Замовити вантажоперевезення

Додати точку
Загальна відстань: 0 km
Загальний час: 0 год

грн.

Негабаритні перевезення

По місту більш поширені вантажоперевезення мікроавтобусом до 0,8 тонн або до 5 т. З допомогою таких автомобілів перевозять меблі, будівельні матеріали. Але є ряд ситуацій, коли потрібно перевезти негабаритний вантаж з одного району Києва в інший.

Особливості перевезення негабариту з Biggy

До негабариту належать будь-які конструкції, які не відповідають встановленим нормам. До таких вантажів належать:

  • будівельні елементи і готові споруди (будівельні вагончики);
  • сільськогосподарська і дорожня техніка;
  • промислові резервуари;
  • військова техніка;
  • різне обладнання тощо.

Під час пересування такого автотранспорту дорогами України необхідно забезпечити не тільки збереження самого вантажу, але і безпеку для інших учасників дорожнього руху. Швидкість транспортування по всьому маршруту слідування не повинна перевищувати 60 км / год, а на деяких ділянках вона знижується до 15 км / год (мости та інші об’єкти).

Для безпеки учасників дорожнього руху спецтранспорт оснащується сигнальними освітлювальними приладами спереду і ззаду. Також в обов’язковому порядку використовуються світловідбиваючі елементи.

При перевезенні негабаритний вантаж не повинен:

  • перешкоджати руху інших авто і автопоїзда;
  • закривати від учасників дорожнього руху попереджувала обладнання;
  • ускладнювати керованість техніки;
  • порушувати встановлені екологічні норми і створювати сильний шум.

Іноді потрібні вантажоперевезення по Україні в умовах сильного туману. Це передбачає установку додаткових білих фар спереду і червоних – ззаду. Вартість таких вантажоперевезень вище, ніж транспортування на звичайних автомобілях. Зв’язок зі службою вантажного таксі Biggy робить послугу доступною. Відділ логістики створить оптимальний маршрут, а диспетчер запропонує кращий тариф – і доставка негабаритного вантажу обійдеться недорого.

Якщо довжина вантажу перевищує 24 м (разом з автопоїздом), а висота понад 4,5 м, потрібно звернення в спеціальні органи, які контролюють стан доріг. Клієнти сервісу Biggy можуть зробити це онлайн на сайті компанії. Всі організаційні моменти, що стосуються нестандартних перевезень, покладаються на фахівців сервісу Biggy.

Перевезення негабаритних вантажів по Україні компанією Biggy

Якщо виникла необхідність перевезти негабарит, важливо підключити професіоналів. Саме такими професіоналами є служба Biggy. Компанія не перший рік займається вантажоперевезеннями, тому знає про них все. Тут можна замовити послуги за найдоступнішими цінами.

Незалежно від габаритів і ваги вантаж буде доставлений в місце призначення в найкоротші терміни. Зі свого боку транспортна компанія забезпечить безпеку як для самого довіреної негабариту, так і для інших учасників дорожнього руху. Вартість послуг доступна кожному.

Відгуків поки немає. Будьте першим, хто напише