Вантажоперевезення Київ — Чернігів

Незважаючи на невелику відстань між Києвом і Черніговом (142 км), якість дорожнього покриття в цьому напрямку залишає бажати кращого. Тому доставка предметів зазвичай затримується. Компанія Biggy завдяки продуманій логістиці привезе будь-які вантажі в Чернігів з Києва всього за дві години. Клієнти, які замовили квартирний переїзд, вже встигли переконатися в заявленої швидкості. При цьому немає ніяких пошкоджень меблів або техніки, адже працюють професіонали.

Вантажоперевезення будь-якої складності

Вантажоперевезення Київ - Чернігів

Якщо виникла необхідність перевезення вантажів за маршрутом Київ – Чернігів, найкраще скористатися сервісом Biggy. Служба вантажного таксі працює не перший рік на ринку транспортних послуг, тому забезпечує високу швидкість і якість перевезення.

Наша компанія пропонує свої послуги з 2016 року. За цей час вироблено ефективний алгоритм взаємодії з клієнтом. Потрібно лише 5 хвилин, щоб диспетчер зв’язався з замовником, який заповнив заявку онлайн. Спеціаліст проконсультує щодо вигідного тарифу на транспорт і додаткових послуг.

Протягом 5 хвилин оператор підбере оптимальний вид техніки, яка буде ефективна за вантажопідйомністю для конкретної ситуації і оптимальна за ціною. Наприклад, вантажоперевезення 5 тонн актуальні в тій ситуації, коли потрібно доставити з Києва до Чернігова партію будматеріалів або організувати переїзд офісу з великою кількістю техніки. Для цього підійдуть закритий вантажівка або тентована газель.

Далеко не завжди потрібно потужний великогабаритний транспорт – в інших ситуаціях важлива швидкість і маневреність. Для цього в автопарку є малогабаритні мікроавтобуси з різною вантажопідйомністю:

  • 0,8 тонни (5 куб. м);
  • 1,2 тонни (9 куб. м);
  • 1,5 тонни (13 куб. м);
  • 2 тонни (13 куб. м);
  • 3 тонни (20 куб. м).

Диспетчер служби таксі порадить найбільш підходящий тип машини, виходячи з особливостей самого вантажу. Крім мікроавтобусів в автопарку Biggy є і більш серйозна техніка: від 5 до 20 тонн.

Деякі предмети вимагають особливих умов транспортування. Наприклад, будівельні матеріали, медикаменти, продукти харчування. Для таких вантажів є спеціальні види техніки: криті фургони, автомобілі-рефрижератори, машини з гидроліфтом.

Безпека при вантажно-розвантажувальних роботах

Більшість пошкоджень предметів відбувається ще на стадії навантаження. Але в Biggy є власний штат фахівців з вантажно-розвантажувальних робіт, які відповідально ставляться до процесу. Замовити машину з вантажниками – вигідно і недорого. Вони забезпечать упаковку, завантаження і вивантаження, занесення в квартиру.

Наша компанія вже декілька років займається міжміськими перевезеннями з будь-якої області України до Києва і по зворотному маршруту. З Biggy транспортування ваших покупок пройде якісно і безпечно. А низька вартість послуг приємно здивує кожного.