Замовити вантажоперевезення

Додати точку
Загальна відстань: 0 km
Загальний час: 0 год

грн.

Перевезення газель будка

Газель-будка – один з найбільш популярних і затребуваних видів вантажного транспорту в Києві. Він оптимально підходить для транспортування різних вантажів з загальною вагою до 1500 кг. Невеликі габарити дозволяють швидко переміщатися по місту або за його межами.

Існує кілька типів газелі-будки: звичайна, висока, подовжена. Стандартна модель має довжину 3 м, ширину 1,9 м і висоту 1,6-1,9 м. Висока варіація техніки характеризується аналогічними показниками довжини і ширини, але її висота становить вже 2,3 м. Подовжений варіант має довжину 4,2 м. Такий процес, як перевезення меблів , рідко обходиться без використання цього компактного вантажівки.

Вантажоперевезення з допомогою газелі-будки від Biggy

Незважаючи на компактність, автомобіль має масу переваг. Він оптимально підходить для перевезення високих, великих, габаритних, об’ємних вантажів. Головне – вибрати відповідний тип. Для цього варто скористатися допомогою диспетчера служби Biggy, який в режимі онлайн або по телефону порадить найбільш підходящий варіант.

Існує маса інших переваг цієї моделі транспорту:

  • маневреність;
  • ремонтопридатність – несправність може усуватися на місці, а деталі є в будь-якому магазині автотоварів;
  • невелика витрата палива;
  • висока швидкість доставки по Україні;
  • надійність і т.д.

Якщо потрібен дачний переїзд або перевезення товарів по Україні, краще зупинити вибір саме на цій моделі. Вантажне таксі Biggy пропонує кращі тарифи на газель-будку.

Швидкий вибір транспорту на сайті Biggy

Щоб замовити газель-будку, рекомендуємо скористатися сайтом сервісу Biggy. Потрібно лише вибрати автомобіль і натиснути на картинку, щоб дізнатися вартість обслуговування. Допомога в розрахунках надасть диспетчер служби, який негайно зв’яжеться із замовником вантажоперевезення. Грамотна логістика дозволяє вибрати оптимальний маршрут і надати низькі ціни послуг.

Крім того, на сайті можна недорого замовити газель-будку з вантажниками. Фахівці з навантаження гарантують дбайливе ставлення до меблів або техніки. При необхідності будуть здійснені розбирання і упаковка предметів. За допомогою спеціальних ременів забезпечується фіксація пральної машини, шафи або газової плити. Вантаж надійно утримується, і йому не загрожує падіння при перевезенні.

Вантажоперевезення на газелі-будці з Biggy

Якщо виникла необхідність швидко доставити предмети з загальною вагою до 1,5 т, газель-будка від компанії Biggy – оптимальний варіант. Вартість послуг приємно здивує кожного: більшість клієнтів назавжди залишаються з вантажним таксі Biggy. Тарифи, швидкість і якість обслуговування залишають тільки приємні враження.

Зв’язатися з компанією для замовлення послуг можна різними способами. Дізнатися інформацію про тарифи найзручніше на сайті, а обговорити деталі з диспетчером можна по телефону або Вайберу, Телеграма.

Відгуків поки немає. Будьте першим, хто напише