Вантажоперевезення Київ — Харків

Щодня у приватних осіб і компаній в Києві і області виникає необхідність доставити різні вантажі в Харків. Відстань між містами становить близько 500 км, тому не кожне вантажне таксі може забезпечити збереження переміщуваних предметів. Сервіс Biggy виробляє доставку цінних вантажів швидко і якісно. Ми гарантуємо абсолютну безпеку речей.

Можливості компанії Biggy

Вантажоперевезення Київ - Харків

У більшості випадків приватні особи замовляють порівняно невеликі обсяги вантажоперевезень. Наприклад, для доставки оргтехніки або меблів не потрібен великогабаритний автомобіль. У таких ситуаціях ми пропонуємо компактні мікроавтобуси з вантажопідйомністю від 800 кг до 2 тонн. Швидкість і маневреність – головне достоїнство таких машин.

Компанії з Києва вимагають більш місткого транспорту. Наприклад, для перевезення механізмів для сільгосптехніки потрібно машина, здатна взяти на борт 5-10 тонн і більше. При співпраці з Biggy ніяких проблем не виникне: в нашому автопарку є вантажівки з гидроліфтом.

Часто при переїздах потрібні послуги вантажників. Вони виконують навантаження предметів на транспорт, а також фіксацію їх у кузові для безпечного транспортування. Для цього у нас передбачені тарифи з вантажниками. Це фахівці, які якісно і недорого виконують свою роботу.

Додатково компанія Biggy пропонує:

    • супровід вантажів;
    • різні види техніки для певних товарів (рефрижератори, напівпричепи газелі, фургони);
    • упаковку предметів;
    • занос речей в квартиру / офіс;
    • збірку / розбирання меблів і техніки і т.д.


Незалежно від типу предметів, вони в найкоротші терміни будуть доставлені за маршрутом Київ – Харків.

Міжміські вантажоперевезення з мінімальними витратами

Якщо виникла необхідність транспортування будь-яких речей з Києва до Харкова або в іншому напрямку в межах України, то краще співпрацювати з професіоналами. Водії та вантажники компанії Biggy дбайливо ставляться до довірених цінностей, тому гарантують їх цілісність навіть при поїздці на такі великі відстані.

Щоб замовити вантажне таксі, залиште онлайн-заявку на сайті або зателефонуйте. Диспетчери детально розкажуть про вигідні тарифи, організації процесу і вартості додаткових послуг. Вас приємно здивують низькі ціни і продумана логістика: маршрут будується з урахуванням всіх можливих перешкод (пробок, ремонту доріг і т.д.).

Квартирний або офісний переїзд, доставка малогабаритних покупок, будматеріалів, меблів і техніки – більше не проблема, адже є служба, яка гарантує відмінний результат. Переважна більшість клієнтів Biggy надовго залишаються з нами, одного разу скориставшись послугами компанії.