Замовити вантажоперевезення

Додати точку
Загальна відстань: 0 km
Загальний час: 0 год

грн.

Перевезення мікроавтобусом

Ключову роль при переїзді в нову квартиру, офіс або дачу грає вибір транспорту. Раніше не було ніякої альтернативи вантажних автомобілів, але зараз можна вибрати мікроавтобус. Таке вантажне таксі може перевозити до 3 т вантажу в залежності від моделі.

На мінівені набагато зручніше пересуватися по місту, що теж дуже важливо. Бус легко в’їде в вузький провулок в будь-якому районі Києва, безпосередньо до місця вивантаження дрібної і великогабаритної техніки або меблів. Замовити послуги вантажного мікроавтобуса в Україні за найдоступнішою ціною найкраще в службі Biggy.

Послуги з перевезення вантажів мікроавтобусом з Biggy

Бус – універсальний транспорт для перевезення вантажів по Україні. Його можна використовувати для:

  • квартирного та офісного переїзду;
  • доставки будматеріалів;
  • транспортування великогабаритної техніки та електроніки для будинку;
  • розвезення харчових продуктів та інших завдань.

Сервіс Biggy пропонує вантажне таксі у вигляді мікроавтобусів найрізноманітнішої конфігурації і вантажопідйомності. Наприклад, фургон на 9 кубометрів з вантажопідйомністю до 800 кг зможе швидко доставити новий телевізор, а модель на 2 т підійде і для квартирного переїзду. Послуги такого транспорту обходяться недорого: розрахувати їх вартість можна прямо на сайті в режимі онлайн. Потрібно лише ввести початкову і кінцеву точку маршруту.

Використання вантажного мікроавтобуса & nbsp; & mdash; оптимальне рішення, коли потрібна перевезення побутової техніки . По-перше, фургон набагато нижче вантажівки, що спрощує вантаження і вивантаження. По-друге, мікроавтобус закривається на замок, що забезпечує додаткову безпеку вантажу.

При необхідності в Biggy можна додатково замовити послуги вантажників. На сайті також є тарифи на розцінки даних фахівців. При використанні таких послуг ймовірність пошкодження вантажу під час вантажно-розвантажувальних робіт зводиться до нуля. Набагато правильніше користуватися послугами вантажників, а не ризикувати дорогими предметами і власним здоров’ям. Вантаж потрібно не просто поставити в фургон, але і якісно закріпити.

Переваги використання сервісу Biggy

Тим, хто бажає швидко і безпечно перевезти будь-які предмети, варто звернути увагу саме на службу Biggy. Грамотна логістика і допомогу диспетчера дозволять істотно знизити вартість послуг вантажного таксі.

На сайті компанії можна дізнатися всі подробиці, ознайомитися з автопарком техніки. Якщо виникла необхідність терміново перевезти вантаж, вам теж варто звернутися в Biggy. Можна замовити послугу зворотного дзвінка, просто вказавши свій номер телефону. Диспетчер негайно зв’яжеться з замовником і надасть мікроавтобус в стислі терміни.

Користуватися послугами вантажного таксі Biggy дуже зручно. У цьому вже встигли переконатися багато киян і жителі інших міст.

Відгуків поки немає. Будьте першим, хто напише