Замовити вантажоперевезення

Додати точку
Загальна відстань: 0 km
Загальний час: 0 год

грн.

Вантажоперевезення рефрижераторами

Деякі види вантажів вимагають при перевезенні дотримання особливого температурного режиму. Транспортування в звичайних фургонах в цьому випадку не підходить. Потрібен спеціальний автотранспорт з рефрижератором.

Замовники рефрижераторних машин в Biggy

Оренда рефрижераторною вантажної машини — досить затребувана послуга в Києві. В сервісі Biggy завжди можна замовити такий автомобіль. Техніку в Києві регулярно замовляють компанії, які займаються розвезенням по місту:

  • медичних препаратів;
  • швидкопсувних продуктів;
  • овочів і фруктів глибокої заморозки;
  • косметичних засобів, чутливих до температурі;
  • деяких видів будматеріалів і т. д.

В одних випадках достатньо використання ізотермічного фургона, який просто захищений від зовнішніх температур. Але такий варіант підходить тільки при доставці вантажів з одного району міста в інший. Перевезення по Україні вимагають саме рефрижераторною вантажної машини. Устаткування дозволяє підтримувати усередині фургона або будки температуру до & minus; 20 градусів.

Різноманітність автомобілів-рефрижераторів в службі таксі Biggy

Служба вантажного таксі Biggy пропонує великий вибір автомобілів, оснащених рефрижератором. Це і невеликі мікроавтобуси-фургони з вантажопідйомністю в межах 2,5 т, і великі вантажівки, здатні взяти на борт 5-10 т і більше. Незалежно від обраного транспорту, клієнтів чекають доступні тарифи. Відділ логістики формує маршрут так, що послуга коштує недорого.

Диспетчер порадить найбільш підходящий тип рефрижераторною техніки з урахуванням особливостей вантажу та вимог клієнта. Всі існуючі автомобілі-холодильники ділять на кілька категорій в залежно від температурного режиму:

  • клас « А » підтримує всередині температуру в межах 0-12 градусів;
  • клас « У » використовується, якщо потрібен температурний режим & minus; +10 … +12 градусів;
  • клас « З » забезпечує охолодження до & minus; 20 градусів.

В автопарку компанії Biggy є техніка, здатна підтримувати необхідний ступінь охолодження в різних відсіках.

Послуги техніки з рефрижератором для перевезень по Україні

У багатьох компаній в Україні виникає необхідність використовувати автомобілі-холодильники. Замовити таку спецтехніку по найкращою ціною в Україні можна в режимі онлайн, відвідавши сайт Biggy.

Тут представлені різноманітні види автомобілів, оснащених рефрижераторних установкою. Дізнатися про вартості послуг дуже просто: потрібно вибрати техніку і вказати початкову і кінцеву точку маршруту. Сайт видасть повну інформацію про вартості.

Якщо необхідно перевезти швидкопсувні продукти або медикаменти по України, вкрай важливо правильно вибрати перевізника. Звертаючись в Biggy, ви можете бути абсолютно впевнені, що вантаж буде доставлений в зазначену точку в цілісності і збереження. Розцінки компанії також порадують.

Відгуків поки немає. Будьте першим, хто напише