...

Замовити вантажоперевезення

Додати точку
Загальна відстань: 0 km
Загальний час: 0 год

грн.

Вантажне таксі

Biggy – це можливість на вигідних умовах здійснити перевезення потрібних речей (в тому числі важких і габаритних) з однієї точки міста в іншу. Так, сьогодні без мікроавтобуса або іншою спеціалізованою машини не обходиться квартирний, дачний або офісний переїзд. Додатково до транспорту в нашій компанії можна замовити послуги вантажника, які виконають вантаження-вивантаження, підйом на необхідний поверх і т. д.

Ми пропонуємо вигідні тарифи на вантажоперевезення в Києві. Наші водії зроблять так, щоб ваш переїзд по Києву був вдалим: перш за все швидким і безпечним, всі речі залишилися в цілісності й неушкодженими.

Підтвердженням високої якості нашої роботи є відгуки клієнтів і неодноразові випадки повторного звернення, виклик наших фахівців для організації чергового вантажоперевезення.

Дізнатися всі деталі і подробиці ви можете на сайті або у наших диспетчерів.

Що таке вантажне таксі?

Подібна послуга стає все більш затребуваною в столиці. Плануючи замовити вантажне таксі в Києві, важливо визначитися з передбачуваним часом, протягом якого замовлення буде здійснено, прорахувати кожну годину роботи машини по місту. У повсякденному житті звичайне таксі призначається для перевезення пасажирів з однієї точки міста в іншу, то вантажне – для швидкої доставки особистих речей: меблів, обладнання, інвентарю тощо. Найчастіше, для цих цілей використовуються вантажний транспорт, авто, що може витримати вагу до 3 тонн, в тому числі мікроавтобуси на 0,8, 1,2, 1,5 тонни.

Хто найчастіше замовляє вантажне таксі Biggy

Послугами вантажного таксі компанії Biggy користуються такі категорії населення:

 • приватні клієнти (їм необхідний квартирний переїзд, або ж перевезення великої побутової техніки на будь-яку дистанцію в кілометрах, а також вантажники);
 • представники бізнесу, в тому числі великі підприємства і дрібні фірми (вони потребують офісного переїзду, доставки різних вантажів і т.д.);
 • будівельники та ремонтники (їх цікавить головним чином вивіз будівельного сміття і / або поставка будматеріалів, напіввантажівка або ж вантажівка, яка перевезе будь-який малогабаритний пристрій або ж вантаж).

Вартість переїзду

Вартість послуг вантажного таксі в Києві формується з урахуванням декількох параметрів, серед яких:

 • кілометраж;
 • вага вантажу;
 • вид транспорту;
 • тривалість надання послуги.

Плануючи замовити доставку вантажу по Києву, важливо визначитися з перевезенням і передбачуваним часом, протягом якого замовлення буде здійснено.

Вартість вантажних перевезень по місту залежить також від характеру виконання поставлених завдань замовником, від необхідності надання додаткових послуг. Послуга буде коштувати недорого, якщо замовлення не передбачає виконання складних завдань, не потребує проведення навантажувально-розвантажувальних робіт вантажником і в великій кількості часу роботи грузотаксі.

Кожен клієнт, який має намір замовити вантажне таксі в Києві, розраховує, що ця послуга обійдеться йому дешево. Багато хто намагається самостійно розрахувати орієнтовну суму, яку доведеться сплатити при замовленні послуги даного типу.

Для розрахунку вартості зовсім недостатньо знати діючий тариф на вантажно-пасажирське таксі, помножити його на кількість часу, на яке планується задіяти і викликати ту чи іншу машину для перевезення. Для попередньої оцінки передбачуваних витрат по оплаті послуг рекомендуємо звернутися за допомогою до фахівців.

З огляду на загальну вагу вантажу, фахівці компанії підберуть оптимальний вид транспортного засобу (вантажний, напіввантажні, малогабаритний транспорт і т.д.), а також допоможуть розрахувати вартість вантажного таксі з вантажниками в Києві в режимі онлайн.

