Замовити вантажоперевезення

Додати точку
Загальна відстань: 0 km
Загальний час: 0 год

грн.

Вантажоперевезення гідроборт

У сучасному вантажному автотранспорті активно використовуються такі пристрої, як гідроборт. Машина з гідро дозволяє оперативно виконати вантажно-розвантажувальні роботи без використання навантажувача. Конструкція дозволяє працювати з делікатними вантажами і будь-якими іншими предметами, вага яких не перевищує вантажопідйомності пристрою.

Як працює гідроліфт?

Конструкція гідроборта складається з:

  • несе короба;
  • гідроциліндрів підйому і нахилу з замками (замки зупиняють падіння платформи при порушенні герметичності гідравлічної системи);
  • вантажної платформи (є два типи: суцільні або складаються);
  • гідроагрегату (насоса, блоку клапанів, гідравлічного бака, двигуна, електросхеми);
  • системи управління (пульта).

Вантажоперевезення по Україні на машинах з гидроліфтом дуже популярні, оскільки зводять до мінімуму час навантаження. Потрібно опустити платформу, встановити на неї вантаж і за допомогою пульта підняти предмети. Всередині самого автомобіля можна користуватися гідравлічної візком (якщо розміри фургона дозволяють).

Замовити послуги такого транспорту по місту та Україні завжди можна в службі вантажного таксі Biggy. Відділ логістики розрахує оптимальний маршрут прямування по Києву і Україні, а диспетчер порадить вантажний автомобіль з гидроліфтом і допоможе розрахувати вартість.

Використання автомобілів з гидроліфтом для транспортування важких габаритних предметів – оптимальне рішення, в першу чергу в плані економії. Оренда навантажувачів або інших підйомних механізмів додатково буде коштувати дуже дорого, особливо якщо це стосується єдиного використання. Набагато зручніше замовити вантажний автомобіль з гідро і послуги вантажників в онлайн-сервісі Biggy.

Замовлення автомобіля з гідро

Якщо виникла термінова необхідність перевезення вантажів по Києву або Україні, то оптимальним варіантом стане виклик автомобіля з гідро. Послуга буде коштувати недорого, адже компанія Biggy пропонує кращі тарифи.

Для замовлення вантажної техніки з максимальною функціональністю можна скористатися спеціальною формою на сайті компанії. Тут вказується початкова і кінцева точка маршруту, вибирається автомобіль, уточнюється необхідність надання додаткових послуг. Для підтвердження замовлення диспетчер негайно зв’язується з клієнтом.

Доставка вантажів за допомогою техніки з гидроліфтом – оптимальне за ціною рішення. Скорочення часу на вантажно-розвантажувальні роботи істотно знижує загальну вартість: клієнт платить за меншу кількість годин. При цьому немає необхідності задіяти додаткові підйомні механізми (навантажувачі).

Гідро комплектуються не тільки великі вантажівки, але і мікроавтобуси, фургони. Така техніка для доставки з різною вантажопідйомністю широко представлена ​​в автопарку компанії Biggy.

Відгуків поки немає. Будьте першим, хто напише