...

Замовити вантажоперевезення

Додати точку
Загальна відстань: 0 km
Загальний час: 0 год

грн.

Перевезення телевізора

Мало хто, хто стикаються з необхідністю перевезення телевізора, знають, як це робити. Найменша вібрація, удар або тряска здатні нашкодити тендітної конструкції. Якщо при покупці нової техніки за транспортування відповідає магазин, то здійснюючи квартирний переїзд , доводиться покладатися на власні сили.

Вибір автотранспорту для перевезення телевізора

Перевезти плазмовий телевізор досить проблематично, не вдаючись до послуг транспортних компаній. Власники плазми стикаються з наступними проблемами:

  • великі габарити у більшості моделей, тому необхідно підбирати місткий транспорт;
  • крихкість конструкції, яку необхідно надійно зафіксувати в кузові машини;
  • відсутність «рідний» упаковки, яка захищає від можливих ушкоджень.

Самостійно і акуратно перевезти плазмові телевізори проблематично саме через особливості корпусу – крихкого екрану і важкої ваги. Коректне розміщення в кузові машини запобігти пошкодженню електроніки і плазмових трубок. Тому коробка може розміщуватися тільки стоячи, чи не лежачи і не на боці.

Сам екран розгортається до борту, при цьому коробка фіксується за кабіною водія. Але якщо планується додатково перевезення побутової техніки , потрібно використовувати максимально містку машину. Самостійно правильно підібрати необхідний транспорт можливо в окремих випадках. З цієї та багатьма іншими завданнями впораються фахівці сервісу Biggy.

Що входить в послугу перевезення телевізора з Biggy?

Співробітники компанії підготують все необхідне до доставки і навантаження. З досвіду фахівців, збереження техніки можна забезпечити, використавши не лише заводську коробку. Найголовніше – провести підготовчі роботи:

  1. Відключити за пару годин до поїздки телевізор, шнур закріпити.
  2. Екран ізолювати декількома шарами пухирчатою упаковки.
  3. Помістити в коробку.

При необхідності можна використовувати будь-яку іншу тару, головне – порожнечі заповнити пінопластом. Після коробка заклеюється декількома шарами скотча.

Навантаження та розвантаження великих моделей рекомендується довірити такелажникам з вантажним ліфтом. У вантажівці техніка надійно закріплюється. А під час перевезення водій дотримується швидкісний режим, уникаючи нерівних ділянок. В результаті телевізор не піддається вібраціям і доставляється в цілісності й схоронності. Після вантажники доставляють техніку за адресою. Не рекомендується включати телевізор в перші пару годин після переїзду, а також для запобігання його поломки в подальшому.

Чому транспортування телевізора варто довірити Biggy?

Компанія працює з 2016 року і зібрала команду фахівців, які допоможуть вирішити питання транспортування будь-якої складності як в межах Києва, так і по всій Україні. Демократична ціна, різноманітний автопарк вантажівок та іншої спецтехніки – далеко не повний список достоїнств.

Замовити доставку по місту недорого будь-якої техніки, будівельних матеріалів і різного устаткування ще не було так просто. Оформити послугу можливо як онлайн, так і зателефонувавши за телефонами, вказаними на сайті.

Відгуків поки немає. Будьте першим, хто напише

Seraphinite AcceleratorOptimized by Seraphinite Accelerator
Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.