...

Замовити вантажоперевезення

Додати точку
Загальна відстань: 0 km
Загальний час: 0 год

грн.

Дачний переїзд Київ

Міські жителі розуміють, що цілий рік перебувати в умовах галасливого і забрудненого мегаполісу складно. Все частіше вони збираються і на літо виїжджають за Київ. Найпростіший і доступний варіант – дачний переїзд на власну або орендовану дачу за межі міста Київ. Основна проблема в такому випадку – організувати перевезення меблів, одягу і постільної білизни, техніки та інших предметів. Легкової машини в даному випадку мало, можливо будуть потрібні послуги вантажника. Замовити дачний переїзд за місто ви можете в компанії Biggy. Ми пропонуємо великий вибір вантажного транспорту, компетентних співробітників, готових надати будь-яку необхідну допомогу (упаковка, складання-розбирання, завантаження і вивантаження, перевезти будь-яку річ на дачу і т.д.) і вигідний тариф. З нами ви швидко і безтурботно виконайте перевезення речей на дачу, і вам буде гарантований вдалий і повноцінний відпочинок далеко від міської суєти.

Коли актуальний дачний переїзд?

Найчастіше переїзд на дачу затребуваний в теплу пору року. Багато міських жителів регулярно практикують дачні переїзди за місто на літо, щоб побути ближче до природи. Перевезення речей, меблів на дачу, дачну ділянку, наймання вантажника також актуальні в інших ситуаціях, а саме:

 • при підготовці будинку до нового сезону (завезення саджанців, баків питної води і т.д.);
 • при настанні холодів (вивозиться урожай мішками і сумками, різна цінна техніка, якщо ділянка не відвідується в зимовий час);
 • в інших ситуаціях (в квартиру куплена нова шафа або інші меблі, а стару варто перевезти на дачу). Подібне актуально і при перевезенні інших великих предметів, що не доставити легковою машиною).

Основна специфіка переїзду на дачу – досить великі відстані, для чого слід використовувати надійний транспорт, щоб перевезти всі свої речі. Інші ключові вимоги залишаються без зміни, головні серед них – безпека і цілісність речей, що перевозяться.

Який автомобіль потрібен для дачних перевезень?

Сезонний переїзд нерідко передбачає транспортування великої кількості речей. Якщо серед них є великогабаритні, на зразок меблів або холодильника, то звичайне авто з наповненим багажником, а також коробками і сумками в салоні – не варіант, навіть якщо виконати не один, а 2-3 рейси. В окремих випадках дачники вирішують використовувати причіп, але його місткість обмежена, до того ж він не забезпечує повноцінної безпеки речам. А ще крім перевезення потрібно виконувати завантаження / розвантаження, занос і т.д., для чого необхідно замовляти вантажників. Вони заощадять не одну годину часу. Оптимальний підхід до дачного переїзду – замовити вантажну машину або Газель, яка дозволить за один рейс доставити все, що потрібно, в тому числі:

 • одяг, постільну білизну;
 • побутову техніку;
 • меблі;
 • робочий інструмент, розсаду;
 • воду, паливо, а також багато іншого.

У компанії Biggy ви можете замовляти для перевезення на дачу мікроавтобуси, Газель, вантажівки з кузовами різної місткості та обсягу. Також ми пропонуємо дачний переїзд із вантажниками. Тарифи на машини стартують від 100 гривень за годину, причому чисельність коробок, сумок та інших предметів на переїзд не грає ролі. Наші фахівці допоможуть підібрати підходящу саме вам машину для дачного переїзду.

Підготовка до дачного переїзду і наші додаткові послуги

Правильне авто для переїзду і бригада кваліфікованих вантажників – це основа успішної перевезення різних побутових предметів і інших речей. Але загальний спектр робіт, коли потрібно доставити вантажі за межі Києва, досить великий і включає в себе наступне:

 • розбирання меблів для її наступного навантаження;
 • упаковка речей в коробки і їх маркування, що спрощує подальшу розпакування;
 • знесення з квартири і навантаження в автомобіль вантажниками;
 • фіксація в кузові;
 • власне, дачний переїзд з грамотним вибором маршруту;
 • розвантаження, занос, складання меблів, розстановка інших предметів за місцями (при необхідності).

Більшість з цього можна виконати і самостійно в процесі підготовки. Але потрібно розуміти, що якщо ви плануєте переїжджати, нехай навіть на літо, часу для цього потрібно чимало. Якщо у вас його немає, то кращий підхід – замовити дачний переїзд в нашій компанії. Чи збираєтеся це зробити? Тоді прямо зараз дізнайтеся все цікавлять деталі на сайті або в телефонному режимі у диспетчерів Biggy.

Дачний переїзд – швидко, легко і доступно

Все, що вам потрібно – це зателефонувати нам за телефонами, вказаними на сайті. Наш кваліфікований менеджер обговорить з вами всі деталі майбутньої вантажоперевезення і ваш дачний переїзд буде організований на найкращому рівні. Наприклад, якщо вам потрібно вивезти парочку крісел, тумбу і т.д., ми надамо вам відразу кошторис переїзду. Якщо ж ви мова йде про велику перевозі, наш диспетчер без затримок забезпечить підрахунок і заочну оцінку майбутнього заходу. Замовляти машину для здійснення переїзду на дачу з нами – просто.

Виктория

Rated 5 out of 5
15-08-2022

На прошлой неделе воспользовались услугами данной компании для перевозки вещей и мебели в загородный дом. Порадовал профессиональный подход и высокая организация. При заказе услуги менеджер сделал просчет стоимости и обсудили все нюансы. Все мероприятие прошло качественно и с участием профессиональной команды грузчиков. Обращение оправдало все ожидания

Виктория

Дачный переезд 200 км от Киева

Rated 5 out of 5
15-08-2022

Ребята очень быстро загрузили 3 – тонный микроавтобус (свыше 100 коробок, мешков, ящиков, с велосипедами и холодильниками). Доехали в село за 200 км от Киева аккуратно (невзирая на небольшой гололёд). Всё вежливо, чётко, профессионально. И диспетчеру спасибо – точно подобрала тоннаж и кубатуру машины. Компанию к сотрудничеству однозначно рекомендую!

Владимир
Seraphinite AcceleratorOptimized by Seraphinite Accelerator
Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.