Вантажоперевезення Київ — Житомир

Вантажоперевезення в напрямку Київ – Житомир досить затребувані у жителів столиці. В одних випадках йдеться про доставку харчових продуктів, в інших – про перевезення меблів, техніки, будматеріалів. Висока якість послуг можна отримати тільки при співпраці з професіоналами. Вантажне таксі Biggy забезпечить транспортування вантажу по маршруту Київ – Житомир протягом двох годин.

Відстань між містами порівняно невелике – всього 140 км. Тому організувати перевезення предметів можна дуже швидко. Досить залишити онлайн-заявку, щоб диспетчер служби передзвонив і проконсультував з тарифів і вартості доставки.

Сучасна техніка і послуги вантажників

Вантажоперевезення Київ - Житомир

Далеко не завжди мова йде про перевезення декількох тонн вантажу: в окремих ситуаціях головну роль грає швидкість. У таких випадках вантажоперевезення мікроавтобусом до 0,8 тонн – оптимальне рішення. В автопарку компанії є достатня кількість транспортних засобів для таких завдань.

Якщо обсяг вантажу значніше, то диспетчер запропонує мікроавтобуси з об’ємом фургона від 9 до 20 куб. метрів. Така техніка здатна взяти на борт вже від 1,2 до 3 тонн. Також в автопарку є невеликі вантажівки. Серед них бортові і тентовані газелі, суцільнометалеві фургони, автомобілі-рефрижератори.

Коли мова йде про транспортування великогабаритних багатотонних предметів, краще вибрати транспорт вантажопідйомністю 5-20 тонн з гидроліфтом. Такі машини необхідні для доставки з Києва до Житомира таких вантажів:

  • будматеріалів;
  • готових конструкцій;
  • агрегатів для сільгосптехніки;
  • катерів, квадроциклів і т.д.

Також ми пропонуємо послуги вантажників . Без них неможливо обійтися, так як фахівці відповідають за завантаження предметів на транспорт, упаковку, фіксацію в кузові, а також занесення меблів в квартиру або офіс. Без знань і досвіду в такій справі не розібратися. Тому вигідним рішенням при переїзді буде відразу замовити машину з вантажниками. Сервіс Biggy надає цю послугу недорого.

Доставка вантажів з Києва в Житомир

Незалежно від обраного виду транспорту, він забезпечує міжміський доставку по вказаному маршруту приблизно за дві години. Водії служби Biggy – досвідчені фахівці логістики, які добре знають дороги України, можуть вибрати альтернативний маршрут по області в разі затору.

Ідеальне технічний стан транспортних засобів дозволяє швидко доставляти малогабаритні покупки в Київ. Сервіс Biggy – це якісно виконана робота за низьку ціну.