Вантажоперевезення Київ — Полтава

Вантажні перевезення з Києва до Полтави досить популярні у підприємців столиці. Їм необхідна доставка добрив для сільськогосподарських фірм, будматеріалів, запчастин до сільгосптехніки. У подібних послуг потребують і приватні особи при переїзді або транспортуванні покупок.

Оперативна завантаження та швидка доставка

Вантажоперевезення Київ - Полтава

Відстань за маршрутом Київ – Полтава становить понад 330 км, тому важливо, щоб всі предмети були доставлені в цілості й схоронності, що гарантувати зможе далеко не кожна служба вантажного таксі. Вибираючи сервіс Biggy, можна бути абсолютно спокійним за безпеку вантажу.

Для замовлення міжміських вантажоперевезень достатньо зв’язатися з диспетчером по телефону або залишити заявку онлайн.

Співробітники компанії запропонують найбільш вигідний тариф і відповідний вид транспорту в залежності від поставлених завдань. Наприклад, для доставки швидкопсувних продуктів або медикаментів використовуються вантажоперевезення рефрижераторами. Усередині фургона підтримується мінусова температура, навіть якщо на вулиці 30 градусів.

Для інших вантажів можна замовити такі машини:

  • тентовану газель;
  • суцільнометалевий фургон;
  • вантажівка з кузовом;
  • малогабаритні мікроавтобуси різної вантажопідйомності (800 кг – 3 тонни);
  • автомобілі з гидроліфтом і вантажопідйомністю від 3,5 до 10 тонн і більше;
  • вантажну машину з причепом для великогабаритних предметів (на 20 тонн).

Від обраного авто залежить вартість послуги, але в будь-якому випадку замовлення буде виконано якісно і швидко.

Крім самого авто завжди можна замовити послуги вантажників. Фахівці швидко здійснять навантаження на транспорт, розвантаження і занос меблів і техніки в квартиру / офіс. Якщо роботи проводяться співробітниками сервісу Biggy, то це гарантує абсолютну безпеку цінних вантажів при переміщенні. Усередині кузова або фургона предмети фіксуються нерухомо, що виключає їх пошкодження. Тому рекомендуємо замовляти машину відразу з вантажниками. Коштує це недорого, але економить багато часу і нервів.

Переваги міжміських вантажоперевезень по Україні від Biggy

З моменту подачі заявки на нашому сервісі до доставки предметів до Києва або Полтаву проходить мінімум часу. Зазвичай дорога займає близько 5-6 годин (в залежності від самого типу транспорту і часу на вантажно-розвантажувальні роботи). Грамотна логістика дозволяє швидко проходити маршрут в необхідному напрямку.

Ми гарантуємо дотримання всіх взятих на себе зобов’язань. Вантажоперевезення будуть виконані точно в строк, а цінний вантаж прибуде до місця вивантаження в Полтаві в цілості й схоронності. І все це за низькою ціною, якісно і професійно.