Вантажні перевезення по Україні

Якщо є необхідність внутрішніх або міжміських вантажоперевезень, довіряти доставку цінних вантажів потрібно тільки перевіреним організаціям. Саме такою компанією є служба вантажного таксі Biggy. Тут можна замовити вантажоперевезення по Києву і області, а також доставку товарів по всій Україні. Компанія гарантує абсолютну безпеку для вантажу, дотримання термінів доставки, адекватні розцінки.

Вантажні перевезення по місту та Україні з Biggy

Транспортування товарів по місту або за його межі – затребувана послуга. Одні предмети можна транспортувати в звичайному вантажівці (газелі з тентом), інші потребують захисту від зовнішніх факторів. Є і така категорія, яка вимагає спеціального температурного режиму, наприклад, продукти харчування, будматеріали, медикаменти.

В автопарку сервісу Biggy є компактні мікроавтобуси з вантажопідйомністю 800 кг і великі автомобілі, здатні перевозити 20 т і більше. Незалежно від типу вантажу, його властивостей і габаритів буде здійснена оперативна доставка на нове місце.

Розцінки на вантажоперевезення залежить від різних чинників:

вибору автомобіля;
загальної довжини маршруту;
термінів доставки;
необхідності надання додаткових послуг (вантажників, охорони).
При будь-якому варіанті розцінки компанії Biggy залишаються демократичними.

Дізнатися про ціни перевезення завжди можна в режимі онлайн. У відповідному розділі сайту є вся необхідна інформація про вартість послуг конкретного автомобіля. Грамотна логістика дозволяє сформувати оптимальний маршрут і запропонувати найдоступніший тариф.

Найбільш затребуваними в межах Києва вважаються перевезення до 5 тонн. За допомогою такого транспорту здійснюються:

квартирний і дачний переїзд;
офісний переїзд;
доставка будматеріалів для ремонту;
транспортування меблів і техніки;
вивіз будівельного сміття, що залишилося після ремонту.
Незалежно від типу вантажоперевезення, звернення в таксі Biggy завжди обходиться недорого. Диспетчер служби детально розповість про всі можливості, запропонує супутні послуги.

Зі свого боку сервіс Biggy гарантує абсолютну безпеку на всьому маршруті проходження. Краще довірити вантаження і вивантаження фахівцям Biggy, що забезпечить 100-відсоткове збереження товарів на цих етапах.

Висока якість вантажоперевезень при доступній ціні
Якщо потрібно перевезти вантажі в межах області або по Україні, варто скористатися сервісом Biggy. На сайті можна дізнатися тарифи, вибрати автомобіль, замовити додаткові послуги.

Вантажні перевезення за доступною ціною – мрія кожного клієнта. Одного разу вибравши наші послуги, ви назавжди залишитеся клієнтом компанії. Служба таксі Biggy запропонує кожному сучасний транспорт за найдоступнішими цінами.