Перевезення дверей

Міжкімнатні та вхідні двері відносяться до категорії тендітних товарів. В процесі виробництва використовується як дерево, так і сталь. Незважаючи на свою високу міцність, порушення правил перевезення здатне зашкодити полотно, залишивши подряпини і відколи. Далеко не всі виробники стурбовані наданням упаковки для безпечного транспортування, перекладаючи це на плечі покупця. Не менш проблематично правильно перевезти двері, які вже були у вжитку. Необхідно дотримуватися безліч умов.

Етапи та умови транспортування дверей

Зіткнутися з необхідністю перевезення дверного полотна можливо не тільки здійснюючи квартирний переїзд , тому вам додатково може знадобитися кілька порад.

Перед упаковкою і навантаженням дверей, незалежно від типу, необхідно переконатися у відсутності фурнітури. Дзеркала, різноманітні елементи декору і дверні ручки легко можуть пошкодитися в процесі доставки. Додатково вони перешкоджають щільної фіксації дверей, якщо перевозити кілька полотен разом. Важливо демонтувати всі деталі, вони запаковуються окремо.

Перед завантаженням необхідно підготувати дверні полотна до поїздки і коректно їх упакувати. Найчастіше для цього використовують:

  • дерев’яні або пластикові куточки;
  • гофрокартон або спеціальну обгортковий папір;
  • поролон;
  • бульбашкову і стрейчевий плівку.

Обов’язково поверх закріплюється дерев’яні лати. Доставка дверей власними силами пов’язана з певними ризиками. Недостатньо просто упакувати двері, необхідно підібрати коректний автотранспорт. Найчастіше використовуються ті ж машини, коли здійснюється перевезення меблів .

Самостійно вирішити поставлене завдання не завжди можливо. Крім виклику машини, варто переконатися, що вантаж буде надійно фіксуватися різноманітними ременями і стяжками. Їх використання запобігає тертя і ковзання дверей по кузову.

В процесі доставки найпоширеніший варіант кріплення двері – на даху автомобіля. Подібний вихід не зовсім безпечний: ремені можуть не витримати натягу або вантаж може бути недостатньо сильно закріплений. Тому рекомендується використовувати вантажівки з відкритим кузовом або покриті тентом. Подібний вид транспортування максимально безпечний. Щоб самостійно не вирішувати виниклі питання, рекомендуємо звернутися до компанії Biggy.

Оперативна доставка під ключ – це просто

Вантажоперевезення – основна сфера нашої діяльності. Ми легко допоможемо перевезти вантаж будь-якої складності, акуратно погрозами його, правильно спакуємо і доставимо не тільки в межах Києва, але і в різні міста України. Пам’ятайте, що ціна доставки по місту буде істотно нижче, ніж вартість перевезення в інші регіони. Ви легко зможете онлайн ознайомитися з тарифами нашого сервісу. Вони залежать від типу машини, обсягу навантаження і тривалості поїздки.

Вантажоперевезення ще не були такими простими, як разом з Biggy!

Відгуків поки немає. Будьте першим, хто напише