Додаткові аспекти ціноутворення на послуги вантажних перевезень:

 1. Якщо речі потрібно підняти на високий поверх, можна додатково замовити послуги вантажника, ціни на послугу підвищаться (погодинна розцінка – 90 грн).
 2. Якщо місце призначення не Київ, а Київська область, то також враховується загальна відстань в кілометрах, яку долає вантажним таксі при транспортуванні вантажу поза столицею. Так, віддаленість точки вивантаження від межі міста прямо впливає на підсумкову вартість доставки, оскільки зростають витрати водія на бензин (інше паливо). Відстань в кілометрах враховується в обидві сторони.
 3. Якщо необхідна упаковка, розбирання-збирання та / або інші види допомоги, підсумкова ціна також зросте (всі ці аспекти обумовлюються в індивідуальному порядку).

Для розрахунку вартості послуг таксі вантажного в Києві до нього обов’язково додають час, необхідний для подачі транспортного засобу.

Як замовити вантажне таксі Biggy в Києві?

Організувати подачу автомобіля нашої компанії можна по телефону (диспетчер відповість на всі питання стосовно тарифів і повідомить необхідну інформацію про грузотаксі) або оформивши онлайн-заявку на сайті якщо вас влаштувала ціна.

Процедура взаємодії зі службою перевезень максимально зручна і проста:

 1. Продумайте, що, звідки і куди треба перевезти (якщо передбачається виїзд з Києва, і пункт вашого напряму Біла Церква, повідомте орієнтовну кількість кілометрів для розрахунку вартості вантажного таксі).
 2. Зв’яжіться з представниками нашої служби служби перевезення в Києві і замовте послуги вантажного таксі на необхідне вам час.
 3. Коли машина з вантажниками або без них буде у вашому розпорядженні, ви можете виконати вдалий переїзд або вирішити інші наявні завдання (мінімальний час замовлення таксі для вантажоперевезення в місті Київ 120 хвилин).
 4. Оплата роботи грузотаксі / вантажника проводиться за фактом (завершення перевезення вантажу).

Які переваги вантажних перевезень від Biggy

Ключові переваги замовлення машини для вантажоперевезення в компанії Biggy:

 1. Дзвінок вантажного таксі можливий 7 днів на тиждень, адже ми працюємо без вихідних.
 2. Оперативний розрахунок вартості – наші менеджери розраховують більшість маршрутів за лічені хвилини, приймаючи до уваги 1 годину роботи вантажного таксі в місті Київ.
 3. Альтернативні види транспорту – ми готові надати своїм клієнтам на вибір різні види машин, як малогабаритний транспорт від 100 кілограм, так і великогабаритне вантажне таксі до 30 тонн. Один з найбільш поширені видів кузова – це тент або ж меблевий фургон, газель. Як правило, вантажі, які не потребують дотримання температурного режиму перевозяться саме таким видом транспорту.
 4. Відправлення вантажного таксі в місті Київ та його прибуття за графіком – звідси і ціна.

Якщо вам потрібно перевезти меблі, будматеріали, переїхати в новий будинок, без надійної вантажівки і послуг вантажного таксі вам не обійтися. Якщо вашій компанії потрібно переїхати в новий офіс, перевезти товар, ми готові подати вам машину для здійснення поїздки по Києву та Київській області. З нами замовляти грузотаксі стало простіше, недорого і вигідніше.

Не кожна транспортна компанія може гарантувати оперативність і якість роботи в нашій країні, так як одним з найважливіших факторів є наявність великого автопарку машин і фахівців. Велике значення для ефективної і надійної роботи з перевезення вантажів має розуміння специфіки роботи в певній сфері. Співпраця з нами може бути не тільки міцною, надійною і безпечною, а також рентабельною. Надаємо будь-який вид автомобільного транспорту – від стандартних мікроавтобусів до великогабаритних машин. Активно здійснюємо доставку вантажів в найбільші міста нашої країни.

