Перевезення гаражів

Транспортування гаражів користується окремою популярністю серед користувачів. Тільки на перший погляд здається, що така конструкція монолітна і важить кілька сотень кілограм, тому перевезти її не вийде. Насправді перевезення гаража – це поширена послуга. Досить тільки пам’ятати кілька умов.

Особливості та види гаражних конструкцій

Підібрати оптимальний варіант транспортування не складає особливих труднощів незалежно від типу гаража. Найголовніше – перед вантаженням знати про особливості конструкції. Виділяють кілька типів гаражів:

  • пенал – металевий збірний короб можна транспортувати як в складеному вигляді, так і в розбірному;
  • черепашка – використовується частіше як тимчасовий варіант зберігання авто, більш легкий, просто складається, не доставляє дискомфорту при транспортуванні;
  • збірного типу – також не доставляє проблем при транспортуванні, легко приймає необхідний вид;
  • конструкція з профлиста – частіше виготовляються самостійно, в залежності від розмірів авто;
  • бетонні конструкції – представлені великими будовами, рідко транспортуються з місця на місце за рахунок збільшених габаритів.

Єдиний вид гаражів, які не вдасться доставити на інше місце, – монолітні стаціонарні конструкції. Вони зводяться на одному місці, для будівництва використовується стіновий матеріал. При спробі демонтажу він просто розпадеться.

Як правильно транспортувати гараж?

Доставка гаража по місту або далеко за його межами – завдання, з якою справляються компанії, які здійснюють негабаритні перевезення . Для цього досить підібрати спецтехніку і вантажівка, що підходить під габарити гаража. Як транспортувальників найчастіше використовуються маніпулятор і кран.

Вибір вантажівки здійснюється, ґрунтуючись на двох параметрах – вантажопідйомність і місткість. Конструкцію необхідно занурювати в кузов виключно після повного демонтажу. Якщо допускається збирання, необхідно зібрати і закріпити всі деталі. Важливо винести всі деталі, інструменти, запчастини. В іншому випадку можна пошкодити стінку або кріплення.

Дотримуючись простих правил, ви легко зможете здійснювати вантажоперевезення по Україні як з гаражем, так і будь-яким іншим негабаритним вантажем. І в цьому вам допоможе сервіс Biggy.

Переваги перевезення гаражів з Biggy

Спробуйте оцінити всі достоїнства перевезень з якісним сервісом. Незважаючи на те, що компанія розташовується в Києві, ви можете замовити доставку і вивантаження в будь-який регіон України. Оператори доступні як онлайн, так і в телефонному режимі.

Ви зможете обговорити ціну послуги, особливості транспортування, скільки знадобиться часу і який транспорт актуальний саме для вас. Широкий автопарк дозволить вирішити питання максимально швидко для отримання якісного результату.