Замовити вантажоперевезення

Додати точку
Загальна відстань: 0 km
Загальний час: 0 год

грн.

Газель тентована

Тентовані газель – оптимальний вид вантажного транспорту для переміщення по місту. Невеликий автомобіль з тентом здатний проїхати навіть по самим вузьких вулицях Києва. Тому вантажоперевезення газеллю від Biggy популярні в будь-який час року.

Якщо потрібні перевезення вантажів по Україні, також завжди можна замовити послуги цього компактного транспорту. Одна з переваг таких вантажоперевезень – доступна ціна. Транспортування габаритних вантажів обходиться набагато дешевше, ніж використання інших видів автомобілів.

Що можна перевозити на тентованою газелі?

Газель з тентом – бортова модель техніки, що має зверху металеву конструкцію з натягнутим тентом. Головна особливість такої машини – мінімальна вага. На відміну від будки, яка сильно збільшує загальну вагу транспорту, тент важить зовсім небагато, тому помітно зростає вантажопідйомність. Якщо газель-будка може перевозити не більше 1500 кг, то вантажопідйомність тентової моделі зростає до 1800-2000 кг.

клейончасту тент надійно захищає вантажі від будь-яких атмосферних впливів, тому вантажне таксі цього типу підходить для доставки:

  • вантажів, що не потребують особливих умов перевезення (щебеню, гравію та інших сипучих будматеріалів); ​​​​
  • предметів, які вимагають захисту від опадів і сонячних променів (меблів, техніки, будматеріалів); ​​​​
  • негабаритних предметів; ​​
  • довгомірних вантажів (дощок, шиферу, металопрокату). ​​

Таким чином, тентована газель від сервісу Biggy – краще за ціною рішення для доставки різноманітних вантажів. Такий транспорт перевезе з одного району в інший будь-які предмети з загальною вагою до 1,8-2 т. Крім вантажного таксі, в компанії Biggy можна недорого замовити послуги вантажників .

Габарити техніки бувають різними. Ширина кузова завжди незмінна і становить 1,9-1,95 м. Висота стандартної моделі знаходиться в межах 1,6-1,95 м, високою моделі – до 2,3 м. Довжина платформи високої і стандартної моделі – до 3 м, подовженою платформи – до 4,2 м. Від вибору різновиду залежить і корисний об’єм. У стандартній моделі він становить 9-11 куб.м, у високій – до 12,5 куб.м, а в подовженою – до 18,3 куб.м.

Оперативна і безпечна вантажоперевезення від Biggy

Якщо потрібно перевезення вантажів по оптимальному тарифу, найкращим рішенням стане звернення в службу Biggy. Диспетчер допоможе вибрати транспорт, а відділ логістики сформує оптимальний маршрут для недорогий і оперативної доставки.

Дізнатися про діючі тарифи можна в режимі онлайн. Необхідно вибрати на сайті відповідний вид вантажного транспорту, вказати початкову і кінцеву точку маршруту. Якщо виникають питання, завжди можна їх поставити диспетчеру. Як звернутись ним по телефону, через форму на сайті або популярні месенджери (Telegram, Viber).

Відгуків поки немає. Будьте першим, хто напише