Одним з ключових напрямків роботи нашої компанії – це вантажоперевезення по всій Україні. Ми організовуємо щоденні відправки вантажів різними видами транспорту. Це понад 100 замовлень на тиждень. Вантажоперевезення включають в себе наступні вантажі: меблі, побутова техніка, особисті речі замовників, будівельні матеріали. Наша компанія готова запропонувати Вам гідні умови з вантажоперевезень.

Biggy – система вантажного таксі, яка має великий досвід у сфері вантажоперевезень і готова надати вам повний комплекс послуг. Ми з радістю допоможемо Вам прорахувати всю необхідну логістику, надати консультацію по всіх транзитних питань, здійснити контроль за прийманням вантажу з детальним звітом. Для цього заповніть форму замовлення вантажного таксі у нас на сайті, після чого наші диспетчера її оброблять, і водій зв’яжеться з вами протягом 5 хвилин після підтвердження замовлення. У нас міститься великий парк транспортних засобів незалежно від пори року і наявності інших факторів. Або ж телефонуйте нам за телефонами вказаними на сайті і будьте впевнені, що ви в руках професіоналів, які знають як правильно організувати ваш переїзд, яке вантажне таксі вам подати (напіввантажне або ж вантажопасажирське таксі), як правильно розрахувати час переїзду в місті Київ минаючи всі пробки. Перевезення для нас є одним з основних напрямків. Різноманітний асортимент перевезених нами вантажів дав можливість сформувати сильну транспортну базу яка підходить під будь-які види вантажів.

Ми маємо намір співпрацювати на постійній основі і зможемо забезпечити будь-які потреби з перевезення вантажів. Наше вантажне таксі – це швидко, без комісії, низька ціна і контроль якості послуг, що надаються.

Найдут то, что нужно именно Вам!!!!

Rated 5 out of 5
03-09-2022

Именно в этой компании нашли то, что нужно. Внимание к пожеланиям клиента здесь в приоритете. Вам не пытаются навязать лишние услуги, не называют нереальную стоимость услуг. Ваши возможности сопостовляют с их предложениями. Очень важный момент: диспетчер перезванивала, чтобы уточнить, предложить, а потом ещё и узнать всё ли прошло хорошо!!!! Ну вот, положа руку на сердце, — такое классное отношение проявили только здесь. И ещё….Действительно сделвли всё быстро и качественно!!! Спасибо! Записываю к себе в контакты, чтобы больше время не терять на поиски грузопеперевозчика!

Лариса

На помощь нам приходят профессионалы

Rated 5 out of 5
06-07-2021

Наша фирма только начинает свою деятельность и поэтому нет собственного автопарка. Но всегда на помощь нам приходят профессионалы своего дела – компания «Biggy». Грузовое такси в городе Киев «Biggy» – это ребята, которые выполняют свою работу на все 100%, поэтому мы активно и регулярно сотрудничаем с ними.

Дарья

Здесь налаженная схема работы

Rated 5 out of 5
26-04-2021

Грузовое такси в Киеве может понадобиться в разных случаях. Когда у меня или моих знакомых возникает такой вопрос, мы всегда обращаемся в компанию «Biggy». Здесь налаженная схема работы, все быстро, четко и доступно. В компании большой выбор автомобилей для грузоперевозок на любой случай.

Виктория

Все понравилось

Rated 5 out of 5
09-03-2021

Все понравилось, спасибо. Будем заказывать услугу грузовое такси по Киеву на бигги и дальше.

Павел

Александр

Rated 5 out of 5
08-02-2021

Если вам нужно грузовое такси по Киеву, тогда компания «Biggy» – самый лучший вариант. Наша фирма сотрудничает с ними уже давно и никогда не возникало никаких форс-мажоров. Более того, постоянным клиентам «Biggy» предлагает дополнительные выгодные условия сотрудничества. Спасибо Вам за ваш профессионализм!

Спасибо
Seraphinite AcceleratorOptimized by Seraphinite Accelerator
Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.