу – крихкого екрану і важкої ваги. Коректне розміщення в кузові машини запобігти пошкодженню електроніки і плазмових трубок. Тому коробка може розміщуватися тільки стоячи, чи не лежачи і не на боці.

Сам екран розгортається до борту, при цьому коробка фіксується за кабіною водія. Але якщо планується додатково перевезення побутової техніки , потрібно використовувати максимально містку машину. Самостійно правильно підібрати необхідний транспорт можливо в окремих випадках. З цієї та багатьма іншими завданнями впораються фахівці сервісу Biggy.

Що входить в послугу перевезення телевізора з Biggy?

Співробітники компанії підготують все необхідне до доставки і навантаження. З досвіду фахівців, збереження техніки можна забезпечити, використавши не лише заводську коробку. Найголовніше – провести підготовчі роботи:

  1. Відключити за пару годин до поїздки телевізор, шнур закріпити.
  2. Екран ізолювати декількома шарами пухирчатою упаковки.
  3. Помістити в коробку.

При необхідності можна використовувати будь-яку іншу тару, головне – порожнечі заповнити пінопластом. Після коробка заклеюється декількома шарами скотча.

Навантаження та розвантаження великих моделей рекомендується довірити такелажникам з вантажним ліфтом. У вантажівці техніка надійно закріплюється. А під час перевезення водій дотримується швидкісний режим, уникаючи нерівних ділянок. В результаті телевізор не піддається вібраціям і доставляється в цілісності й схоронності. Після вантажники доставляють техніку за адресою. Не рекомендується включати телевізор в перші пару годин після переїзду, а також для запобігання його поломки в подальшому.

Чому транспортування телевізора варто довірити Biggy?

Компанія працює з 2016 року і зібрала команду фахівців, які допоможуть вирішити питання транспортування будь-якої складності як в межах Києва, так і по всій Україні. Демократична ціна, різноманітний автопарк вантажівок та іншої спецтехніки – далеко не повний список достоїнств.

Замовити доставку по місту недорого будь-якої техніки, будівельних матеріалів і різного устаткування ще не було так просто. Оформити послугу можливо як онлайн, так і зателефонувавши за телефонами, вказаними на сайті.

Відгуків поки немає. Будьте першим, хто напише