Дачний переїзд Київ

Міські жителі розуміють, що цілий рік перебувати в умовах галасливого і забрудненого мегаполісу складно. Все частіше вони збираються і на літо виїжджають за Київ. Найпростіший і доступний варіант – дачний переїзд на власну або орендовану дачу за межі місті Київ. Основна проблема в такому випадку – організувати перевезення меблів, одягу і постільної білизни, техніки та інших предметів. Легкової машини в даному випадку мало, можливо будуть потрібні послуги вантажника. Замовити дачний переїзд за місто ви можете в компанії Biggy. Ми пропонуємо великий вибір вантажного транспорту, компетентних співробітників, готових надати будь-яку необхідну допомогу (упаковка, складання-розбирання, навантаження і вивантаження, перевезти будь-яку річ на дачу і т.д.) і вигідний тариф. З нами ви швидко і безтурботно виконайте перевезення речей на дачу, і вам буде гарантований вдалий і повноцінний відпочинок далеко від міської суєти.

Коли актуальний дачний переїзд?

Найчастіше він затребуваний в теплу пору року. Багато міських жителів регулярно практикують дачні переїзди за місто на літо, щоб побути ближче до природи. Перевезення речей, меблів на дачу, дачну ділянку, наймання вантажника також актуальна в інших ситуаціях, а саме:

 • при підготовці будинку до нового сезону (завезення саджанців, баків питної води і т.д.);
 • при настанні холодів (вивозиться урожай мішками і сумками, різна цінна техніка, якщо ділянка не відвідується в зимовий час);
 • в інших ситуаціях (в квартиру куплений новий шафа або іншу іншу меблі, а старий стоїть перевезти на дачу). Подібне актуально і при перевезенні інших великих предметів, що не доставити легковою машиною).

Основна специфіка подібного переїзду – досить великі подоланні відстані, для чого слід використовувати надійний транспорт, щоб перевезти всі свої речі. Інші ключові вимоги залишаються без зміни, головні серед них – безпека і цілісність речей, що перевозяться під час перевезення вантажів.

Який автомобіль потрібен для дачних перевезень?

Сезонний переїзд нерідко передбачає транспортування великої кількості речей. Якщо серед них є великогабаритні, на зразок меблів або холодильника, то звичайне авто з наповненим багажником, а також коробками і сумками в салоні – не варіант, навіть якщо виконати не один, а 2-3 рейси. В окремих випадках дачники вирішують використовувати причіп, але його місткість обмежена, до того ж він не забезпечує повноцінної безпеки речам. А ще крім перевезення потрібно виконувати завантаження / розвантаження, занос і т.д., для чого необхідно замовляти вантажників. Вони заощадять не одну годину часу. Оптимальний підхід до дачного переїзду – замовити вантажну машину або Газель, яка дозволить за один рейс доставити все, що потрібно, в тому числі:

 • одяг, постільну білизну;
 • побутову техніку;
 • меблі;
 • робочий інструмент, розсаду;
 • воду, паливо, а також багато іншого.

У компанії Biggy ви можете замовляти для перевезення на дачу мікроавтобуси, Газель, вантажівки з кузовами різної місткості та обсягу. Також ми пропонуємо допомогу вантажників. Тарифи на машини стартують з 80 гривень за годину, причому чисельність коробок, сумок та інших предметів на переїзд не грає ролі. Наші фахівці допоможуть підібрати підходящу саме вам машину для дачного переїзду.

Підготовка до переїзду і наші додаткові послуги

Правильне авто для переїзду і бригада кваліфікованих вантажників – це основа успішної перевезення різних побутових предметів і інших речей. Але загальний спектр робіт, коли потрібно доставити вантажі за межі Києва, досить великий і включає в себе наступне:

 • розбирання меблів для її наступного навантаження;
 • упаковка речей в коробки і їх маркування, що спрощує подальшу розпакування;
 • знесення з квартири і навантаження в автомобіль вантажниками;
 • фіксація в кузові;
 • власне, дачний переїзд з грамотним вибором маршруту;
 • розвантаження, занос, складання меблів, розстановка інших предметів за місцями (при необхідності).

Більшість з цього можна виконати і самостійно в процесі підготовки. Але потрібно розуміти, що якщо ви плануєте переїжджати, нехай навіть на літо, часу для цього потрібно чимало. Якщо у вас його немає, то кращий підхід – замовити дачний переїзд в нашій компанії. Чи збираєтеся це зробити? Тоді прямо зараз дізнайтеся все цікавлять деталі на сайті або в телефонному режимі у диспетчерів Biggy.

Дачний переїзд – швидко, легко і доступно

Все, що вам потрібно – це зателефонувати нам за телефонами, вказаними на сайті. Наш кваліфікований менеджер обговорить з вами всі деталі майбутньої вантажоперевезення і ваш дачний переїзд буде організований на найкращому рівні. Наприклад, якщо вам потрібно вивезти парочку крісел, тумбу і т.д., ми надамо вам відразу кошторис переїзду. Якщо ж ви мова йде про велику перевозі, наш диспетчер без затримок забезпечить підрахунок і заочну оцінку майбутнього заходу. Замовляти машину для здійснення переїзду на дачу з нами – просто.

Відгуків поки немає. Будьте першим, хто напише