Замовити вантажоперевезення

Додати точку
Загальна відстань: 0 km
Загальний час: 0 год

грн.

Послуги вантажників

Без допомоги кваліфікованих вантажників переїзд або інші види робіт з перевезенням важких предметів і речей можуть зажадати не тільки багато часу, але і зусиль. В окремих випадках недооцінка складності завдання обіцяє травми і проблеми зі здоров’ям. Щоб цього уникнути, варто замовити послуги вантажників в компанії Biggy. Ми пропонуємо вигідні для Києва ціни (тариф 90 гривень за годину), який оплачується погодинно за фактом. У нашому розпорядженні бригади компетентних працівників, які знають, як поводитися з будь-якими предметами: делікатними і крихкими, габаритними, будівельними і т.д.

Коли варто замовити вантажників?

Фахівці цієї сфери затребувані в самих різних ситуаціях. До найхарактерніших відносяться наступні:
 • квартирний або офісний переїзд. Вантажоперевезення з вантажниками роблять цей процес максимально швидким та комфортним;
 • розвантаження важких речей, придбаних в магазині (в тому числі великої побутової техніки) і занесення на поверх;
 • перевезення будівельних матеріалів на місце ремонту, розвантажувальні роботи;
 • організація будівельного процесу на об’єкті;
 • транспортування різних великогабаритних товарів, починаючи від рояля і закінчуючи старим холодильником;
 • численні окремі випадки, коли вантажник допомагає швидше і безпечніше перевезти певний предмет з однієї точки Києва в іншу.

Види вантажників

Спочатку здається, що така робота максимально проста і зрозуміла, а головне тут – сила і витривалість. Насправді перевезти буває потрібно різні вантажі, а в залежності від цього виділяють різних вантажників, що відрізняються за уміннями та компетенціями:
 • звичайні або різноробочі (можуть переносити речі, вагою до 20 кілограм);
 • меблеві (ці вантажники займаються транспортуванням меблів, а також вміють виконувати складання та розбирання);
 • будівельні (спеціалізуються на доставці будматеріалів, а також винесенні сміття);
 • такелажні (працівники, готові переносити предмети масою до 100 кілограм).
Клієнту варто, перед тим як робити замовлення послуг, повідомити диспетчеру характер майбутніх робіт. Це дозволить нашій компанії надати у ваше розпорядження тих вантажників, які кваліфіковано і швидко впораються з поставленими завданнями.
Також при спілкуванні з диспетчером слід повідомити наступне:
 • загальний обсяг вантажу;
 • максимальна вага одного виробу;
 • поверх, з якого треба зносити і заносити;
 • інформацію про те, чи є ліфт (вантажний або звичайний);
 • інші специфічні особливості поставленого завдання.
Від цих моментів залежить те, як буде оплачуватися праця вантажників, а також яких фахівців нам треба надати клієнту.
Також можна замовити послуги вантажників з транспортом – комплексні послуги вантажних перевезень. Компанія Біггі надає великий вибір автомобілів для перевезень різної вантажопідйомності та габаритів.

Що роблять наші вантажники?

Основні вантажні роботи, доступні для замовлення в Києві:
 • спуск і підйом різних предметів по поверхах (з ліфтом або без);
 • завантаження і розвантаження вантажного автомобіля або мікроавтобуса;
 • фасування, пакування, маркування (оплачується окремо);
 • збірка і розбирання меблів (при необхідності);
 • розстановка доставленого на об’єкті;
 • прибирання та винос будівельного сміття;
 • специфічні послуги, в тому числі доставка крихких, дорогих виробів, завдання підвищеної складності (маса більше 100 кг).
Можливий терміновий виїзд, але слід враховувати, що на дорогу до потрібної адреси потрібен час.

Скільки коштують вантажники в Biggy

Ціна визначається виходячи з тарифу за годину, що дорівнює 90 грн, а також всього переліку послуг. Мінімальне замовлення складає 2 години. Якщо потрібна бригада вантажників, то ціна множиться на їхню кількість. Підйом на поверх, якщо немає ліфта, упаковка, складання-розбирання, інші моменти обговорюють в індивідуальному порядку. Оплачується в повному обсязі вже виконане замовлення (по факту).
Дізнатися всі деталі по залученню вантажників ви можете у наших диспетчерів по телефону або залишивши онлайн заявку на сайті.

