Перевезення ковроліну, лінолеуму, ламінату, паркету

Проведення будівельних робіт пов’язано з активною перевезенням різних матеріалів. У деяких випадках виникає питання транспортування підлогового покриття. Ви можете використовувати ковролін, лінолеум, ламінат, паркет або навіть комбінації матеріалів. Тому необхідно відповідально підходити до того, як буде здійснюватися доставка будівельних матеріалів . Порушення умов упаковки і подальшої доставки здатне вплинути на кінцевий вигляд ремонту.

Особливості перевезення різного підлогового покриття

Незалежно від того, який варіант буде використаний для вашого ремонту, варто відповідально підходити до питання про його перевезення. Головне правило – забезпечення умов, які зводять до мінімуму появу:

  • тріщин;
  • механічних пошкоджень;
  • розломів;
  • вологості.

При транспортуванні ламінату та паркету найголовніше – запобігти порушенню цілісності упаковки. Перевезення здійснюється на палетах, штабелями не більше 5 метрів. Вертикальна навантаження зашкодить ламелей. Відразу після доставки упаковки не розкриваються. Роботи з ними проводяться після закінчення 48 годин після вивантаження в приміщенні.

Лінолеум доставляється виключно в рулонах, які загортають в відрізи тканини або поліетилену. Щоб запобігти провисання відрізу, рулон краще накрутити на брус або трубу. Якщо доставка здійснюється в холодну пору року, він не розгортається відразу після вивантаження. В іншому випадку пошкодиться його покриття. Необхідно як мінімум 12-18 годин, щоб полотно прогрілося. Монтаж здійснюється після того, як полотно стане повністю рівним.

Ковролін правильно доставляти в щільно згорнутих рулонах, обов’язково всередину ворсом. Додатковий захист від бруду забезпечує плівка. Не рекомендується згортати ковролін «конвертом», в іншому випадку утворюються заломи.

Як здійснюється перевезення підлогових покриттів з Biggy?

Незалежно від того, який тип покриття вам необхідно перевезти по місту і його кількості, ви вже зараз можете замовити транспорт від місця продажу до місця проведення ремонту. Вибір авто залежить від габаритів матеріалу, його ваги. Будь-яке покриття буде розміщено вільно, без згинів і нашарувань.

При необхідності можуть використовуватися кріпильні ремені. Рекомендується використовувати вантажівки з тентом і фургони. В такому випадку матеріали не піддаються впливу УФ, опадів, вітру і т. П.

Розрахувати ціну можна з урахуванням додаткових послуг. Ви легко зможете оформити як подачу машини за часом, так і вивезення будівельного сміття . Досить тільки обумовити питання заздалегідь. Вантажники оперативно і акуратно занурять і розвантажать всі матеріали, дотримуючись усіх правил і рекомендації виробника.

Співробітники сервісу Biggy допоможуть доставити з максимальним комфортом матеріали не тільки в Києві, а й в будь-яких інших містах України. Повну вартість, особливості формування тарифу та інші питання ви легко зможете дізнатися онлайн або по телефону. Доставка ще не була такою простою, як разом з Biggy!

Відгуків поки немає. Будьте першим, хто напише