Вантажоперевезення Київ — Ужгород

Маршрут Київ – Ужгород вважається популярним напрямком. Довірити доставку цінних вантажів можна тільки перевіреної компанії, яка надасть послуги якісно і оперативно. Саме таке обслуговування пропонує вантажне таксі Biggy, добре відоме підприємцям в Києві і інших містах і областях України.

Надійні автомобілі для перевезення меблів та інших предметів

Вантажоперевезення Київ - Ужгород

Для Biggy не складає труднощів перевезти за маршрутом Київ – Ужгород будь-які вантажі. Для цього у нас є необхідний автопарк сучасної техніки. Вона завжди знаходиться в ідеальному стані, тому подолати 800 км між містами не складе труднощів. Якщо потрібна доставка техніки або перевезення меблів в нову квартиру або офіс, то служба таксі готова надати транспорт для поїздки зі столиці в Ужгород.

Залежно від типу вантажу диспетчер пропонує найбільш підходящий вид техніки і відповідний тариф. Наприклад, газель або мікроавтобус з вантажопідйомністю в 800 кг відмінно підійдуть для перевезення великогабаритних меблів (в розібраному стані). Якщо замовлені ексклюзивні предмети інтер’єру в київській компанії, то доставити покупки в Ужгород завжди можна за допомогою такого компактного авто.

Сервіс Biggy здатний забезпечити і повномасштабний квартирний або офісний переїзд. Для цього використовуються вантажівки з гідроліфтом, здатні взяти на борт від 3 до 10 тонн.

Фури перевозять 20 тонн і більше. Такі машини замовляють для перевезення таких вантажів:

  • великих партій харчових продуктів;
  • будматеріалів;
  • медичних препаратів;
  • великих деталей для техніки і т.д.

Якщо для вантажу потрібні особливі температурні умови, то служба таксі надасть автомобіль-рефрижератор з потрібною вантажопідйомністю.

Вантажники та інші послуги

Транспортування з Києва в Ужгород пройде швидше з вантажниками компанії. Фахівці в найкоротші терміни виконають вантаження на транспорт, вивантаження і занесення в приміщення. Для цього у них є всі необхідні пристосування, спецтехніка. При необхідності вони виконають розбирання предметів для зручності і безпеки їх перевезення. Бригада вантажників упакує товари, щоб захистити їх від пошкодження. Коштує послуга недорого і повністю виправдовує витрати.

Замовити машину для міжміського транспортування крупно-і малогабаритних вантажів можна по телефону або через онлайн-форму заявки. Диспетчер відповість на всі хвилюючі питання, підкаже вартість послуги і оформить замовлення.

Сервіс Biggy пропонує вигідні умови співпраці, низькі ціни, грамотну логістику і професійний підхід до справи.