Переваги послуги

Зекономлять ваші сили

Ми надамо газель із вантажниками для вирішення будь-якого поставленого завдання. Просто розкажіть нам про особливості майбутньої роботи. А ми підберемо машину та оптимальну чисельність бригади для її успішного вирішення.

Перенесуть усе

Довірити нам ви можете навіть найцінніші та найтендітніші речі. Будь-який вантаж ми дбайливо запакуємо, акуратно винесемо з квартири і надійно закріпимо в кузові за допомогою професійного такелажу.

Захистять ваш вантаж

Ви можете замовити повний комплекс логістичних послуг. Ми візьмемо на себе всю підготовку перевезення, опрацюємо оптимальний маршрут і забезпечимо контроль за вантажем на всіх етапах співпраці.

Безкоштовно піднімуть на поверх

Абсолютно вірно. Причому вам не доведеться платити за підйом навіть при непрацюючому ліфті та високій поверховості будівлі.

Розставлять по місцях

Ми не тільки недорого доставимо вантаж до місця вивантаження, але й занесемо речі в квартиру, а також візьмемо на себе їхнє розпаковування та складання. При необхідності розставимо меблі та побутові прилади по місцях, а також приберемо за собою все сміття.

Акції та пропозиції

Отримайте номер дисконтної картки

ВИХІДНІ знижка 35%

Засоби оплати

Готівкою водієві
Безготівковий розрахунок карткою
За допомогою платіжного терміналу

F.A.Q.

Скільки коштує година роботи вантажника?
Скільки беруть вантажники за поверх?
Чи працюють вантажники Biggy вночі?
Як замовити послуги вантажників у Biggy?

грузчикам - респект и спасибо!

Rated 5 out of 5
15-08-2022

Мне необходимо было перевезти старый шкаф и комод на другую квартиру. Сначала думали, что справимся своими силами. Однако жена убедила, что лучше поберечь свои нервы и силы, особенно с учетом того, что у кума, который нам обещал помочь, прихватило спину. Воспользовались услугой грузчиков компании Biggy, и ни разу не пожалели об этом. Мало того, что все сделали быстро, так еще и с максимальной аккуратностью. Я думал, старую мебель проще выбросить, потому что она переезда просто не переживет – оказалось нет, надеюсь, прослужит еще лет 10)

Данил

Обслуживание

Rated 5 out of 5
04-02-2022

Обслуживание супер, всем остались довольны, спасибо!

Антон

Квартирний переїзд

Квартирний переїзд в Києві Загальновідомим фактом є те, що будь-який переїзд процес тривалий, трудомісткий і клопіткий, що вимагає особливої ​​підготовки. Для планування і організації квартирного переїзду найкраще вдатися до послуг транспортної...

Офісний переїзд

Офісний переїзд Переїзд - досить відповідальна і непроста робота, навіть якщо мова йде про сім'ю, яка змінює одну квартиру на іншу. Коли ж потрібно виконати переміщення з одного офісу в інший для великої компанії з солідним штатом, завдання...

Дачний переїзд

Дачний переїзд Київ Міські жителі розуміють, що цілий рік перебувати в умовах галасливого і забрудненого мегаполісу складно. Все частіше вони збираються і на літо виїжджають за Київ. Найпростіший і доступний варіант - дачний переїзд на власну або...

Перевезення побутової техніки

Перевезення побутової техніки Приємно придбати побутову техніку, яка стане вірною помічницею при веденні домашнього господарства. Однак на тлі позитивних емоцій виникає проблема, пов'язана з її ефективної транспортуванням з торгового закладу до...

Перевезення сейфів

Перевезення сейфів Практично кожна офісна компанія використовує сейфи. Офісний переїзд має на увазі перевезення даного секретного металевої шафи. Проблема полягає в значних розмірах і великій вазі цього предмета. Нерідко використовуються...