Вантажоперевезення Київ — Львів

Вантажні перевезення по маршруту Київ – Львів затребувані в будь-який час року. Вибираючи вантажне таксі, варто довіряти тільки професіоналам з достатнім досвідом і солідним парком техніки. Саме такою є компанія Biggy, яка вже багато років пропонує оперативну і безпечне транспортування будь-яких вантажів.

Відстань між містами становить понад 500 км, тому далеко не кожна транспортна компанія зможе гарантувати абсолютну безпеку при перевезенні за таким маршрутом. Більшість дрібних фірм зі столиці пропонують послуги тільки в межах області. Звернення в Biggy – гарантія того, що вантаж буде доставлений з Києва до Львова у повній цілості.

Що можна перевозити з Biggy?

Вантажоперевезення Київ - Львів

У компаній і приватних осіб часто виникає необхідність перевезти з Києва до Львова найрізноманітніші предмети, це можуть бути:

  • оргтехніка;
  • меблі;
  • будматеріали;
  • різне обладнання;
  • транспорт;
  • запчастини до сільгосптехніки і т.д.

Деякі з вантажів вимагають дотримання певних умов. Наприклад, велику партію медикаментів краще транспортувати за допомогою фургона-рефрижератора. Окремі будівельні матеріали повинні бути захищені від атмосферних опадів, щоб не втратити свої властивості – підійде тент газель. Меблі і техніка потребують фіксації всередині автомобіля і акуратності при навантаженні на транспорт і занесенні в квартиру / офіс.

Biggy – лідер за якістю послуг в Києві

Служба Biggy пропонує якісні міжміські вантажоперевезення по Україні, при яких враховуються всі особливості транспортуються предметів. Для медикаментів або продуктів харчування в автопарку компанії є фургони-холодильники різної вантажопідйомності, здатні підтримувати низьку температуру. Для великогабаритних вантажів – машини з гидроліфтом. А для доставки дрібних покупок підійде малогабаритний мікроавтобус.

Співпраця з Biggy – гарантія оперативної транспортування. Відділ логістики формує оптимальний маршрут, тому ремонт доріг або пробки в місті не стануть причиною запізнення: водій завжди зможе вибрати альтернативний напрям, щоб доставити вантаж вчасно.

Вигідним варіантом буде замовити машину разом з вантажниками. Це справжні професіонали своєї справи, які якісно виконують роботу. Послуга обійдеться недорого і позбавить вас від багатьох проблем.

Компанія не стоїть на місці, постійно покращуючи якість обслуговування. Для зв’язку з диспетчером потрібно лише набрати один з контактних номерів або залишити онлайн-заявку на сайті. Ви отримаєте будь-які консультації, що стосуються напрямку Київ – Львів: доступні тарифи, вартість переїзду, відповідний транспорт і т.д. Ви будете приємно здивовані цінами та якістю послуг від сервісу Biggy.