Замовити вантажоперевезення

Додати точку
Загальна відстань: 0 km
Загальний час: 0 год

грн.

Перевезення пральної машини в Києві

Перевезення нової пральної машини відразу після покупки майже не доставляє незручностей. Вона надійно упакована в заводську коробку, всі деталі міцно закріплені. Це знижує ризик виникнення пошкоджень в процесі транспортування не тільки по місту, але і по Україні.

Додатково відповідальність за якість доставки техніки несе саме продавець до того моменту, як вона буде підключена у вашій квартирі, і ви завжди можете відмовитися від покупки, якщо помітили пошкодження на упаковці. Нерідко така доставка входить у вартість техніки. Але при перевезенні машинки через кілька місяців або років необхідно дотримуватися деяких рекомендацій.

Як правильно транспортувати пральну машину?

Перш ніж ви занурте пралку, яка деякий час використовувалася будинку, рекомендується провести деякі підготовчі роботи:

 1. Відключити корпус від електрики, каналізації та системи водопостачання.
 2. Злити воду з барабана, патрубків, шлангів, помп.
 3. Закріпити всі дроти і шланги на корпусі, в іншому випадку вони будуть заважати при перенесенні.
 4. Фіксація барабана здійснюється за допомогою болтів, вони вкручуються в спеціальні отвори на задній стінці.
 5. Все гострі і виступаючі кути необхідно обклеїти скотчем, для запобігання ударів.

Далі можна упаковувати машинку. Рекомендується використовувати матеріали, з якими продавалася техніка. Якщо немає – можна застосувати стрейчевий або бульбашкову плівку, гофрокартон та інші пакувальні матеріали, які закріплюються мотузкою.

При спуску по сходах заборонено перевертати корпус пральки догори ногами, припустимо тільки невеликий нахил в пару градусів назад. Перевезення побутової техніки може здійснюватися в декількох положеннях:

 • стоячи;
 • поклавши на задню стінку машинки;
 • в деяких випадках допускається доставка на боці.

В такому випадку забезпечується збереження плат, контактів, патрубків і амортизаторів.

Якщо не дотримуватися зазначених рекомендацій, власники техніки можуть зіткнутися з різними проблемами:

 • поломками пластикових частин корпусу;
 • частковим пошкодженням чи обривом шнура підключення;
 • розривом манжети люка;
 • поломкою амортизаторів, кріплень люка і його направляють;
 • окисленням контактів на платі і т. П.

Самостійно готуючи пральну машинку до транспортування, можна нехтувати один з важливих моментів, в подальшому нашкодивши їй. Додаткова складність виникає при виборі вантажного таксі, так як підійти може не кожна машина, особливо якщо ви плануєте переїзд на іншу квартиру і необхідно перевезти багато речей і побутової техніки. Тому рекомендується звернутися до фахівців команди Biggy.

Чому транспортування пральної машини варто довірити Biggy?

Звертаючись до нас, ви не тільки отримуєте послуги вантажників , але і можете розраховувати на повноцінний і недорогий сервіс при перевезенні. Побутова техніка буде підготовлена ​​до транспортування правильно, згідно з усіма рекомендаціями, після чого акуратно і безпечно занурена в машину. Компанія також здійснить вибір відповідного транспорту в залежності від вантажопідйомності і обсягу. Ці показники прямо впливають на ціну, тариф залежить від типу авто і тривалості поїздки.

Ви можете вже зараз оформити безпечне перевезення по всім районам Києва, створивши заявку онлайн або зателефонувавши за телефонами, вказаними на сайті.

Відгуків поки немає. Будьте першим, хто напише