...

Замовити вантажоперевезення

Додати точку
Загальна відстань: 0 km
Загальний час: 0 год

грн.

Перевезення газель будка

Газель-будка – один з найбільш популярних і затребуваних видів вантажного транспорту в Києві. Він оптимально підходить для транспортування різних вантажів з загальною вагою до 1500 кг. Невеликі габарити дозволяють швидко переміщатися по місту або за його межами.

Існує кілька типів газелі-будки: звичайна, висока, подовжена. Стандартна модель має довжину 3 м, ширину 1,9 м і висоту 1,6-1,9 м. Висока варіація техніки характеризується аналогічними показниками довжини і ширини, але її висота становить вже 2,3 м. Подовжений варіант має довжину 4,2 м. Такий процес, як перевезення меблів , рідко обходиться без використання цього компактного вантажівки.

Вантажоперевезення з допомогою газелі-будки від Biggy

Незважаючи на компактність, автомобіль має масу переваг. Він оптимально підходить для перевезення високих, великих, габаритних, об’ємних вантажів. Головне – вибрати відповідний тип. Для цього варто скористатися допомогою диспетчера служби Biggy, який в режимі онлайн або по телефону порадить найбільш підходящий варіант.

Існує маса інших переваг цієї моделі транспорту:

  • маневреність;
  • ремонтопридатність – несправність може усуватися на місці, а деталі є в будь-якому магазині автотоварів;
  • невелика витрата палива;
  • висока швидкість доставки по Україні;
  • надійність і т.д.

Якщо потрібен дачний переїзд або перевезення товарів по Україні, краще зупинити вибір саме на цій моделі. Вантажне таксі Biggy пропонує кращі тарифи на газель-будку.

Швидкий вибір транспорту на сайті Biggy

Щоб замовити газель-будку, рекомендуємо скористатися сайтом сервісу Biggy. Потрібно лише вибрати автомобіль і натиснути на картинку, щоб дізнатися вартість обслуговування. Допомога в розрахунках надасть диспетчер служби, який негайно зв’яжеться із замовником вантажоперевезення. Грамотна логістика дозволяє вибрати оптимальний маршрут і надати низькі ціни послуг.

Крім того, на сайті можна недорого замовити газель-будку з вантажниками. Фахівці з навантаження гарантують дбайливе ставлення до меблів або техніки. При необхідності будуть здійснені розбирання і упаковка предметів. За допомогою спеціальних ременів забезпечується фіксація пральної машини, шафи або газової плити. Вантаж надійно утримується, і йому не загрожує падіння при перевезенні.

Вантажоперевезення на газелі-будці з Biggy

Якщо виникла необхідність швидко доставити предмети з загальною вагою до 1,5 т, газель-будка від компанії Biggy – оптимальний варіант. Вартість послуг приємно здивує кожного: більшість клієнтів назавжди залишаються з вантажним таксі Biggy. Тарифи, швидкість і якість обслуговування залишають тільки приємні враження.

Зв’язатися з компанією для замовлення послуг можна різними способами. Дізнатися інформацію про тарифи найзручніше на сайті, а обговорити деталі з диспетчером можна по телефону або Вайберу, Телеграма.

Відгуків поки немає. Будьте першим, хто напише

Seraphinite AcceleratorOptimized by Seraphinite Accelerator
Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.