Газель тентована

Тентовані газель – оптимальний вид вантажного транспорту для переміщення по місту. Невеликий автомобіль з тентом здатний проїхати навіть по самим вузьких вулицях Києва. Тому вантажоперевезення газеллю від Biggy популярні в будь-який час року.

Якщо потрібні перевезення вантажів по Україні, також завжди можна замовити послуги цього компактного транспорту. Одна з переваг таких вантажоперевезень – доступна ціна. Транспортування габаритних вантажів обходиться набагато дешевше, ніж використання інших видів автомобілів.

Що можна перевозити на тентованою газелі?

Газель з тентом – бортова модель техніки, що має зверху металеву конструкцію з натягнутим тентом. Головна особливість такої машини – мінімальна вага. На відміну від будки, яка сильно збільшує загальну вагу транспорту, тент важить зовсім небагато, тому помітно зростає вантажопідйомність. Якщо газель-будка може перевозити не більше 1500 кг, то вантажопідйомність тентової моделі зростає до 1800-2000 кг.

клейончасту тент надійно захищає вантажі від будь-яких атмосферних впливів, тому вантажне таксі цього типу підходить для доставки:

  • вантажів, що не потребують особливих умов перевезення (щебеню, гравію та інших сипучих будматеріалів); ​​​​
  • предметів, які вимагають захисту від опадів і сонячних променів (меблів, техніки, будматеріалів); ​​​​
  • негабаритних предметів; ​​
  • довгомірних вантажів (дощок, шиферу, металопрокату). ​​

Таким чином, тентована газель від сервісу Biggy – краще за ціною рішення для доставки різноманітних вантажів. Такий транспорт перевезе з одного району в інший будь-які предмети з загальною вагою до 1,8-2 т. Крім вантажного таксі, в компанії Biggy можна недорого замовити послуги вантажників .

Габарити техніки бувають різними. Ширина кузова завжди незмінна і становить 1,9-1,95 м. Висота стандартної моделі знаходиться в межах 1,6-1,95 м, високою моделі – до 2,3 м. Довжина платформи високої і стандартної моделі – до 3 м, подовженою платформи – до 4,2 м. Від вибору різновиду залежить і корисний об’єм. У стандартній моделі він становить 9-11 куб.м, у високій – до 12,5 куб.м, а в подовженою – до 18,3 куб.м.

Оперативна і безпечна вантажоперевезення від Biggy

Якщо потрібно перевезення вантажів по оптимальному тарифу, найкращим рішенням стане звернення в службу Biggy. Диспетчер допоможе вибрати транспорт, а відділ логістики сформує оптимальний маршрут для недорогий і оперативної доставки.

Дізнатися про діючі тарифи можна в режимі онлайн. Необхідно вибрати на сайті відповідний вид вантажного транспорту, вказати початкову і кінцеву точку маршруту. Якщо виникають питання, завжди можна їх поставити диспетчеру. Як звернутись ним по телефону, через форму на сайті або популярні месенджери (Telegram, Viber).

Кнопка связи